Imobiliare Timisoara Lipovei Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Lipovei Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara
20

Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etaj intermediar, etajul 2, al unui imobil construit in anul 1986, in zona de Nord a oraşului Timisoara, judetul Timis. Zona Lipovei, zona foarte bine cotata si apreciata pentru accesibilitate si facilitati. Blocul este ...

2157 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei
3
7

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere un apartament cu o cameră pe termen lung în zona Lipovei la 5 minute pietonal de Iulius Town. Apartamentul are o suprafață de 27 mp și este situat la etajul 2. Este decomandat, mobilat și utilat complet. Zona liniștită ,transport în comun și magazine aproape. Chiria este 240 e ...

27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere complet mobilat   zona Lipovei
6
1

Apartament 2 camere complet mobilat zona Lipovei

Preț: 370 lună Disponibil imediat Se oferă spre închiriere apartament modern și confortabil, cu o suprafață de 45 m , situat într-o clădire nouă și liniștită din zona Lipovei, Timișoara. Detalii apartament: 2 camere separate (living + dormitor) Bucătărie separată, complet utilată (frigider, ...

45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei
4
30

De inchiriat apartament 1 camera in zona Lipovei

Inchiriez apartament cu o camera mobilat modern si utilat pe Str. Constructorilor (zona Lipovei) la etajul 3 din 5.

38 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

SX607 Lipovei, Etaj Intermediar, Renovat Integral
20

SX607 Lipovei, Etaj Intermediar, Renovat Integral

OXIA prezinta spre vanzare apartament cu 4 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei (in apropiere de Serviciu Roman de Informatii), la etajul 1 intr-un imobil cu 4 etaje, decomandat, cu suprafata utila de 76.58 MP+ 2 balcoane inchise de aproximativ 6 MP , compartimentat astfel: - Hol acces - Bucatarie ...

3265 EUR/m2 | 77 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

SX627 Denya Forest - 3 Camere - 2 Bai
20

SX627 Denya Forest - 3 Camere - 2 Bai

OXIA prezinta spre inchiriere apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, in Complexul Rezidential Denya Forest, etajul 9 in bloc cu regim de inaltime P+11, imobil dotat cu lift, apartament semidecomandat, cu suprafata de 67MP utili + 10 MP terasa, compartimentat astfel: - Hol acces - Wc de serviciu - ...

67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

SX530 Lipovei - Pozitie Excelenta, Disponibila Imediat
20

SX530 Lipovei - Pozitie Excelenta, Disponibila Imediat

OXIA prezinta spre vanzare casa individuala P+M, in Timisoara, zona Lipovei, aproape de centrul comercial EURO, cu suprafata terenului de 238MP, suprafata utila de 136MP compartimentata astfel: PARTER: Hol acces Bucatarie inchisa Living Dormitor Baie cu cabina de dus si geam MANSARDA: Hol tranzit 2 ...

2610 EUR/m2 | 136 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

AX1260 Lipovei, Etaj Intermediar, Centrala-Ac
10

AX1260 Lipovei, Etaj Intermediar, Centrala-Ac

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Lipovei, cu acces de pe strada Ion Ionescu de la Brad, la etajul 2/4, cu suprafata utila de 44 mp, compartimentat astfel: - Hol acces - Living - Bucatarie inchisa transformata din balcon ...

2182 EUR/m2 | 44 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 58 mp, zona Lipovei
6

Apartament 2 camere, 58 mp, zona Lipovei

BLITZ oferă spre închiriere un apartament complet mobilat, cu o suprafață de 58 mp. Apartament luminos, eficient compartimentat, ideal pentru o persoană sau un cuplu. Este compus dintr-un dormitor, bucatarie open-space, baie cu dus, hol cu spații de depozitare, loc de parcare inclus și un balcon deschis. ...

58 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% BLOC NOU Ap. cu 2 camere, bloc cu lift - Zona Lipovei
8
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2026, structura beton, ...

2100 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa individuala 7 camere- Zona Lipovei
15
1

Casa individuala 7 camere- Zona Lipovei

Casa individuala cu 7 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Lipovei, garaj si curte individuala. FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Timisoara, zona Lipovei, avand un numar de 7 camere, cu o suprafata utila de 300 mp si teren ...

