Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere, 83 mp utili, doua nivele, decomandat-Giroc- Hotel IQ
13
5

ID Intern: P164 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, distribuit pe doua nivele, etaj 3/3, de 83mp utili plus loc de parcare inclus în pret. Apartamentul este nou, finisaje premium, finalizat si intabulat cu predare imediata. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat ...

1470 EUR/m2 | 83 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern 3 camere, etaj 3, centrala, clima- Zona Girocului
17
1

ROYALITY ESTATE va ofera spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje, in Zona Girocului. Zona este una linistita si in apropierea multor puncte de interes: diverse magazine, piata, farmacii, cabinete medicale, statie pentru mijloace de transport ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
3
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Inchiriez apartament o camera pe Calea Martirilor la etajul 1 avand o suprafata de 35 mp. Este complet mobilat si utilat modern . Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati!

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0 de la cumparator. Girocului-Esso, Timisoara, bloc nou. Et. 2!
9
4

Apartament cu 2 camere, in Zona Girocului, benzinaria Esso, cu CF de Timisoara. Este situat la etajul 2 din 3, Imobil construit in anul 2015, izolat; Model cu vedere pe 2 parti, cu balcon deschis (cu vedere spre Sud) baie cu vana. Amenajat interior cu parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

2220 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului
8
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje + mansarda. Anul constructiei este 2010, structura ...

1469 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 camera Girocului parter inalt
10
1

1 camera Girocului parter inalt

De vanzare apartament cu 1 camera cu o suprafata de 35 mp, decomandat in Girocului, la parter inalt. Blocul este izolat termic, sunt doar 4 apartamente pe etaj, pozitia este foarte buna , foarte aproape de magazine, farmacii, mijloace de transport in comun. Toate geamurile au site pentru tantari, ...

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere DECOMANDAT, centrala proprie Girocului
10

Apartament decomandat, spațios și bine compartimentat, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc îngrijit, cu acoperis, într-o zonă foarte căutată Girocului Martirilor. Suprafață utilă: 74 mp Compartimentare: 2 dormitoare 1 living luminos Bucătărie separată 1 baie (cu posibilitate de amenajare a celei ...

1486 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 bloc izolat  Girocului
14
7

Apartament cu 2 camere etajul 1 bloc izolat Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere în zona Girocului, strada MEZIAD, cu o suprafata de 50 mp, decomandat, etajul 1 , bloc anvelopat, cu posibilitate de centrala, geam termopan, casa scarii curata si ingrijita. Apartamentul se afla situat la doar 2 minute de pensiune UNO. Pret. 91900 ...

1838 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat
10
1

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, aflat in zona Girocului, aproape de ESO, avand acces facil la mijloacele de transport in comun si la multiple magazine. Suprafata utila de 53 mp + TERASA de 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului cu centrala
4
118

De inchiriat apartament cu 1 camera, 32mp utili, zona Girocului, str. Maresal C-tin Prezan, fosta Lidia, langa Penny, Parcul Padurice (Lidia), aproape de Spitalul Judetean, disponibil imediat!

32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, in Timisoara, zona Girocului
12

FOXFORT propune spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Girocului – una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale, datorita accesului rapid catre principalele puncte de interes ale orasului si a atmosferei linistite. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui ...

1685 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
3
24

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Girocului,etaj 3,suprafata de 34mp, aproape magazine,farmacii,banci,etc. Personele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!

34 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  cu 2 camere in zona Girocului
7
52

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va oferim sper inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Girocului, confort 1, etajul 3 cu o suprafata de 50 mp. Se accepta animale de companie. Totul este renovat complet

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Girocului
6
3

Apartament 1 camera zona Girocului

Dam spre vanzare un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 33 mp, cu centrala proprie si clima. Mai multe informatii la numarul de telefon.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
20

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Oferim spre inchiriere garsoniera, 28 mp , mobilata si utilata, str Miloia. Garsoniera este situata la etajul 1. Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati!

28 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Girocului
2
25

De inchiriat apartament cu o camera zona Girocului

Inchiriez apartament cu 1 camera la etajul 3, mobilat si utilat si o suprafata de 25 mp

25 m2

Girocului, Timisoara, Timis

apartament o camera in zona Girocului aproape de Lidl
3
96

apartament o camera in zona Girocului aproape de Lidl

Inchiriez apartament o camera in zona Girocului aproape de Lidl intr-un bloc cu 4 etaje . Apartamentul este situat la etajul 4 cu acoperis . Este mobilat si utilat modern , dispune de masina de spalat automata , frigider , TV. Este ocupabil imediat . Nu se accepta animale de companie ! Suprafata este ...

27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
203

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Se inchiriaza un apartament cu o camera , la etajul 4 , suprafata 29 mp , mobilat , dotat cu masina de spalat , frigider , mobila bucatarie , dulap , pat etc. Cheltuieli de intretinere decente. Apartamentul este situat in zona Girocului , aproape de Lidl de pe str Mures.

29 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon
9

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat cu o suprafață utilă de 75 mp, la parterul unui imobil cu 4 etaje, este compus din : living , 2 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane, 2 holuri, vedere pe 2 parti, are parchet din lemn masiv, gresie si faianta, ferestre cu profil PVC si geam termopan ...

1700 EUR/m2 | 75 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere cf 1 decomandat Calea Martirilor CENTRALA PROPRIE
9
1

Apartament de vanzare cu 3 camere confort 1 decomandat situat in Timisoara - Calea Martirilor modelul cu vedere pe o singura parte. Apartamentul are o suprafata utila de 64 de mp2 fiind amenajat recent totul nou instalatie electrica instalatie sanitara etc. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
2

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2