Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Lipovei Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara, jud.Timis
18

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, parter inalt/4, situat in zona Lipovei din Timisoara, judetul Timis. Blocul este anvelopat exterior si detine acoperis cu tigla. Apartamentul este amplasat la parterul inalt al imobilului si are o suprafata ...

1986 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate! Apartament cu 3 camere- bloc izolat termic- Lipovei
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, partial mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei, langa Scoala Generala Nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis si este izolat termic. Apartamentul are o suprafata utila ...

1765 EUR/m2 | 68 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare, cu garaj, Lipovei, Timisoara
17
3

Casa individuala de vanzare, cu garaj, Lipovei, Timisoara

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare o casa individuala cu 6 camere, situata in Timisoara, zona Lipovei, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale ale orasului, cu acces rapid catre numeroase puncte de interes, magazine, scoli, parcuri si mijloace de transport in comun. Proprietatea dispune de ...

1359 EUR/m2 | 220 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 2 băi, etaj 4, renovat -  Lipovei
13

Apartament 3 camere, 2 băi, etaj 4, renovat - Lipovei

ID: P2559 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 72 mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980.Apartamentul dispune de balcon de 4 mp. Blocul are acoperiș de țiglă. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

1722 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei, 2 camere dec, etaj 3, renovat -CENTRALA GAZ
15

Lipovei, 2 camere dec, etaj 3, renovat -CENTRALA GAZ

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, model confort 1 la etajul 3 din 4 in zona Lipovei. Se afla la 5 min de LIDL. Apartamentul este amenajat recent, mobilat si utilat. Incalzirea si apa calda se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI proprii pe gaz iar climatizarea cu cele 2 aparate ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  decomandat Lipovei
10
22

Apartament 2 camere decomandat Lipovei

Preț repozitionat!!! 81000 Euro Va prezentam spre vânzare apartament 2 camere Decomandat Etaj 4 cu acoperiș Bloc curat , bine ingrijit într-una din cele mai căutate zone din Timișoara,acces facil către toate punctele de interes, magazine, școli,grădinițe in imediata vecinătate la 10 minute ...

1110 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA
14
1

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA

De vanzare apartament 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei - 5 min de LIDL, etaj 3, amenajat recent, mobilat si utilat. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI proprii iar climatizarea cu cele 2 aparate de aer conditionat situate in fiecare camera. Pret 93000euro neg. Tel.0723155002

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei
7
1

Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl, într-o zonă bine conectată și apreciată. Apartamentul are o suprafață utilă de 43 mp, la care se adaugă un balcon de 2 mp, și este poziționat la etajul 2 din 4. Compartimentarea ...

2133 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | 2 Bai | 70 Mp | Zona Lipovei
8
1

Apartament 3 camere | 2 Bai | 70 Mp | Zona Lipovei

Apartament 3 camere, 2 băi, 2 balcoane Mobilat și Utilat Zona Lipovei, Timișoara, Etaj 2 Cauți un apartament spațios, luminos și gata de mutat? Acesta oferă confort, poziție excelentă și o compartimentare foarte practică. Localizare: Situat în zona Lipovei, aproape de Școala Generală Nr. 7, grădiniță, ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei
8

Apartament 3 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, complet decomandat, situat la etajul 2 din 4, într-o zonă liniștită, cu acces rapid către Iulius Mall și în apropiere de mijloace de transport în comun, școală, grădiniță și toate facilitățile necesare. Apartamentul are o suprafață utilă ...

2157 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei
10
3

Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Lipovei, la doar câteva minute de Iulius Mall, într-o zonă foarte căutată și bine conectată. Apartamentul este poziționat la etajul 2 din 4 + mansardă, într-un bloc anvelopat, oferind un confort termic sporit. Suprafață ...

2066 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartamente deosebite cu 2 camere | Lipovei
6
2

Apartamente deosebite cu 2 camere | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente deosebite cu 2 camere, situate in zona Lipovei. Apartamentele impresioneaza printr-un interior bine compartimentat si elegant, ce asigura confortul de zi cu zi, fiind alegerea ideala pentru cei care cauta un spatiu modern, luminos si generos. Apartamentele ...

1998 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
3

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Locatie ideala - 2 camere-etaj intermediar-partial mobilat-Lipovei
14

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei, intr-un imobil finalizat in anul 1986, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 3 din 4 si dispune de o suprafata utila de 48 m², completata de 2 balcoane de 6 m². Compartimentarea este decomandata, ...

1979 EUR/m2 | 48 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
140 mp utilii 4 camere 311 teren Timisoara-Lipovei. Pret Negociabil
17
2

Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex cu un design contemporan și finisaje de calitate, situată în zona Lipovei, Timișoara. Proprietatea beneficiază de un regim de înălțime P+1E, fiind gata de mutare imediată. Suprafață Utilă: 140 mp. Terasă: 18 mp, ideală pentru momente de relaxare în aer liber. ...

2429 EUR/m2 | 140 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar inchiriez spatiu 79 mp, Lipovei - pretabil: CABINET MEDICAL. BIROU, SHOWROOM , ETC
15
8

Acest spațiu cu suprafața utilă de 79 mp este perfect pentru diverse activități comerciale: birou, cabinet medical, salon de infrumusetare, fitness, etc 2 locuri de parcare alocate spatiului. Spațiu cu potențial versatil, potrivit pentru birou sau servicii de înfrumusețare etc.. Design luminos și ...