1833 EUR/m2 | 300 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, la etajul 1, de vanzare in zona Lipovei
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

2157 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu de vanzare sau inchiriat  79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei
5
6

Spatiu de vanzare sau inchiriat 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei

Direct de la dezvoltator! Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei . Acesta se află în Blocul VESTA 1, pe Strada Martir Gabriela Tako 3, oferindu-vă oportunitatea perfectă de a dezvolta afacerea visată sau investi într-un spațiu cu potențial enorm pretabil pentru activitati ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, cu terasă, 52 mp – zona Lipovei / Dumbrăvița
14

Blitz vă propune spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat la parter, în zona Lipovei / Dumbrăvița – o locație apreciată pentru accesibilitate și liniște. Cu o suprafață utilă de 52 mp, apartamentul este bine compartimentat și oferă un spațiu confortabil și funcțional: Living generos, ...

52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios si luminos | 67 mp | 3 camere si 2 bai | Lipovei
20

Evand Homes va propune spre vanzare un apartament primitor si bine compartimentat, ideal pentru cei care isi doresc un camin gata de mutare, intr-o zona apreciata din Timisoara-Lipovei. Cu o suprafata utila totala de 67 mp, locuinta ofera un echilibru perfect intre spatiu si confort. Cele 3 camere sunt ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie balcon pe ambele parti Lipovei
8
1

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Lipovei, complet mobilat si utilat:centrala gaz,ceasuri apa inteligente aer conditionat, plasat pe doua parti cu doua balcoane,acces usor mijloace de transport in comun;scoala ,gradinita in apropiere, piata si hipermaketuri. Pret. 105000 euro Telefon. ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat. Utilat. Imobil Izolat termic exterior - Cu Mansarda Deasupra
13
2

. 2 camere de vanzare, in Lipovei, aproape de supermarket, mijloace de transport si Piana Noua. Apartament situat in bloc izolat termic exterior; etaj 4 4 + Mansarda, 4 apartamente pe nivel; model cu vedere pe o singura parte; parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1567 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei, aproape de Piata noua
10

Apartament 2 camere Lipovei, aproape de Piata noua

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei, langa Piata noua, pozitie excelenta, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Apartamentul este compartimentat astfel: - Living mare - Hol de acces in dormitor si baie - 1 dormitor - 1 baie cu cada - Bucatarie Confortul termic ...

1627 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
SAD de inchiriat 79 mp  - pretabil: CABINET MEDICAL. BIROU, SHOWROOM , ETC..Martir Gabriela Tako 3
20
3

SAD de inchiriat 79 mp - pretabil: CABINET MEDICAL. BIROU, SHOWROOM , ETC..Martir Gabriela Tako 3

VANZARE, INCHIRIERE DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compusă din: 67 mp spațiu ...

79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Spațiu finisat modern 79 mp DISPONIBIL IMEDIAT, clădire nouă
20
1

Direct de la proprietar! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Spatiul se inchiriaza direct de la proprietar! Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, ...

79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | Lipovei | 134.900 EUR
9
2

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament semidecomandat, situat la etajul 2 al unui bloc, intr-una dintre cele mai cautate zone ale Timisoarei – Lipovei. Suprafata utila: 71 mp Regim inaltime: P+4+M Mobilat si utilat complet – te poti muta imediat, fara investitii suplimentare Avantaje ...

1900 EUR/m2 | 71 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere  Decomandat Lipovei
10
12

Apartament 2 camere Decomandat Lipovei

Nou ! REPOZITIONARE PRET 82900 Euro Va prezentam apartament 2 camere in zona Aradului la 10 minute de Iulius Town ,in imediata vecinătate Piata Noua, magazine, mijloc de transport în comun , str.Constantin cel Mare Etaj 4 73 mp cu balcoane spatioase utile , inchise ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 43 mp, zona Lipovei
8

Apartament 2 camere, 43 mp, zona Lipovei

Blitz vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, situat în zona Lipovei –o locație apreciată pentru accesibilitate, liniște și proximitatea punctelor de interes urban. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui imobil cu 5 niveluri (bloc mansardat), beneficiază de izolație termică exterioară ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 2 bai,2 balcoane. bloc izolat, Etaj 2. Lipovei
20
1

De vânzare apartament spațios cu 3 camere, 2 băi și 2 balcoane – Mobilat & Utilat – Zona Lipovei, Timișoara, Strada Constantin cel Mare Situat la etajul 2 din 4+mansarda, bloc izolat, locuri de parcare La câțiva pași de Școala Generală Nr. 7, creșă și grădiniță, in imediata apropiere ...

1824 EUR/m2 | 74 m2