Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spatiu comercial 128 mp Circumvalatiunii - Piata Dacia
4
2

Spatiu comercial 128 mp Circumvalatiunii - Piata Dacia

Proprietar, ofer spre inchiriere spatiu comercial situat la parter, in suprafata de 128 mp Zona Circumvalatiunii, Piata Dacia vad excelent, zonă cu trafic pietonal si auto intens, pretabil pt orice activitate inclusiv cabinet medical. Vitrina cu geam termopan, climatizare, centrala termica, curent trifazic, ...

128 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare, etaj 1, Dacia, Timisoara
4
3

Garsoniera de vanzare, etaj 1, Dacia, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera, situata la etajul 1 din 4, intr-un bloc din zona Dacia Garsoniera are o suprafata utila de 12mp si este compartimentata astfel: - Camera mobilata cu chicineta - baie proprie cu dus Dotari: - incalzire prin termoficare - electrocasnice: frigider, masina ...

2875 EUR/m2 | 12 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 2 camere situat in zona Circumvalatiunii
5
3

Apartament 2 camere situat in zona Circumvalatiunii

Apartament cu 2 camere decomandate,situat in circumvalatiunii colt cu gheorghe lazar,kaufland si penny market chiar la scara iar centru orasului si mall-ul la 5 minute departare, etaj 5 8.

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare, 4 camere si 2 bai, Circumvalatiunii
11

Apartament de vanzare, 4 camere si 2 bai, Circumvalatiunii

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere si 2 bai amplasat la etajul 8 al unui bloc ce dispune de lift, in zona Circumvalatiunii, Timisoara, judetul Timis. Apartament se afla la cateva minute fata de statia de autobuz, parc, Kaufland, scoala si la doar 10 minute fata de Iulius Mall ...

2129 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament 1 camera Circumvalatiunii
7
1

Vand apartament 1 camera Circumvalatiunii

Vând apartament una cameră decomandat, spațios, bucătărie cu gaz ,debara pe hol, balcon la cameră, cu parchet de stejar, gresie și faianță la bucătărie neamenajat ,necesită renovare , actualmente este debranșat de la colterm,are contor propriu de gaz si proiect de instalare a centralei, prevazut cu ...

1771 EUR/m2 | 31 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
7

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...

2133 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Cu centrala termica proprie. Zona Dacia. Boxa
13
1

Cu centrala termica proprie. Zona Dacia. Boxa

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj Parter / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, calorifere schimbate; - CENTRALA termica PROPRIE - detalii mobilare ...

1754 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

inchiriez birouri central
10
1

inchiriez birouri central

Inchiriez spatiu comercial nu este SAD multifunctional, parter de vila renovat integral zona centrala-Favorit -circunvalatiunii.Suprafata utila 100 mp Format din hol generos 3 camere mari decomandate ,bucatarie -office,baie cu dus ,camera mica de depozitare.Toate utilitatile,centrala proprie,calorifere,aer ...

100 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1  Zona Circumvalatiunii 1

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Zona Circumvalatiunii

Apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, su: 33 mp, etaj 1 din 10, fiind compartimentat astfel: hol întrare cu spatii de depozitare, baie cu cada, camera, bucătărie. Blocul este dotat cu lift și camere de supraveghere pe fiecare etaj. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: ...

1857 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii, garsoniera, 220 euro
5

Circumvalatiunii, garsoniera, 220 euro

De închiriat garsonieră în zona Circumvalațiunii, etaj VIII X în bloc cu 2 lifturi, mobilată și utilată, aragaz, frigider, climă, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, parchet, gresie, faianță, baie cu vană, ușă metalică, cablu, internet. Chiria: 220 euro. Tel:

34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere amenajat modern in Circumvalatiunii
12

Apartament 3 camere amenajat modern in Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere un apartament de 70 mp, complet nou - amenajat de catre un designer, intr-un imobil anvelopat (fara lift) la etajul 4/4 din zona Circumvalatiunii. Compartimentare: Living, 2 dormitoare, bucatarie inchisa, baie cu cada. Dotari: Finisaje premium, mobilier modern la comanda, electrocasnice ...

70 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu comercial in zona centrala, langa Piata 700 - pret negociabil
6

Spatiu comercial open-space de 54 mp, situat in zona centrala a Timisoarei, in zona Circumvalatiunii, la cateva minute de zona 700. Dispune de: vitrina cu o lungime de 6metri, loc de parcare, inaltime utila de 3metri. Pozitionare foarte buna, langa scara de bloc, cu trafic pietonal constant, intr-un ...

54 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 camere. Cetatii. Acoperis.
13

4 camere. Cetatii. Acoperis.

. Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - posibilitate montare Centrala Termica Proprie - imbunatatiri : gresie si faianta model placa mica, parchet lemn masiv - detalii MOBILARE : partial mobilat; - BOXA Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar ...