Imobiliare Timisoara Iosefin Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Iosefin Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, curte comuna, zona Iosefin, Timisoara
20

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la doar cateva minute de centrul orasului, in zona bisericii Sinaia, zona Iosefin, localitatea Timisoara, judetul Timis. Apartamentul dispune de aproximativ 60 mpu, se regaseste la curte comuna cu alte 11 apartamente. Confortul termic ...

1167 EUR/m2 | 60 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Iosefin
3
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Iosefin

Inchiriez apartament 1 camera izolat, complet mobilat, utilat si dotat cu centrala termica proprie. Este situata la etajul 2 din 4, intr-o zona foarte accesibila si linistita. Suprafata utila este de 37 mp

37 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Iosefin
4
1

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Iosefin

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere la etajul 3 4 decomandat. Apartamentul este complet mobilat, recent renovat, incalzire se realizeaza prin centrala proprie a apartamentului Suprafata utila este de 48mp

48 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera Zona Iosefin
3
1

apartament cu o camera Zona Iosefin

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera , suprafata utila 30 mp , etaj 1 . Apartamentul este complet mobilat si utilat . Este situat in zona Iosefin .Apartamentul se inchiriaza pe termen lung . Nu accept animale de companie

30 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa 3 nivele mobilata, 170 mp, gradina mare, zona Iosefin
15
1

Casa 3 nivele mobilata, 170 mp, gradina mare, zona Iosefin

BLITZ vă prezintă o casă individuală spațioasă și eficientă energetic, situată în zona Dâmbovița – Iosefin, pe strada Crizantemelor, ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și costuri reduse de întreținere. Proprietatea este dispusă pe Parter + Etaj + Mansardă, construită în anul ...

1588 EUR/m2 | 170 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Vând casă în Timișoara,  zona Iosefin 3

Vând casă în Timișoara, zona Iosefin

Vând casă cu 3 camere, cu toate utilitățile, curte comună,front stradal, zona Iosefin

968 EUR/m2 | 95 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Garsonieră 23 mp, zona Iosefin
3
50

Garsonieră 23 mp, zona Iosefin

Garsonieră 23mp, zona Iosefin

1522 EUR/m2 | 23 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar casa individuala Dambovita  Iosefin,170 mp2 utili, teren 411 mp2, panouri 9kw+baterie 5
10
2

Proprietar casa individuala Dambovita Iosefin,170 mp2 utili, teren 411 mp2, panouri 9kw+baterie 5

Vand casa individuala Parter + Etaj + Mansarda , constructie an 2000, renovata in 2020 , str Crizantemelor ( Lidl la capatul strazii ) - 3 bai ( una pe nivel), 4 dormitoare + living + cinema room + bucatarie ; garaj cu intrare din strada , front stardal 9 m - panouri solare de 9kw instalate, baterie ...

1617 EUR/m2 | 170 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

apartament 1 camera
4
3

apartament 1 camera

Apartament de vânzare direct de la proprietar. 1camera,baie,bucătărie, hol,doua magazii și spațiu pentru grătar. Se vinde mobilat partial,necesita renovare.Răspund la telefon după ora 15:30 în weekend se poate vedea

2059 EUR/m2 | 34 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

CASA IN TIMISOARA-IOSEFIN-954 MP TEREN
13

CASA IN TIMISOARA-IOSEFIN-954 MP TEREN

Va propunem spre vanzare doua casa independente si un teren de 954 mp intr o zona cheie a orasului,in plina regenerare urbana-zona IOSEFIN!!! Organizarea terenului (954 mp) Terenul are front stradal de 12.5 m și e împărțit în două zone clare: Curtea (409 mp) — zona din față, unde sunt amplasate cele ...

2075 EUR/m2 | 106 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Închiriez apartament cu 2 camere  .
5
1

Închiriez apartament cu 2 camere .

PROPIETAR ÎNCHIRIEZ APARTAMENT CU 2 CAMERE , BAIE , BUCĂTĂRIE , HOL COMPLECT MOBILAT , CENTRALĂ PROPIE SUPRAFAȚA TOTALĂ 35 M P LA CURTE COMUNĂ LINIȘTITĂ FĂRĂ ALCOOL ! , STRADA DRAGALINA APROAPE DE GARA MARE , PIAȚA IOZEFIN , MAGAZINE ȘI STAȚIA DE TRANVAI LA 50 ...

35 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Iosefin
9

Garsoniera de inchiriat in zona Iosefin

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera la prima inchiriere, compus din camera, bucatarie, baie si terasa, complet renovat, izolat exterior, mobilat si utilat totul fiind nou, centrala proprie pe gaz, masina de spalat, frigider, aragaz, hota, televizor, gresie, faianta, parchet, termopane, zona ...

30 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

SAD 78mp pretabil Birouri | Etaj 1 Lift | Iosefin
9
1

SAD 78mp pretabil Birouri | Etaj 1 Lift | Iosefin

Va propunem spre inchiriere un spatiu cu alta destinatie, situat la etajul 1 al unei cladiri noi, moderna, dotata cu lift, amplasata in zona Iosefin. Spatiul este pretabil pentru activitati de birou si ofera standarde moderne de confort: aer conditionat, centrala termica proprie si contorizare individuala ...

