Imobiliare Timisoara Dumbravita Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Dumbravita Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 1 camera de inchiriat Dumbravita
4

Apartament 1 camera de inchiriat Dumbravita

Se oferă spre închiriere în Dumbrăvița un apartament cu 1 cameră, complet mobilat și utilat modern. Ideal pentru o persoană sau un cuplu. Detalii cheie: Suprafață: 30 mp. Dotări: Centrală proprie, mașină de spălat, frigider, plită, A C Extra: Terasă și loc de parcare privat inclus . Locație: Zonă liniștită, ...

30 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Dumbravita. La parter. Modern!
9
1

Dumbravita. La parter. Modern!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, in zona DUMBRAVITA, aproape de Profi de pe Ion Creanga, intr-o zona linistita; Apartamentul se afla la parter, intr-un bloc construit in 2020, cu finisaje moderne; Suprafata de 53 mp + 1 balcon, geam la baie; Apartamentul este structurat astfel: - bucatarie ...

2462 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dumbravita
5
30

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dumbravita

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dumbravita,langa Kaufland,suprafata de 49 mp,etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. Este situat intr-o zona cu acces la diverse centre comerciale precum precum Kaufland,MegaImage,McDonalds,dar si farmacii,banci,magazine,etc. Acest apartament,se ...

1643 EUR/m2 | 49 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere in Dumbravita
7

Apartament 3 camere in Dumbravita

Se ofera apartament cu 3 camere,complet utilat si mobilat cu loc de parcare in Daumbravita. Apartamentul are o suprafata de 55 mp, 2 dormitoare cu baie proprie si un living generos open space.Mijloace de transport in comun.

Dumbravita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 1 camera de inchiriat Dumbravita
4

Apartament 1 camera de inchiriat Dumbravita

30 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
17

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere in Dumbravita
7

Apartament 3 camere in Dumbravita

Dumbravita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dumbravita
4
8

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dumbravita

Vă propunem spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, apartamentul are o suprafata utila de 50 mp, fiind situat la etajul 2, foarte aproape de mijloacele de transport. Proprietatea se află într-un imobil recent construit și oferă un nivel ridicat de confort. Apartamentul este intr o zona foarte ...

50 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dumbravita
3
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dumbravita

Închiriem un apartament cu 1 cameră, situat la etajul 1, avand, o suprafata de 39 mp, modern și bine compartimentat. Apartamentul este situat chiar langa Kaufland, la 5 minute de mijloacele de transport in comun, magazine, scoli. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati!

39 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dumbravita
4
12

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dumbravita

Apartament modern in Dumbravita (zona Cora) Disponibil imediat. Situat la etajul 1, avand o suprafata de 50 mp, pe strada asfaltata, la 5 min de mers pe jos de Profi si Mega Image Complet mobilat si utilat 2 camere. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati la nr de telefon din anunt!

50 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dumbravita
3
15

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dumbravita

Apartament cu o camera de inchiriat in Dumbravita, zona Parc Central. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze. Situat la etaju 2, dispune si de o suprafata utila de 35mp. Mai multe informatii la numarul de telefon.

35 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Lux 2 Camere Centrala Proprie Terasa 38 Mp 2 Locuri De Parcare Zona Dumbravita
7

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat lux, cu materiale premium, centrala proprie, aer conditionat, incalzire in pardoseala, su: 50 mp, plus terasa de 38 mp , etaj1 din 2 si 2 locuri de parcare inscrise in Cf, disponibil imediat. Pret: 137000 Euro partial mobilat, s-au mobilat asa cum se vede in ...

2740 EUR/m2 | 50 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița
18
5

Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița

Casă cu 4 dormitoare, mobilată și utilată Lux, 3 bai, centrală proprie, încălzire în pardoseală, su: 150 mp, plus curte amenaja cu gazon, su:250 mp, casa dispune și de garaj, cu toate utilitățile, disponibilă imediat, Preț: 330000 Euro Negociabil Se poate și închiria ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Duplex de vanzare, despartit de camera tehnica, Dumbravita
8
14

Duplex de vanzare, despartit de camera tehnica, Dumbravita

Va propunem spre achizitie o casa tip duplex modern in Dumbravita, zona de nord. Duplexul este la rosu interior, iar exteriorul aproape finalizat. Este despartit de camera tehnica (7 m intre corpuri). Este compus din 5 camere, 3 bai, camara, spatiu depozitare si spatiu tehnic. Suprafata utila este de ...

1547 EUR/m2 | 117 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Dumbravita. La parter. Modern!
9
1

Dumbravita. La parter. Modern!

2462 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Vand teren casa zona Kaufland aproape de pădure 120 euro mp, FS 26 ml toate utilitatile.
1
29

Vand teren zona Kaufland aproape de pădure 120 euro mp, FS 26, asfalt toate utilitatile

Dumbravita, Timisoara, Timis

Vand apartament de lux zona Ferventia1 spre padure!
16
5

Vand apartament de lux zona Ferventia1 spre padure!

Vand apartament de lux, trei camere, complet mobilat si utilat cu lucruri de foarte buna calitate. Centrala proprie pe gaz, incalzire in pardoseala, aer conditionat, supraveghere video, doua balcoane, doua bai, doua locuri proprii de parcare in curtea imobilului. Apartamentul este la partea superioara ...

2293 EUR/m2 | 61 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Vand teren  duplex sau casa individuala, Dumbravita Ferventia
3
1

Vand teren duplex sau casa individuala, Dumbravita Ferventia

Vand teren pentru duplex sau casa induviduala situat in Dumbravita aproape de Ferventia strada linistita cu case finalizate aproape de mijloc de transport, Auchan, Hornbach, Dechatlon, toate utilitatile in fata parcelei. Urbanism pt duplex. Pret solicitat 215000 euro! Negociabil!

1,019 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere dumbravita la vila etaj 2
13
2

2 camere dumbravita la vila etaj 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.0745230405

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Comision 0%-teren intravilan 703 mp.Dumbravita
1

Comision 0%-teren intravilan 703 mp.Dumbravita

Comision 0%-teren intravilan pe colt,S=703 mp. cu toate utilitatile,vecini,strazi asfaltate,zona Dumbravita(intrare pe langa Ikea).

703 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Casă modernă cu 4 camere complect mobilată Dumbrăvița
11
8

Casă modernă cu 4 camere complect mobilată Dumbrăvița

Vă propunem spre vânzare o locuință spațioasă și eficient compartimentată, cu o suprafață utilă de 99,12 mp, la care se adaugă o terasă de 13,67 mp, perfectă pentru relaxare. Compartimentare: 3 dormitoare Living + bucătărie open space 2 băi Debara cămară (amenajată sub scări) Construcție ...

1990 EUR/m2 | 100 m2