Imobiliare Timisoara Lipovei Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Lipovei Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa individuala de vanzare, cu garaj, Lipovei, Timisoara
17
3

Casa individuala de vanzare, cu garaj, Lipovei, Timisoara

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare o casa individuala cu 6 camere, situata in Timisoara, zona Lipovei, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale ale orasului, cu acces rapid catre numeroase puncte de interes, magazine, scoli, parcuri si mijloace de transport in comun. Proprietatea dispune de ...

1359 EUR/m2 | 220 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara
9

Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat la etaj intermediar, etajul 1/2, in zona de Nord a orasului, zona Lipovei, Timisoara, judetul Timis, una dintre cele mai dinamice si cautate zone rezidentiale ale orasului. Locuinta are o suprafata utila ...

2290 EUR/m2 | 69 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de închiriat, Lipovei, 2 camere, nou
6

Apartament de închiriat, Lipovei, 2 camere, nou

Best West Properties vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere nou, la prima închiriere în zona Lipovei, într-o construcție nouă prevăzuta cu lift. Apartamentul are suprafața utilă de 45,75 mp și este situat la etajul 4. Zona este una foarte accesibilă, aproape de magazine, supermarketuri, ...

55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, 450 euro/ Calea Lipovei, Tm
16
1

Florian Estate vă propune spre închiriere un apartament cu 3 camere, decomandat, situat în zona Calea Lipovei, pe Strada Constantin Radulescu Motru, într-o zonă liniștită si cautata din Timisoara, ideală pentru familii sau persoane care își doresc confort și acces rapid către principalele puncte de interes ...

70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere | Lipovei | Parter, terasa si parcare
8

Apartament 2 camere | Lipovei | Parter, terasa si parcare

Cauti un apartament linistit, dar cu acces rapid catre tot ce ai nevoie zilnic? Acest apartament cu 2 camere din zona Lipovei, la granita cu Dumbravita (Str. Constructorilor), strada inchisa, ofera confort modern intr-un cartier de vile, ferit de agitatie. De ce merita sa il vezi: pozitionat excelent, ...

49 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp, Lipovei
8
1

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp, Lipovei

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat într-o zonă apreciată din Timișoara, în apropiere de Ion Ionescu de la Brad, ideal pentru locuit sau investiție. Locuința este amplasată la etajul 4 și beneficiază de acoperiș din țiglă, oferind un plus de protecție și confort. Apartamentul ...

1886 EUR/m2 | 70 m2

lipovei, Timisoara, Timis

garsoniera, centrala proprie gaz, bloc izolat
8
2

garsoniera, centrala proprie gaz, bloc izolat

Vand garsoniera compusa din camera, chicineta, baie cu dus, situata la etajul 4 al unui imobil cu acoperis de tigla.Blocul este izolat termic, cheltuielile de intretinere fiind f. mici. Incalzirea garsonierei se face cu centrala proprie cu gaz. Pozitie excelenta, Lipovei, in proximitatea tuturor punctelor ...

2112 EUR/m2 | 25 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei, aproape de Piata noua
10

Apartament 2 camere Lipovei, aproape de Piata noua

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei, langa Piata noua, pozitie excelenta, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Apartamentul este compartimentat astfel: - Living mare - Hol de acces in dormitor si baie - 1 dormitor - 1 baie cu cada - Bucatarie Confortul termic ...

1627 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp utili - Lipovei
9
1

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp utili - Lipovei

ID: P1772 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 70 mp utili, situat la etajul 8, intr-un bloc cu regim de inaltime P+11, anul constructiei 2015. Apartamentul dispune de balcon spatios care oferă o priveliște spectaculoasa. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru ...

2214 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei -2 cam decomandat, 50 mp utili ,  CENTRALA PROPRIE
19
1

Lipovei -2 cam decomandat, 50 mp utili , CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Lipovei, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg.

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare, de inchiriat   vanzare- VESTA RESIDENCE LIPOVEI
19

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare, de inchiriat vanzare- VESTA RESIDENCE LIPOVEI

INCHIRIERE VANZARE DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compusă din: 67 mp spațiu ...

11 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare-  chiriași existenți, investiție sigură!
7

Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare- chiriași existenți, investiție sigură!

Direct de la proprietar! Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei,modern, situat într-o zonă cu vad pietonal bun, ideal pentru investiție. Spațiul este în prezent închiriat unui salon de înfrumusețare, cu activitate stabilă și portofoliu format, generând venit imediat. Locație: ...

2043 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Spatiul comercial 79 mp, bloc nou, amenajat modern - de inchiriat sau vanzare zona Lipovei
11

Acest spațiu cu suprafața utilă de 79 mp, este perfect pentru diverse activități comerciale. Vesta Residence, str Martir Gabriela Tako nr. 3 2 locuri de parcare alocate spatiului. Direct de la proprietar ! Spațiu cu potențial versatil, potrivit pentru cabinete medicale, birouri sau servicii de înfrumusețare ...

11 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 Cam dec-Dedeman!!!
8
1

3 Cam dec-Dedeman!!!

Apartament cu trei camere decomandat, spatios si luminos, confort 1 extins, utilat si mobilt complet, etaj intermediar, zona buna, la 10 min de mall, 5min de complexul Euro, Dedeman si Kappa, disponibil imediat. Relatii la tel.

70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei, 2 camere dec, etaj 3, renovat -CENTRALA GAZ
15

Lipovei, 2 camere dec, etaj 3, renovat -CENTRALA GAZ

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, model confort 1 la etajul 3 din 4 in zona Lipovei. Se afla la 5 min de LIDL. Apartamentul este amenajat recent, mobilat si utilat. Incalzirea si apa calda se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI proprii pe gaz iar climatizarea cu cele 2 aparate ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  decomandat Lipovei
10
22

Apartament 2 camere decomandat Lipovei

Preț repozitionat!!! 81500 Euro Va prezentam spre vânzare apartament 2 camere Decomandat Etaj 4 cu acoperiș Bloc curat , bine ingrijit într-una din cele mai căutate zone din Timișoara,acces facil către toate punctele de interes, magazine, școli,grădinițe in imediata vecinătate la 10 minute ...

1116 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA
14
1

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA

De vanzare apartament 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei - 5 min de LIDL, etaj 3, amenajat recent, mobilat si utilat. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI proprii iar climatizarea cu cele 2 aparate de aer conditionat situate in fiecare camera. Pret 93000euro neg. Tel.0723155002

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei
7
1

Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl, într-o zonă bine conectată și apreciată. Apartamentul are o suprafață utilă de 43 mp, la care se adaugă un balcon de 2 mp, și este poziționat la etajul 2 din 4. Compartimentarea ...

2133 EUR/m2 | 45 m2