Imobiliare Timisoara Girocului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Timisoara - Girocului Vila 12 Camere 4 Bai | 497mp Utili 1373mp Teren
20

Renaissance Estate vă oferă spre vânzare, în exclusivitate, o casă individuală cu 12 camere si 4 bai, situată in Timisoara, pe Calea Girocului, la principala, chiar lângă Pădurice — o locație de excepție care îmbină aerul curat, liniștea și confortul urban. Proprietatea se desfășoară pe un teren generos ...

3380 EUR/m2 | 497 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatios, mobilat modern, centrala proprie, zona Girocului/Esso.
17
1

Iulius Imobiliare oferă spre închiriere apartament 3 camere, 73 mp – Timișoara/Giroc, zona liniștită Localizare: Str. Cucului, la limita dintre Timișoara și Giroc, în spatele benzinăriei Esso – acces rapid către oraș Un apartament luminos și modern, ideal pentru cei care vor să se simtă „acasă” din ...

75 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
3
6

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Girocului,are o suprafata utila de 36 mp,se află la etajul 3. Poziția este aproape de piețe locale și de traseele care intră în centrul orașului. Aparatmentul este complet mobilat si utilat,disponibil pentru mutare imediata!

36 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului
6
30

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 55 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Mai multe informatii si detalii ...

1537 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Pentru antreprenorii de servicii. Teren 1842 mp. Comision 0 %. 200 Euro/mp.
9
3

Comision 0% Teren intravilan in suprafata de 1.842 mp in Girocului Front stradal de 20,6 m. Pe teren se afla o constructie fara valoare in suprafata de 100 mp. Terenul dispune, de utilitati (gaz, curent), iar la limita proprietatii este apa si canalizarea. Drumul de acces este asfaltat cu trotuare ...

1,842 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
5

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Închiriem o garsoniera recent renovata, mobilata modern si complet utilata localizata in zona Girocului. Garsoniera este situata la etajul 1 si are o suprafata de 26 mp. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz Zona linistita cu acces facil la numeroase puncte de interes ...

26 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, decomandat in Giroc - ID V1372
13
3

Apartament cu 2 camere, decomandat in Giroc - ID V1372

ID intern: V1372 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
2

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

inchiriez garsoniera in Calea Girocului cu centrala proprie pe gaz, cheltuieli foarte mici la intretinerea lunara. Spațiul este luminos și foarte bine întreținut. Podelele sunt din laminate, iar pereții sunt albi, se afla la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje, o suprafata utila de 30 mp. Locuinta se afla ...

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 3 camere pe 2 nivele, in zona Girocului - V8755
15
2

Apartament cu 3 camere pe doua niveluri, zona Girocului – Timisoara FOXFORT propune spre vanzare un apartament deosebit, cu 3 camere si scara interioara, situat in zona Girocului, Timisoara, intr-un imobil P+3 construit in anul 2005, pe structura din beton si zidarie din caramida. Un avantaj important: ...

1500 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
5
70

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1522 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
4

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Girocului, la etajul 3,cu o suprafata de 55 mp,mobilat modern si utilat complet,exact cum se vede si in poze. Zona in care se afla este una linistita,oferind un acces usor spre numeroase puncte de interes precum statii de tramvai,magazine,institutii ...

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
4
5

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Va oferim spre a inchiria chiar in zona Girocului un apartament decomandat, cu o camera, modern mobilat. Se inchiriaza mobilat si utilat, dispune de o suprafata utial de 33mp si este la etajul 3. Zona linistita, aproape de scoli, magazine sau mijloc de transport. Va asteptam la vizionare.

33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez apartament 3 camere Girocului Braytim
10
3

Proprietar, inchiriez apartament 3 camere Girocului Braytim

Proprietar, inchiriez apartament 3 camere Braytim, Timișoara, la 5 minute de mers pe jos de Lidl si Kaufland de pe Calea Martirilor, intr-o zona linistita, de case, bloc construit in anul 2011 Caracteristici principale: apartament luminos, cu compartimentare practica, finisaje moderne si dotari ...

85 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
7

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Inchiriez apartament cu doua camere , deosebit pentru o familie sau cuplu de tineri. Imobilul este utilat si mobilat complet . Amplasat in zona Girocului la cateva minute de punctele de interes . Dispune de o suprafata de 45 mp la etajul 2 al unui imobil cu 4 nivele.

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Girocului
5
56

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Situat în zona Girocului, una dintre cele mai apreciate și bine dezvoltate zone rezidențiale din Timișoara, acest apartament este alegerea ideală pentru cei care caută liniște, acces rapid la oraș și toate facilitățile necesare pentru un trai confortabil.Are o suprafata utila de 30 mp , situat la etajul3 ...

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
21

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Oferim spre inchiriere garsoniera situata in zona Girocului, situat la etajul 2, avand o suprafata de 30 mp. Garsoniera este mobilata si utilata complet

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului - 3 camere, gata de mutat!
8
4

Girocului - 3 camere, gata de mutat!

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere in Girocului, aproape de Parcul Lidia, bine compartimentat si pregatit pentru mutat. Situat la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 67 mp, model semidecomandat, balcon inchis, integrat in suprafata utila. Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2