Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dambovita Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere  zona Dambovita
4
3

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dambovita

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in Dambovita(Str Nicolae Leonard), suprafata utila 50 mp Apartamentul este situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje. Zona linistita, in apropiere gradinite, scoli, mijloace de transport in comun, Shopping City se afla la 10 min de mers pe jos.

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!
8
2

Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dambovita; Este situat la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior; Model decomandat, vedere pe 2 parti, 1 balcon la living inclus in suprafata utila; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
10

Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos, cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la parter si are o suprafata de 60 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu o camera  zona Dambovita
3
15

De vanzare apartament cu o camera zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita
4
11

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita

Ofer spre închiriere o garsonieră luminoasă și bine compartimentată, situată în zona Dâmbovița. Suprafata este de 28 mp , etaj 3. Acces facil la autobuze și troleibuze conexiuni directe spre Piața Maria, Centru, Complex Studențesc și Gara de Nord In apropiere se regasesc supermarketuri (Lidl, Profi, ...

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita
5
32

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dambovita
3
16

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dambovita

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Dambovita,are o suprafata utila de 32 mp și este situat la etajul 1, într-o zonă cu acces direct la liniile de transport și magazine de proximitate. Străzile duc rapid spre Bega,ceea ce oferă un plus pentru cei care apreciază plimbările în aer liber. Pentru ...

32 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita
3
16

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita

Apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat. Este situat in calea Sagului, la 5 minute de Shopping City. Apartamentul are suprafata de 30 de metri patrati, se afla la etajul 2, compus din: -bucatarie -baie -dormitor

30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala proprie. Etaj intermediar. Disponibil imediat !
13
1

De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, suprafata de 36 mp,se inchiriaza utilat si mobilat conform pozelor. Apartamentul este aproape de mijloace de transport in comun, scoli, gradinite si magazine.

36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament zona Dambovita 2 camere
4
3

Apartament zona Dambovita 2 camere

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 54 mp, etajul 4. Aproape de Shopping City, tramvaie, magazine. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Dambovita. 2 Case. Teren 933 mp.
20
3

Zona Dambovita. 2 Case. Teren 933 mp.

Detalii RELEVANTE oferta : Casa individuala in zona Dambovita, cu regim de inaltime Parter, are 2 corpuri de cladire in curte. Corp 1: 2 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 60 mpu; Corp 2: 3 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 1 spatiu de depozitare, 80 mpu; - Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare ...

1786 EUR/m2 | 140 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Dambovita
3
8

De inchiriat apartament cu o camera zona Dambovita

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Dambovita,la etajul 2,suprafata de 30 mp,utilata si mobilata complet. Situat intr-o zona linisita,ofera un acces facil la statii de tramvai,autobuze,2,7,Shopping City,banci,magazine,farmacii,etc. Cei interesati sunt rugati sa apeleze numarul de telefon afisat ...