Imobiliare Timisoara Circumvalatiunii Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Circumvalatiunii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera cu centrala proprie in zona Circumvalatiunii
5
15

Va propunem spre inchiriere o grasoniera, spatioasa de 32 mp, situata la etajul 1, fiind decoamndata! Se afla langa mijloacele de transport in comun, magazine. Se accepta animale de companie! Pentru a stabili vizionari va rog sa ma contactati la numarul de telefon din anunt

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
3

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii
3
312

De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez garsoniera la etajul 2 10, fiind mobilata si utilata complet, detine centrala proprie. Se accepta animale de companie

26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament modern cu 2 camere | Circumvalatiunii
12
1

Apartament modern cu 2 camere | Circumvalatiunii

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in Circumvalatiunii, in apropiere de Iulius Town, Kaufland si gradinite. Apartamentul este situat la etajul 3 si se desfasoara pe o suprafata utila de 48 mp + 1 balcon inchis. Compartimentarea este urmatoarea: - Hol de ...

48 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

ap. 2 camere, decomandat, zona Circumvalatiunii-Kaufland, 250 eu
9
3

ap. 2 camere, decomandat, zona Circumvalatiunii, aproape de Kaufland, et.10 10, aproape de mijloacele de transport, scoli, gradinite, hidroizolatie refacuta recent, lift, aer conditionat, masina de spalat rufe, frigider, aragaz, termopane, usa intrare metal, incalzire colterm. Pret 250 euro plus garantie ...

47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 3 camere central Timisoara
8

Inchiriez apartament 3 camere central Timisoara

Inchiriez apartament 3 camere decomandat, zona Circumvalatiunii, f. aproape de Iulius Mall, supermarketuri, piata, scoli, policlinici. Este renovat recent, mobilat complet, are in dotare aer conditionat, masina de spalat, aragaz, frigider, televizor. Prima inchiriere. Nu doresc colaborare agentii imobiliare. ...

60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | boxa | zona excelenta |
8

2 camere | etaj intermediar | boxa | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Circumvalatiunii; - etaj 3/4 -suprafata utila: 34 mp; - model cu 1 baie cu cada; -spatiu de depozitare de 3 mp trecut in CF; -apartamentul se vinde nemobilat la pretul afisat; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Nord One - Apartament cu 2 camere cu parcare subterana - Iulius Mall
11

Apartament 2 camere decomandat, 60 mp utili plus balcon de 7 mp, situat la etajul 9 in complexul Nord One Botanic, in zona ultracentrala, la 5 minute de Piata Unirii, Parcul Botanic si Iulius Mall. Se inchiriaza complet mobilat si utilat, cu mobilier realizat pe comanda si electrocasnice premium: TV, ...

60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Nord One - Apartament cu 2 camere cu parcare - Botanic - Iulius Mall
15

Apartament 2 camere situat in complexul rezidential Nord One Botanic, vis-a-vis de Parcul Botanic si aproape de Iulius Mall. Se inchiriaza complet mobilat si utilat, cu finisaje premium, balcon cu vedere spre Iulius Mall si loc de parcare subteran inclus. Dispune de aer conditionat, sistem smart cu ...

60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere Circumvalatiunii | City of Mara
9

Comision 0% pentru cumparator! Apartament 2 camere Circumvalatiunii | Ultramodern | Locație premium Timișoara Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe Circumvalațiunii Suprafață totală: 46.4 mp 43 mp utili balcon 3.4 mp Etaj 1 / 4 – bloc modern, cu acces securizat Compartimentare ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 camere. Cetatii. Acoperis.
13

4 camere. Cetatii. Acoperis.

. Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - posibilitate montare Centrala Termica Proprie - imbunatatiri : gresie si faianta model placa mica, parchet lemn masiv - detalii MOBILARE : partial mobilat; - BOXA Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vanzare Apartament 3 camere
8
32

Vanzare Apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere semidecomandat zona Dacia Timișoara, et.4 4 complet mobilat, centrală proprie, aer conditionat, combină frigorifică, mașină spălat, aragaz, balcon închis cu termopan, debara, gresie, faianță, parchet din lemn masiv, boxă la subsol trecută în CF. Mai multe detalii la tel.:

1680 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Apartament decomandat,2camere,Circvalatiunii
5

Apartament decomandat,2camere,Circvalatiunii

Apostu Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere,decomandat,in zona Circumvalatiunii. Apartamentul este disponibil la etajul 6 si se desfasoara pe o suprafata utila de 50 mp. Compartimentare: -hol -bucatarie -living -dormitor -baie -balcon Confortul termic se realizeaza prin intermediul ...

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Comision 0%-apartament 3 camere zona Circumvalatiunii
9
3

Comision 0%-apartament 3 camere zona Circumvalatiunii

Ofer spre inchiriere apartament 3 camere cf.1 spatios,S=67 mp.,etaj 3 din 4 la prima inchiriere,totul nou,mobilat si utilat,centrala gaz,balcon inchis,zona Circumvalatiunii (langa Kaufland,P-ta Dacia)

65 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

inchiriez ap 1 camera, circumvalatiuni langa mac donald
5
2

inchiriez ap 1 camera, circumvalatiuni langa mac donald

propun spre inchiriere apartament 1 camera model mare 30 m2 etaj 5 din 9 cu lift dulap mare si pat 140cm saltea noua situat chiar langa macdonald si gymone incalzire termoficare, climatizare bucatarie va fi inlocuita in curand

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
15

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare, etaj 1, Dacia, Timisoara
4
3

Garsoniera de vanzare, etaj 1, Dacia, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera, situata la etajul 1 din 4, intr-un bloc din zona Dacia Garsoniera are o suprafata utila de 12mp si este compartimentata astfel: - Camera mobilata cu chicineta - baie proprie cu dus Dotari: - incalzire prin termoficare - electrocasnice: frigider, masina ...

2875 EUR/m2 | 12 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !
9
2

Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc izolat termic, aproape de Lidl de pe TORONTALULUI, mijloace de transport, gradinita si scoala generala 24 in apropiere; Apartamentul se afla la etajul 4 din 10, lift schimbat; Model semidecomandat, cu vedere pe o parte (lateral), geam la baie, ...

1962 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

NORD ONE- Apartament 2 camere, loc de parcare- Zona Circumvalatiunii
20

ROYALITY ESTATE va prezinta un apartament in COMPLEXUL NORD ONE, situat la etajul 9 intr-un bloc de 9 etaje cu lift, in Zona Circumvalatiunii. Imobilul are o pozitionare excelenta, aflandu-se langa PARCUL BOTANIC si la 750 m de IULIUS MALL. Suprafata utila este de 60 mp+ o terasa deschisa de 5 mp. Compartimentarea ...

60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii
10
1

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii

Proprietar, vand Apartament 3 camere decomandat Timisoara, Circumvalatiunii, bloc 1966, etaj 4, bloc P+4 cu acoperis reparat, fara probleme. Bucataria mobilata, utilata Centrala termica proprie, Aparat de aer conditionat, Bloc reabilitat termic in 2026; scripete electric pentru marfuri 125.000 Euro

1812 EUR/m2 | 69 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
7

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Circumvalatiunii , etaj intermediar
9
9

Circumvalatiunii , etaj intermediar

Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Circumvalatiunii, situat in imobil P+8E, la etajul 3, bloc cu lift, semidecomandat, cu suprafata de 51 MP utili plus balcoan inchis de 4mp , compartimentat astfel: Hol acces Bucatarie Living Dormitor Baie Balcoan inchis Spatiu ...

1863 EUR/m2 | 51 m2