78 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez apartament la parterul casei
10
2

Proprietar Inchiriez apartament la parterul casei

Inchiriez apartament 3 camere (living, dormitor, camera) , baie, bucatarie, totul echipat si mobilat. Incalzire la centrala proprie pe gaz, 60 mp, zona linistita, vedere spre gradina. Preferabil studenti, nefumatori, fara animale de companie, pretul e pt. 1-2 persoane. Fara agenti imobiliari.

60 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere SEMICENTRAL in zona Iosefin Nokia
10
1

Apartament 2 camere SEMICENTRAL in zona Iosefin Nokia

Apartament de inchiriat in Timisoara, et 4 din 8, cu lift,, central, cu vedere spre Bega. Centrul orasului, scoli, magazine, piata, statii de mijloace de transport, aproape de sediul Nokia si Gara de Nord. Balcon inchis pe toata lungimea apartamentului cu vedere spre Bega. Orice alte informatii, la ...

50 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Vand teren 432 mp cu casa demolabila in Iosefin zona M1
1

Vand teren 432 mp cu casa demolabila in Iosefin zona M1

Terenul are o casă bătrânescă in stare avansată de degradare. Se afla in zona de construire M1 al planului urbanistic general, avand funcțiuni mixte - activități comerciale la parter si locuinte la nivelele superioare (locuire colectivă). Regim de înălțime mediu, maxim 18 m Adresa: Str. Budai Deleanu Suprafață. ...

432 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Casa de vanzare 3 camere - la curte - in TIMISOARA
10
14

Casa de vanzare 3 camere - la curte - in TIMISOARA

Sunati cu încredere pt vizionare Apartament Casa complet renovat a de vanzare in Timisoara zona iozefin, 80 metri utili in conformitate cu Certificatul Energetic. Apartamentul Casa este într-o curte comuna în care mai sunt 3 vecini. Parcuri super faine in apropriere între 3 și 5 minute; grădinița ...

991 EUR/m2 | 120 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Spațiu 71 mp Bd. Iuliu Maniu   renovat complet, ideal birouri
6
2

Spațiu 71 mp Bd. Iuliu Maniu renovat complet, ideal birouri

Persoană fizică închiriez spațiu de 71 mp situat pe Bd. Iuliu Maniu. Spațiul este recent renovat și este pretabil pentru birouri sau activități care nu necesită schimbare de destinație (SAD). Dotări: încălzire în pardoseală geamuri tripan rulouri electrice aer condiționat Suprafață: 71 mp. Pentru ...

71 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Grand Mobilis  Apartament la parterul unei case de închiriat, elegant.
10

Grand Mobilis Apartament la parterul unei case de închiriat, elegant.

Locuința este complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Dispune de baie și bucătărie complet echipată,are si un living spatios , iar încălzirea se realizează prin centrală proprie pe gaz. Se adresează în mod preferențial studenților sau unui cuplu, pentru 1-2 persoane. Nu ...

60 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Spatiu comercial SAD 150mp | Iosefin
10

Spatiu comercial SAD 150mp | Iosefin

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial la parter, situat in zona Iosefin, pe Bulevardul 16 Decembrie 1989. Caracteristici: - Locatie vizibila cu VAD pietonal si auto - 2 Grupuri sanitare - Spatiu open-space, usor de compartimentat - Toate utilitatile - 4 aparate de aer ...

150 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Casă de vanzare, 3 camere, 80 mp - Iosefin, lângă Bega
3
3

Casă de vanzare, 3 camere, 80 mp - Iosefin, lângă Bega

BLITZ vă propune spre vânzare o casă-apartament complet renovată, situată în zona Iosefin, Timișoara Vă prezentăm o proprietate deosebită, ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc confort, liniște și acces rapid la toate facilitățile orașului. Casa este situată într-o curte comună liniștită, ...

1487 EUR/m2 | 80 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

apartament 3 camere ultracentral 275.000 euro
4

apartament 3 camere ultracentral 275.000 euro

Voog Development va prezinta oportunitatea de a achiziționa o locuință cu totul specială, situată pe strada Ion Ghica, într-o zonă de referință a orașului, la doar câțiva pași de malul râului Bega. Caracteristici principale: Compartimentare Circulară: Un design arhitectural rar, care oferă un flux fluid ...

2750 EUR/m2 | 100 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament de 182 mp cu 1000 euro mp. Piața Iosefin, Pompieri 2

Proprietar vând apartament de 182 mp cu 1000 euro mp. Piața Iosefin, Pompieri

Proprietar vând apartament cu 4 camere de 182 mp cu curte, grădină, garaj, zona Pompieri, Calea Șagului, Piața Iosefin. Pentru informații suplimentare vă rog sunați la numărul de telefon. Nu răspund la mesaje.

1000 EUR/m2 | 182 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar vând spațiu comercial SAD 80mp 1000 euro mp Piața Iosefin 4

Proprietar vând spațiu comercial SAD 80mp 1000 euro mp Piața Iosefin

Proprietar vând spațiu comercial SAD 80mp 1000 euro mp Piața Iosefin Pentru informații vă rog sunați la numărul de telefon. Nu răspund la mesaje.

1000 EUR/m2 | 80 m2