Imobiliare Timisoara Buziasului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Buziasului Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Buziasului
3
10

De inchiriat apartament 1 camera in zona Buziasului

Ofer spre inchiriere apartament cu o camera, 32 mp, parter. Apartamentul este complet mobilat si utilat (cuptor electric WHIRPOOL, plita gaz WHIRPOOL, hota ELECTROLUX, masina de spalat BOSCH, frigider ARTIC, tv LCD LG diagonala 80 cm) . Tot mobilierul este facut la comanda ( alb ) iar salteaua din dormitor ...

32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Lux Totul NOU Parter
5
1

Lux Totul NOU Parter

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera renovata cu totul NOU situata in zona Buziasului. Garsoniera este structurata in hol, camera, baie, bucatarie din constructie. Dispune de centrala termica proprie pe gaz metan NOUA in garantie. Este ideala atat pentru locuit cat si ca investitie in vederea ...

2450 EUR/m2 | 20 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera în zona  Calea Buziasului
3
119

De inchiriat garsoniera în zona Calea Buziasului

Închiriez garsoniera în Calea Buziasului, etaj 1, complet mobilata si utilata. Minim un an. Suprafata 26 mp

26 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului
3
15

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului

Va oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Buziasului,la parter,cu o suprafata utila de 26 mp,este utilata si mobilata modern. Imobilul se inchiriaza incepand cu data de 01. In vecinatatea garsonierei se gasesc numeroase puncte de interes precum mijloace de transport in comun,magazine,complexul comercial ...

26 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 Cameră Decomandat, Etaj 2 | Zona AEM – Calea Buziașului | Investitie
7
1

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 1 cameră, situat în Calea Buziașului, în proximitatea sensului giratoriu AEM – o zonă foarte bine conectată și apreciată. Proprietatea se remarcă prin poziția excelentă, accesibilitatea ridicată și potențialul investițional, ...

1739 EUR/m2 | 31 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera - Calea Buziasului - Etaj 2
4
1

Apartament 1 camera - Calea Buziasului - Etaj 2

Apartament decomandat cu 1 cameră | Calea Buziașului | Complet mobilat și utilat | Ideal pentru locuit sau investiție Descoperă un apartament practic și luminos, situat într-una dintre cele mai accesibile și bine conectate zone din Timișoara Calea Buziașului. O proprietate ideală atât pentru locuit, ...

1774 EUR/m2 | 31 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Buziasului - Spatiu De Birouri De Inchiriat - Loc De Parcare - Terasa Inchisa
4

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre inchiriere un spatiu de birouri la parterul unei cladiri. Spatiul se afla in apropriere de Calea Buziasului, AEM, Liviu Rebreanu. Spatiul comercial are o suprafata utila de 40 mp si este compartimentat astfel: - Curte inchisa cu poarta ...

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere garsoniera buziasului
9
1

inchiriere garsoniera buziasului

oferim spre inchiriere garsoniera 22 mp,etajul 3,baie cu dus,minibucatarie,incalzire colterm,zona buziasului strada atomului langa gradinita.chiria este 160 euro+ garantie 200 euro. se accepta si animalute sau familie cu copil

22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Buziasului
8

Apartament 1 camera zona Buziasului

De vanzare apartament cu o cameră situat in zona Buziasului avand o suprfata utila de 34 mp la etajul 4 din 4 cu izolatie, cu 4 apartamente pe etaj, are clima, posibilitate de montare centrala., parchet laminat, gresie si faianta se vinde mobilat și utilat, prețul este 62 000 euro negociabil.

1824 EUR/m2 | 34 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Casa cu vad si afacere, 2 camere, 52 mp+teren de 292 mp, Timisoara
3
9

Blitz va propune spre vanzare o casa situata excelent, cu spatiu comercial in functiune, existand posibilitatea preluarii prezentilor chiriasi. Dispune de o suprafata utila de 52 mp, fiind configurat din 2 incaperi generoase, hol, grup sanitar. Cu teren in suprafata de 292 mp, proprietatea este la ...

2692 EUR/m2 | 52 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

BUZIASULUI - ETAJ 1 - BLOC IZOLAT - 3 CAMERE - 2 BAI - 2 BALCOANE - CENTRALA PROPRIE - BOXA
9

Agentia Primum Imobiliare are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in zona BUZIASULUI in apropiere de principalele puncte de interes ale orasului. Apartamentul este situal la etajul 1 al blocului din 4 etaje, bloc cu acoperis si IZOLAT TERMIC, dispune de centrala ...

