Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dacia Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere | Dacia | Circumvalatiunii
14

Apartament cu 2 camere | Dacia | Circumvalatiunii

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Dacia, Circumvalatiunii, avand acces facil la mijloace de transport in comun, magazine, scoli, gradinite si multe alte puncte de interes. Apartamentul este la etajul 4/4, intr-un bloc cu 4 etaje si acoperis din tigla ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament cu 4 camere, incalzire in pardoseala | Dacia
13

District Real Estate vă propune spre vanzare un apartament cu 4 camere renovat integral luna aceasta cu finisaje din gama premium, situat într-un bloc cu structura de beton la etajul 3 din 4, în zona Dacia. Poziționarea acestuia îi oferă acces ideal către școli, supermarket-uri, mall, centru sau mijloace ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia
3
18

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Dacia compusa din bucatarie , camera , baie si hol. Suprafata totala este de 26 mp , etaj 1

26 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12
1

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

 apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia
9
6

apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia

Blitz va propune un apartament cu 4 camere, 65 m², in zona Dacia – Ideal pentru renovare & investiție! Timișoara – Zona Dacia O oportunitate excelentă pentru cei care caută un apartament cu potențial mare de transformare, într-o zonă bine conectată și aflată în dezvoltare! ⸻ Detalii apartament: • Suprafață ...

1408 EUR/m2 | 65 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Proprietar, 2 camere, Dacia, aproape de Iulius Mall
10
4

Proprietar, 2 camere, Dacia, aproape de Iulius Mall

Apartamentul se afla la etajul 1 din 4, Intrarea Umbroasa, nr.1, zona foarte frumoasa, linistita, amenajat si dotat conform fotografiilor. Are aer conditionat si centrala termica, 2 parcari mari in apropiere, piata Dacia, supermarkt-uri, bazin de inot, parc, mijloace de trasport variate Chiria este ...

42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 1 camere zona Dacia
10
82

Apartament 1 camere zona Dacia

Nou !!! Se acceptă studenți, străini, cuplu Exclusivitate Apartament 1 camere Hol Baie Bucătărie Camera mare Încălzire prin termoficare Preț 300 Euro contract ANAF inclusiv Se închiriază cu garanție Detalii suplimentare la telefon

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
13

2217 EUR/m2 | 60 m2

dacia, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro
10

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro

NEO Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei. Locuința este amplasată la etajul 3 din 4 și are o suprafață de 34 mp. Apartamentul este semidecomandat, mobilat, renovat și bine întreținut, fiind gata pentru mutare imediată.Dispune de un balcon ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomadat cu 3 camere |  Dacia | PetFriendly
20

Apartament decomadat cu 3 camere | Dacia | PetFriendly

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament decomandat cu 3 camere, situat în zona Dacia, foarte aproape de magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 86mp, este situat la etajul 3 si prezinta urmatoarea compartimentare: •⁠ ⁠Bucatarie ...

86 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Dacia | Etaj 4 cu acoperis | AC | 42 mp
9

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei, într-o locație centrală și foarte bine conectată, în spatele Bulevardului Gheorghe Lazăr. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș, un avantaj important pentru confortul ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Dacia - Apt 3 camere de închiriat, decomandat, 2 băi
8

Dacia - Apt 3 camere de închiriat, decomandat, 2 băi

Închiriez apartament de 3 camere decomandat, situat în zona Dacia, etaj 4 din 10, într-un bloc reabilitat termic, cu lift nou. Ideal pentru persoane sau familii care caută un spațiu confortabil, luminos și foarte ușor de locuit pe termen lung. Apartamentul are o senzație de spațiu mult mai mare decât ...

70 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Spatiu comercial 160 mp Piata Dacia - Circumvalatiunii
7
4

Spatiu comercial 160 mp Piata Dacia - Circumvalatiunii

Proprietar, ofer spre inchiriere spatiu comercial situat la parter, in suprafata de 160 mp Zona Circumvalatiunii, Piata Dacia vad excelent, zonă cu trafic pietonal si auto intens, pretabil pt cazino, jocuri de noroc si altele. Spatiu complet dotat si amenajat. Vitrina cu geam termopan, climatizare, alarma, ...

160 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vand apartament 1

Vand apartament

Vand apartament 3 camere

1667 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Proprietar 3c,cf1,decom,centrala,2 bai,etaj intermediar,disponibil imediat (Dacia,Iulius Mall)
10

PROPRIETAR, inchiriez apartament cu 3 camere decomandat confort 1 sporit (2 bai 2 balcoane, 75 mp2 utili, et. 8 din 10), disponibil imediat, decomandat LUX modern, vedere panoramica spre Parcul-Fantana din Dacia, etaj intermediar, str. Timis, compus din: dormitor matrimonial (pat 160x200 somiera fier) ...

75 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament in apropiere de Iulius MALL
8
1

Apartament in apropiere de Iulius MALL

Spre inchiriere apartament cu 2 camere in apropiere de Iulius Mall zona Dacia Cetatii Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -dormitor, -baie -baie de serviciu -balcon -loc ...

59 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Zona Piata Dacia, Parter, Necesita renovare
7

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj Parter / 4 , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 65.000 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, zona Dacia, etaj 3 4, renovat, mobilat și utilat
10
3

Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Dacia, la etajul 3 din 4, cu o suprafață utilă de 40,80 mp. Are vedere pe partea din spate a blocului, într-o zonă foarte liniștită, ferită de zgomotul traficului. Blocul este izolat termic și renovat exterior anul trecut, ...

22 EUR/m2 | 4,080 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere, Zona Cetatii, Etaj 1, Boxa inscrisa CF, Necesita renovare
6

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj 1 - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 99.500 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti locuinta mult dorita si pentru ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate! Apartament cu 4 camere - etaj intermediar - zona Dacia
19
4

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, situat in Timisoara, zona Dacia, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1973, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 si dispune de o suprafata utila totala de 65 mp. Compartimentarea este semidecomandata, oferind ...

1774 EUR/m2 | 62 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament modern cu 2 camere  | Dacia
6

Apartament modern cu 2 camere | Dacia

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in zona Dacia, in apropiere de Gradinita, Scoala, Parc, McDonald's, Lidl, Penny, Kaufland si de mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 45mp, este situat la etajul 1 si prezinta ...

45 m2