Imobiliare Timisoara Lipovei Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Lipovei Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Hala productie in Timisoara COMISION 0% - ID V4732
18
9

Hala productie in Timisoara COMISION 0% - ID V4732

ID intern: V4732 Maximizeaza productivitatea cu hala ta de 1500 mp cu doua nivele eficiente. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare hala productie situata in Timisoara cu un regim de inaltime P+2 Etaje, avand o suprafata construita de 1800 mp si 1500 mp utili. Pretabil pentru productie, curierat, ...

593 EUR/m2 | 1,500 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
3
18

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere garsoniera pe strada Sever Bocu in zona Lipovei, confort 1 avand o suprafata de 25 mp, se afla la parter. Mobilata si utilata complet.

25 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp, Lipovei
8
1

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp, Lipovei

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat într-o zonă apreciată din Timișoara, în apropiere de Ion Ionescu de la Brad, ideal pentru locuit sau investiție. Locuința este amplasată la etajul 4 și beneficiază de acoperiș din țiglă, oferind un plus de protecție și confort. Apartamentul ...

1886 EUR/m2 | 70 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei
4
5

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Lipovei

Se inchiriaza in zona Lipovei un apartament cu 2 camere, gata de mutare. Dispune de o suprafata utila de 47mp la etajul 2 4. Este decomandat, are dormitor, living, bucatarie. Zona linistita, aveti in apropiere atat Iulius Mall cat si alte marketuri si mijloace de transport in comun. Va asteptam cu mare ...

47 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament mobilat cu 2 camere zona Lipovei
4
1

Apartament mobilat cu 2 camere zona Lipovei

Inchiriez apartament mobilat cu 2 camere , baie , bucatarie in zona Lipovei . Apartamentul se afla in apropiere de Mall , Euro , Dedeman. Mobilat recent , bucatarie cu aparate electrice , frigider , aer conditionat , internet , wifi etc. Nu se accepta animale de companie ! Suprafata 60 mp , etat 1

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament o camera , decomandat , zona Lipovei
3

Apartament o camera , decomandat , zona Lipovei

Oferim spre inchiriere apartament o camera , decomandat , zona Lipovei , mobilat , etajul 1 , suprafata 35 mp. Mai multe informatii la telefon!

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Vilă cu 10 apartamente | P+2E+M | 470 mp | Zona Lipovei
20
1

Vă propun spre vânzare o vilă cu 10 apartamente situată în zona Lipovei, într-o zonă rezidențială extrem de căutată pentru închiriere, cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat în apropiere de Iulius Town Timișoara, la câteva ...

1681 EUR/m2 | 470 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat. Utilat. Imobil Izolat termic exterior - Cu Mansarda Deasupra
13
3

. 2 camere de vanzare, in Lipovei, aproape de supermarket, mijloace de transport si Piana Noua. Apartament situat in bloc izolat termic exterior; etaj 4 4 + Mansarda, 4 apartamente pe nivel; model cu vedere pe o singura parte; parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1567 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat centrala proprie Zona Lipovei
10
4

Apartament cu 3 camere decomandat, centrala proprie, etaj 1 din 4, mobilat și utilat, 2 băi, balcon închis, parchet stejar masiv, frigider, aragaz, hotă, mașină de spălat, este ideal pentru investitie. Pret: 105000 Euro negociabil Tel: 0723674418

1615 EUR/m2 | 65 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat et 2 la doar cateva minute de iulius MALL Lipovei
10

Vă prezentăm un apartament cu 2 camere, situat in LIPOVEI. Cu o suprafață de 55 mp, situat la etajul 2 și o compartimentare practică, acest apartament promite un stil de viață modern și confortabil. Configurație Apartament: Suprafață: 55 metri pătrați Camere: 2 (living cu bucătărie, 1 baie, dormitor ...

55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2, centrala proprie Lipovei
9

Apartament cu 2 camere et 2, centrala proprie Lipovei

55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8
1

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere Lipovei - la casa
11

Apartament 2 camere Lipovei - la casa

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei la casa , cu o suprafata utila de 42 mp, complet renovat, nemobilat., curtea este compusă dintr-un spațiu comun si un spațiu privat și îngrădit. , este compus din :antreu , baie , hol , 2 camere , este renovat recent , are clima, incălzirea ...

2083 EUR/m2 | 42 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Lipovei | Parter, terasa si parcare
8

Apartament 2 camere | Lipovei | Parter, terasa si parcare

Cauti un apartament linistit, dar cu acces rapid catre tot ce ai nevoie zilnic? Acest apartament cu 2 camere din zona Lipovei, la granita cu Dumbravita (Str. Constructorilor), strada inchisa, ofera confort modern intr-un cartier de vile, ferit de agitatie. De ce merita sa il vezi: pozitionat excelent, ...

49 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp, Lipovei
8
1

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp, Lipovei

1886 EUR/m2 | 70 m2

lipovei, Timisoara, Timis

garsoniera, centrala proprie gaz, bloc izolat
8
2

garsoniera, centrala proprie gaz, bloc izolat

Vand garsoniera compusa din camera, chicineta, baie cu dus, situata la etajul 4 al unui imobil cu acoperis de tigla.Blocul este izolat termic, cheltuielile de intretinere fiind f. mici. Incalzirea garsonierei se face cu centrala proprie cu gaz. Pozitie excelenta, Lipovei, in proximitatea tuturor punctelor ...

2112 EUR/m2 | 25 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei, aproape de Piata noua
10

Apartament 2 camere Lipovei, aproape de Piata noua

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei, langa Piata noua, pozitie excelenta, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Apartamentul este compartimentat astfel: - Living mare - Hol de acces in dormitor si baie - 1 dormitor - 1 baie cu cada - Bucatarie Confortul termic ...

1627 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp utili - Lipovei
9
1

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp utili - Lipovei

ID: P1772 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 70 mp utili, situat la etajul 8, intr-un bloc cu regim de inaltime P+11, anul constructiei 2015. Apartamentul dispune de balcon spatios care oferă o priveliște spectaculoasa. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru ...

2214 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei -2 cam decomandat, 50 mp utili ,  CENTRALA PROPRIE
19
1

Lipovei -2 cam decomandat, 50 mp utili , CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Lipovei, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg.

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare, de inchiriat   vanzare- VESTA RESIDENCE LIPOVEI
19

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare, de inchiriat vanzare- VESTA RESIDENCE LIPOVEI

INCHIRIERE VANZARE DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compusă din: 67 mp spațiu ...

11 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare-  chiriași existenți, investiție sigură!
7

Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare- chiriași existenți, investiție sigură!

Direct de la proprietar! Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei,modern, situat într-o zonă cu vad pietonal bun, ideal pentru investiție. Spațiul este în prezent închiriat unui salon de înfrumusețare, cu activitate stabilă și portofoliu format, generând venit imediat. Locație: ...

2043 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Spatiul comercial 79 mp, bloc nou, amenajat modern - de inchiriat sau vanzare zona Lipovei
11

Acest spațiu cu suprafața utilă de 79 mp, este perfect pentru diverse activități comerciale. Vesta Residence, str Martir Gabriela Tako nr. 3 2 locuri de parcare alocate spatiului. Direct de la proprietar ! Spațiu cu potențial versatil, potrivit pentru cabinete medicale, birouri sau servicii de înfrumusețare ...