2007 EUR/m2 | 67 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
3

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Continental
7

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou, cu 2 camere si balcon, in Calea Buziasului, foarte aproape de Continental, AEM, Ciarda Rosie si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 56mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Living, - Bucatarie ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
7

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou, cu 2 camere si balcon, in Calea Buziasului, foarte aproape de Continental, AEM, Ciarda Rosie si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 52mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Living, - Bucatarie ...

1750 EUR/m2 | 52 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou. 3 camere. Mobilat si utilat
8
5

Bloc nou. 3 camere. Mobilat si utilat

Apartament cu 3 camere in zona Buziasului, 2 terase in suprafata de 15 mp, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala. Acesta dispune si de un loc de parcare. Este situat la parter Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 119.999 Eur Neg Tel 0725680996

1846 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Buziasului. Bloc Nou. Bucatarie inchisa. 2 locuri de parcare.
14
2

Apartament cu trei camere in zona Calea Buziasului, aproape de AEM, Bloc nou, etaj 1, centrala proprie, complet mobilat, bucatarie inchisa, geamuri tripane, rulouri cu plase de tantari, doua locuri de parcare, aproape de mijloace de trasnport si magazine. Pret: 139.900 eur., Negociabil; Tel:0 ...

2088 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

AEM | 3 CAM | DECOMANDAT | 2 BAI | 2 BALCOANE |  CENTRALA | A C
12

AEM | 3 CAM | DECOMANDAT | 2 BAI | 2 BALCOANE | CENTRALA | A C

Agentia Imobiliara PRIMUM - Timisoara are placerea de a va prezenta spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, MOBILAT SI UTILAT, situat in Timisoara, Zona AEM - SOARELUI, zona linistita, usor accesibila, aproape de principalele puncte de interes: multiple mijloace de transport in comun; acces ...

1362 EUR/m2 | 66 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Spații Comerciale și Hale Industriale în Timișoara 11

Spații Comerciale și Hale Industriale în Timișoara

S.C. PLASTIK ABC vă oferă o gamă variată de spații comerciale și hale industriale de închiriat, adaptate nevoilor dumneavoastră de afaceri. Avem disponibile suprafețe diverse, începând de la 50 și până la 1000 de metri pătrați, situate în mai multe zone strategice din Timișoara. Indiferent de specificul ...

500 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Vand 1 camera cu bucatarie separata cu geam, baie cu vana, CENTRALA PROPRIE, C.Buziasului 22 mp
5
5

Ofer spre vânzare garsonieră în Calea Buziașului, garsoniera 22 mp utili, cu baie cu vana, bucatarie din constructie cu geam mare si usa, hol intrare, camera mare. Garsoniera are CENTRALA PROPRIE și climă. Etaj 4. Exista Gradinita mare in zona, si scoli. Magazine la cateva minute: PROFI, Auchan, LIDL, ...

1705 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera. Bucatarie separata. Calea Buziasului. Renovat. Etaj 1.
6
3

Apartament 1 camera in zona Calea Buziasului, bucatarie separata, etaj 1, centrala proprie, renovat, aproape de mijloace de transport in comun si magazine. Pret: 49.500 Eur., Tel:0756322131

1980 EUR/m2 | 25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Zona Calea Buziasului
4
63

Zona Calea Buziasului

Ofer spre inchiriere Garsoniera confort 2 semi decomandata la parter spatiosa 21 mp Zona Buziasului aproape de Continental amenajata cu parchet faianta termopane Mobilat Utilat pret 200 euro luna

35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Calea Buziasului
3
11

Garsoniera Calea Buziasului

Vand garsoniera Calea Buziasului aproape de Continental la parter cu bucatarie baie hol camera din constructie 22 mp utili pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere – Calea Buziașului
7

Apartament 2 camere – Calea Buziașului

360gradeimobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 3, ideal pentru locuit sau investiție. Cu o suprafață utilă de 42 mp, locuința oferă un echilibru perfect între confort și funcționalitate. ✨ Detalii cheie: • Suprafață utilă: 42 mp • Etaj: 3 • Compartimentare practică ...

1929 EUR/m2 | 42 m2

buziasului, Timisoara, Timis

BUZIASULUI - 2 CAM - BLOC NOU - ETAJ INTERMEDIAR - 2 BALCOANE - MOBILAT - PARCARE INCLUSA
6

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament deosebit cu 2 camere, amplasat la etajul 2, intr-un imobil de forma P+3E construit in anul 2023. Acesta este amplasat in zona Buziasului, zona linistita, partial de case, cu acces facil la toate punctele de interes. Apartamentul ...

2158 EUR/m2 | 50 m2