Apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
Oferim sper inchiriere un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii , mobilat si utilat complet cu o suprafata de 25 mp, situat la etajul 3
25 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 11:51
Anunțuri promovate – Vezi toate
25 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 11:51
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644
1815 EUR/m2 | 54 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 12:35
De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293
1848 EUR/m2 | 46 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 10:00
Bindea Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament „la cheie”, situat în zona Circumvalațiunii/Dacia, pe strada Dropiei la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje. Imobilul se află la prima închiriere, fiind recent renovat integral și amenajat cu finisaje moderne. Apartamentul este complet mobilat ...
38 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 03:20
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, mobilat si utilat, geamuri termopan, rulouri, su:50 mp, plus balcon , et.1 din 10, dispune de o boxa la subsolul blocului inscrisa in CF. Incalzire centralizata. Este compartimentat astfel: - hol de acces - living - bucatarie - dormitor -baie cu cada si geam ...
1900 EUR/m2 | 50 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 21:29
Garsoniera etaj 1, 12 mp,baie cu dus,zona de bucătărie în cameră, lângă biserica din parcul Dacia în bloc de garsoniere confort redus, magazine și toate cele necesare pietonal, zona centrala aproape de Iulius Mall, strada labirint nr 12.
12 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 20:04
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...
64 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 19:44
Proprietar, vând apartament 2 camere -zona Circumvalatiunii, Cetatii -semidecomandat et.1 din 4 -suprafață 52 m pătrați -boxa înscrisă in CF cu acces atât din interiorul cât și din exteriorul blocului -climă și centrală proprie -necesită renovare completă -mijloace de transport vis-a-vis -15 minute ...
1913 EUR/m2 | 52 m2
Circumvalațiunii, Timisoara, Timis
azi 19:09
unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...
1875 EUR/m2 | 80 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:33
YouPro.ro va ofera spre inchiriere garsoniera confort 1 situata pe Circumvalatiunii, renovata complet. Dispune de mobilier modern si toate electrocasnicele necesare. Este pozitionata ideal in proximitatea Iulius Mall, Piata 700, zona ultracentrala a orasului Timisoara. Chiria solicitata de proprietar ...
30 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:43
Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj Parter / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, calorifere schimbate; - CENTRALA termica PROPRIE - detalii mobilare ...
1740 EUR/m2 | 50 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:24
Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...
2150 EUR/m2 | 30 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:24
Blitz va prezinta pentru inchiriere un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 din 4, intr-un bloc intretinut, cu vecini linistiti. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 63 mp si un balcon deschis de 5 mp, fiind compartimentat eficient pentru confortul viitorilor chiriasi. Locuinta ...
63 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:19
Blitz vă oferă spre închiriere un apartament spațios și bine compartimentat, situat la etajul 2. * Detalii Suprafață & Configurație - Suprafață utilă: 57 mp (interior aerisit) - Logie: 7 mp (spațiu ideal pentru relaxare) - Etaj: 2 - Spații optimizate și bine gândite în tot apartamentul. * Confort ...
57 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:19
De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, etajul 6 din 10, semidecomandat, fara centrala proprie, fara amenajari recente, mobilat si utilat. Apartamentul este situat pe Bv Cetatii.nu se accepta credit. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418
1620 EUR/m2 | 50 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:10
Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc izolat termic, aproape de Lidl de pe TORONTALULUI, mijloace de transport, gradinita si scoala generala 24 in apropiere; Apartamentul se afla la etajul 4 din 10, lift schimbat; Model semidecomandat, cu vedere pe o parte (lateral), geam la baie, ...
1962 EUR/m2 | 52 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 16:56
ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera, confort 1, etaj 5, spatios, situat in Timisoara, strada Gheorghe Lazar, langa oficiul postal, aproape de Kaufland si Penny, mobilat, aragaz, frigider, masina de spalat, ocupabil imediat.
30 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 16:52
Apartamentul este ideal pentru o familie care își dorește să locuiască aproape de centrul orașului, la un preț accesibil. Locație și accesibilitate: - Este poziționat în spatele restaurantului McDonald’s, în zona Circumvalațiunii, la doar 15 minute de mers pe jos de centrul orașului. Detalii tehnice: - ...
1388 EUR/m2 | 67 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 16:33
Apartament cu 3 camere decomandat, centrala proprie, su: 80mp, situat la parter plus boxa, garaj si gradina 30mp trecuta in Cf, se vinde exact ca si in poze. Pret: 147000 euro usor negociabil Tel: 0723674418
2194 EUR/m2 | 67 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 16:30
Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, utilat si mobilat modern, 49mp, etaj 2. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 16:30
Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii,la etajul 1,suprafata de 25 mp,complet utilat si mobilat,aflandu-se in apropiere de diverse centre comerciale,magazine,piete,etc.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!
25 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 16:08
In zona Circumvalatiunii de inchiriat apartament cu 2 camere!! Disponibil imediat!! Suprafata utila: 62mp. Etaj: intermediar, 1 4. Compartimentare: Decomandat. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Dispune de balcon, AC. Alte informatii se pot cere la numarul de telefon pe care il vedeti.
62 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 16:08
Inchiriez apartament 3 camere decomandat in regim hotelier! Utilat si mobilat Zona centrala Dotari: Centrala proprie Internet Pret pe noapte: 220 lei
62 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 16:04
Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iulius Mall, aflat la etajul 10 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, ...
1989 EUR/m2 | 50 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:49