Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Buziasului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului
4
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Buziasului,langa AEM,la etajul 3,avand o suprafata de 48 mp,intr-un bloc izolat termic,se vinde utilat si mobilat complet. In vecinatatea sa se afla multe puncte de interes precum statii STPT,diverse centre comerciale precum Kaufland,Profi,Lidl,Auchan,farmacii ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Hornbach
7

Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Hornbach

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou, cu 2 camere si balcon, in Calea Buziasului, foarte aproape de Continental, AEM, Ciarda Rosie si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 56mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Living, - Bucatarie ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte, Mobilat si Utilat
10
2

Apartament situat in constructie noua, din 2017, imobil termoizolat exterior; Model cu vedere pe o singura parte cu 2 terase insumand 15 mp; Amenajare interioara: gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare celulare, vopsea lavabila, corpuri ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, etaj 1, 2 locuri de parcare, zona Buziasului
15
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2017, structura beton, material ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Hornbach
7

Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Hornbach

1750 EUR/m2 | 56 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Continental
7

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou, cu 2 camere si balcon, in Calea Buziasului, foarte aproape de Continental, AEM, Ciarda Rosie si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 52mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Living, - Bucatarie ...

1750 EUR/m2 | 52 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala superba -calea Buziasului Timisoara - Comision 0%
17
3

Evand Homes va prezinta spre vanzare o proprietate deosebita, casa individuala P+1E+POD, cu 5 camere, 3 bai, dressing, camara pentru alimente, camera tehnica si o terasa superba de 30 mp. Casa este situata in cal. Buziasului intr-o zona foarte buna din Timisoara, aproape de toate punctele de interes. ...

2283 EUR/m2 | 230 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou. 3 camere. Mobilat si utilat
8
5

Bloc nou. 3 camere. Mobilat si utilat

Apartament cu 3 camere in zona Buziasului, 2 terase in suprafata de 15 mp, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala. Acesta dispune si de un loc de parcare. Este situat la parter Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 119.999 Eur Neg Tel 0725680996

1846 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere in zona Buziasului
4
3

Apartament 2 camere in zona Buziasului

De vanzare apartament 2 camere in zona Buziasului .Apartamentul se afla la etajul 4 si este mobilat si utilat ! Are aer conditionat ! Suprafata 50 mp .

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere in zona Buziasului
4

Apartament cu doua camere in zona Buziasului

Inchiriez apartament semidecomandat cu doua camere in zona Buziasului, mobilat, pe termen lung. Suprafata utila este de 50 mp , etaj 1 .

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Buziasului. Bloc Nou. Bucatarie inchisa. 2 locuri de parcare.
14
2

Apartament cu trei camere in zona Calea Buziasului, aproape de AEM, Bloc nou, etaj 1, centrala proprie, complet mobilat, bucatarie inchisa, geamuri tripane, rulouri cu plase de tantari, doua locuri de parcare, aproape de mijloace de trasnport si magazine. Pret: 139.900 eur., Negociabil; Tel:0 ...

2088 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima
7
24

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima

Vand apartament 1 camera decomandat spatios 32mp utili balcon mare 6m Zona Buziasului -Aem-Soarelui aproape de market mijloace de transpport scoala piata amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat Clima Cheltuieeli mici Mobilat Utilat pret 60000 euro

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Zona Buziasului
3
4

Garsoniera Zona Buziasului

Vand garsoniera confort 2 la parter spatioasa 22 mp Zona Calea Buziasului aproape de Continental cu parchet faianta gresie termopane . Se vinde mobilat si utilat ca in poze pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament zona Liviu Rebreanu Buziasului
7

Apartament zona Liviu Rebreanu Buziasului

Spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Liviu Rebreanu Soarelui Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -dormitor, -baie -balcon -loc de parcare Pentru alte ...

50 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Ap cu 2 camere zona Buziasului Continental
6
22

Ap cu 2 camere zona Buziasului Continental

Spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Buziasului Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -dormitor, -baie -balcon -loc de parcare Pentru alte detalii nu ...

52 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Calea Buziasului
3
11

Garsoniera Calea Buziasului

Vand garsoniera Calea Buziasului aproape de Continental la parter cu bucatarie baie hol camera din constructie 22 mp utili pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Buziasului 16

Garsoniera Buziasului

Vand garsoniera Buziasului parter 20 pret 42000 euro

5100 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Zona Calea Buziasului
4
62

Zona Calea Buziasului

Ofer spre inchiriere Garsoniera confort 2 semi decomandata la parter spatiosa 21 mp Zona Buziasului aproape de Continental amenajata cu parchet faianta termopane Mobilat Utilat pret 200 euro luna

35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Teren pretabil pentru constructii rezidentiale | Buziasului
3

Teren pretabil pentru constructii rezidentiale | Buziasului

District Real Estate oferă spre vânzare un teren intravilan, amplasat într-o zonă foarte bine dezvoltată din Timișoara, în zona Buziasului. Terenul are o suprafață totală de 40.646 metri pătrați si un front stradal de 129,73mp, este impartit in doua parcele, prima parcela are o suprafata de 12.969 mp ...

40,646 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera, mobilat, Buziasului
6

Apartament cu o camera, mobilat, Buziasului

Vă oferim spre vânzare un apartament cu o cameră, decomandat, cu o suprafață utilă de 34 mp, situat în zona Buziașului, într-o zonă liniștită, dar bine conectată la punctele de interes ale orașului. Apartamentul dispune de centrala proprie, aer conditionat si este compartimentat astfel: • Cameră spațioasă • Bucătărie ...

1912 EUR/m2 | 34 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

0%COMISION Apartamente cu 2 camere, iulie 2026 | Buziasului
14

0%COMISION Apartamente cu 2 camere, iulie 2026 | Buziasului