Imobiliare Timisoara Girocului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Girocului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere,semidecomandat,centrala proprie ,zona Girocului
12

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere,semidecomandat ,situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje , cu acoperis de tigla, in zona Girocului. Apartamentul dispune de o suprafata de 64 mp utili+balcon si este compartimentat astfel: -bucatarie cu debara -living cu acces la balcon ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
3
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Inchiriez apartament o camera pe Calea Martirilor la etajul 1 avand o suprafata de 35 mp. Este complet mobilat si utilat modern . Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati!

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera  in zona Girocului
4
13

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

De inchiriat o garsoniera in zona Girocului. Garsoniera dispune de o suprafata ultila de 26mp si este la etajul 2. Zona buna si linista. Disponibila imediat pentru inchiriere. Sunati la numarul de telefon afisat.

26 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
37

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului. Aproape de Parcul Adolescentei Liceul Tehnologic. Se afla in apropiere mijloace de transport, Piata Giroc si marketuri. Complet mobilat si utilat, dispune de o suprafata utila de 55mp chiar la etajul 1. Se primesc si o singura persoana si familie ...

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ofer spre inchiriere
9
1

Ofer spre inchiriere

Proprietar, ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere, zona Girocului, strada foarte liniștită cu vegetație, parter. Apartamentul este renovat, mobilierul nou si dispune de centrala electrica. Pret: 380 euro + garanție. Contract ANAF. Nu colaborez cu agenții imobiliare.

63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
37

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere în Calea Girocului decomandat
10

Apartament cu 4 camere în Calea Girocului decomandat

De vânzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat în Calea Girocului. Apartamentul se află la etajul 3, într-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80). Având o suprafață utilă de 78,72 mp, apartamentul este compus din 4 camere, 2 băi, o bucătărie, 2 balcoane și 2 coridoare.Apartamentul este complet ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului confort 1 etaj 2 langa Spitalul Judetean  amenajat
20

Apartament 3 camere Girocului confort 1 etaj 2 langa Spitalul Judetean amenajat

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Girocului,langa Spitalul Judetean. Apartamentul se afla la etajul 2, intr-un bloc cu 5 etaje (construit în anii 80, anvelopat termic). Avand o suprafata utila de 65 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie mare cu aerisire naturala, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
5

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
30

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Girocului - apartament cu două camere
9

Girocului - apartament cu două camere

Descriere De închiriat apartament cu două camere, parter, 56 mp, situat în zona Girocului, în apropierea Spitalului Județean și a liniilor de transport 15, 16, E2 și 9. Apartamentul este amenajat și dispune de: geamuri termopan podele amenajate ușă metalică baie cu vană încălzire cu centrală proprie aragaz frigider mașină ...

56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Girocului   apartament cu o cameră
13

Girocului apartament cu o cameră

De închiriat apartament cu o cameră, 40 mp, situat la etajul 4 din 4, în zona Calea Girocului, în apropiere de piață, linia 15, E2, expres, magazine, bănci și farmacii. Apartamentul este amenajat și dispune de: geamuri termopan podele amenajate ușă metalică baie cu vană încălzire cu centrală ...

40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Girocului   garsonieră
9

Girocului garsonieră

De închiriat garsonieră confort 3, 12 mp, situată la parter, în zona Calea Girocului, la 2 minute de mers pe jos de Kaola, aproape de linia 15, E2, bănci și piață. Garsoniera este amenajată și dispune de: geamuri termopan podele amenajate ușă metalică baie cu duș și sifon în pardoseală încălzire ...

12 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Cazare muncitori zona Girocului Elisabetin
10
2

Cazare muncitori zona Girocului Elisabetin

Cazare muncitori în zona Calea Girocului Elisabetin Camere cu 1 3 paturi, fiecare cu: televizor LED, frigider, baie proprie, cablu TV, internet, climatizare. Bucătăria este comună, mașinile de spălat sunt disponibile pe hol, utilizare comună. Curățenie, liniște, posibilități parcare auto în apropiere. Prețuri ...