Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere  in zona Circumvalatiunii
5
28

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Apartament cu 2 camere decomandat,situat in circumvalatiunii colt cu gheorghe lazar,kaufland si penny market chiar la scara iar centru orasului si mall-ul la 5 minute departare, etaj 5 8.

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
106

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera etajul 2 utilata si mobilata complet cu o suprafata de 32 mp

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare, 4 camere si 2 bai, Circumvalatiunii
11

Apartament de vanzare, 4 camere si 2 bai, Circumvalatiunii

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere si 2 bai amplasat la etajul 8 al unui bloc ce dispune de lift, in zona Circumvalatiunii, Timisoara, judetul Timis. Apartament se afla la cateva minute fata de statia de autobuz, parc, Kaufland, scoala si la doar 10 minute fata de Iulius Mall ...

2129 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Închiriere apartament Circumvalatiunii, Timisoara. Situată în zona Circumvalatiunii, la doar 5 minute de Lidl, cu acces facil către Iulius Mall, centrul orasului, gara. Detalii: Mobilată și utilată complet, etaj 2, intermediar, bloc cu lift, cu o suprafata utila de 33mp. Disponibila imediat! Se accepta ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii
6

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, utilat si mobilat modern, 49mp, etaj 2. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
7

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se da spre vanzare apartament cu o camera, decomandat, confort 1, situat pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Apartamentul este situat la etajul 5 8 si are o suprafata de 30mp plus un balcon. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, Piata 700 si accesul facil ...

2000 EUR/m2 | 30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
152

De vanzare apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet la etaj 4 10 cu centrala proprie si o suprafata de 60 mp. Se accepta si credit

1167 EUR/m2 | 60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

AX1261 Circumvalatiunii, Monarch Residence, Parcare Subterana
13

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre inchiriere apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, complex rezidential Monarch (Circumvalatiunii), la etajul 3/6, imobil dotat cu lift, semidecomandat, cu suprafata de 72 mp utili + 10 mp terasa, compartimentat astfel: Hol acces Living + bucatarie open ...

72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii
4
64

Oferim apartament 2 camere, Circumvalatiunii colt cu Gh Lazar, intre Billa si Kaufland aproape de Mall, P-ta 700, parcul Botanic, decomandat, etaj 3 10, la bulevard cu vedere in spate fara zgomotul de trafic, 50 mp, 2 camere confort 1, bucatarie spatioasa cu loc de luat masa. Disponibil imediat.

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere Circumvalatiunii- Dacia centrala proprie
20

4 camere Circumvalatiunii- Dacia centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam Circumvalatiunii-Dacia etaj 1 centrala proprie
20
1

3 cam Circumvalatiunii-Dacia etaj 1 centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii aproape de Gh.Lazar-Dacia etaj 1 confort 2 sporit semidecomandat cu o suprafata totala de 55 mp cu 1 baie cu geam 1 balcon CENTRALA PROPRIE mobilat si utilat. Ocupabil imediat. Pret informativ 500 euro garantia ...

55 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Circumvalatiunii-Mall centrala proprie
18
1

3 cam Circumvalatiunii-Mall centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament 3 camere , confort 1, semidecomandat, etaj 3 , zona Circumvalatiunii, 5 minute de Mall, parcul Botanic, Spitalul Minicipal, amenajat, mobilat si utilat, CENTRALA PROPRIE, aer conditionat. Preferabil cuplu.Nu se accepta animale de companie. pret 450 euro/luna , garantie ...

66 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
1

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament decomandat in zona Circumvalatiunii
3

Inchiriez apartament decomandat in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament decomandat in zona Circumvalatiunii . Se inchiriaza mobilat , utilat . Se afla la 2 minute de magazine . Este situat la etajul 4 , suprafata totala este de 33 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati.

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

ap. 2 camere, decomandat, zona Circumvalatiunii-Kaufland, 250 eu
9
3

ap. 2 camere, decomandat, zona Circumvalatiunii, aproape de Kaufland, et.10 10, aproape de mijloacele de transport, scoli, gradinite, hidroizolatie refacuta recent, lift, aer conditionat, masina de spalat rufe, frigider, aragaz, termopane, usa intrare metal, incalzire colterm. Pret 250 euro plus garantie ...

47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii
17
3

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Circumvalatiunii, aflat la etajul 8 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 8 Etaje. Anul constructiei 1989, structura ...

2069 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere | Etaj 3 +Parcare subterana | City of Mara-Circumvalatiunii
20

Disponibil acum pentru inchiriere, un Apartament modern compus din 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 3/11, intr-un imobil din complexul rezidential City of MARA, supravegheat video 24/24. Compartimentarea apartamentului este practica: Hol de acces, Baie, Living + Dining si zona de Bucatarie, ...

50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Circuvalatiunii
9
1

Apartament 3 camere Circuvalatiunii

Se oferă spre închiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat, situat în Blocul 38, zona Circumvalațiunii, una dintre cele mai căutate zone din Timișoara. Apartamentul este spațios, bine întreținut și se află într-o locație excelentă, aproape de mijloace de transport, supermarketuri, școli și alte ...

67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Penthouse de lux, 221 mp, vedere panoramica - zona centrala
2
1

Penthouse de lux, 221 mp, vedere panoramica - zona centrala

Blitz vă propune spre achiziție un penthouse spectaculos, situat în inima orașului, cu o suprafață utilă generoasă de 221 mp, desfășurat pe două niveluri și completat de 4 terase (2 mari și 2 mici), fiecare oferind o priveliște impresionantă asupra zonei centrale. Detalii și compartimentare: • Living ...

2713 EUR/m2 | 221 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 3 camere in zona Circumvalatiunii