Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Sagului Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere | parter | boxa | bloc anvelopat | mobilat si utilat |
7
5

Va ofer spre vanzare: - apartament semidecomandat cu 2 camere, situat in zona Sagului; - etaj P 4 cu acoperis de tigla; - model cu 1 baie cu cada; -balcon generos inchis; -blocul este izolat exterior; -ap dispune de boxă din interiorul balconului; -gradina in fata geamului; - Detalii amenajare : parchet, ...

2000 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
2

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
1

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2290 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vânzare calea Sagului
9
2

Apartament de vânzare calea Sagului

Proprietar Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 55mp cu centrala proprie pe gaz cu condensare situat la parter zona sagului, terasa nora, lidl in apropiere Nu colaborez cu agenții, accept si credit imobiliar

1909 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 camere decomandat la Bulevard Șagului  | 77,7 mp utili | Etaj 3 10 | Lift
5

4 camere decomandat la Bulevard Șagului | 77,7 mp utili | Etaj 3 10 | Lift

Proprietar vând apartament cu 4 camere, complet decomandat, situat în zona Șagului, etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift. Apartamentul are o suprafață utilă de 77,7 mp (fără balcoane). Apartamentul este complet renovat. La 2 minute de shopping city Instalație electrică complet schimbată Rețea de gaz ...

353 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren intravilan, zona Brâncoveanu- Mureș
1
10

Teren intravilan, zona Brâncoveanu- Mureș

De vânzare teren intravilan 219 mp(există o construcție ),terenul are două fronturi stradale fiind pe colț 16 m si 14 m.Toate utilitati sunt branșate si funcționale( apa,gaz, curent, canalizare).Prețul solicitat de proprietar este de 107000 euro.Tel 0745126783.

Șagului, Timisoara, Timis

2000 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere | etaj 1 | centrala proprie | mobilat si utilat | zona excelenta |
11
5

Apartament cu 2 camere de vânzare, situat în zona Șagului, la etajul 1 din 4. Suprafață utilă: 40 mp Balcon închis: 3 mp Compartimentare: 1 baie cu cadă Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat (aragaz, hotă, aer condiționat, frigider). Dotări: parchet, gresie, faianță, ferestre PVC cu geam ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere | etaj 2 | mobilat si utilat | renovat |
9
2

2 camere | etaj 2 | mobilat si utilat | renovat |

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Șagului, situat în bloc anvelopat exterior. Etaj 2 4. Suprafață utilă 33 mp. Model cu 1 baie prevăzută cu cabină de duș. Bloc cu acoperiș din țiglă. Apartamentul este renovat și se vinde mobilat și utilat, conform fotografiilor. Încălzire prin centrală proprie. Finisaje: ...

2106 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ap cu 2 camere in bloc nou
6

Ap cu 2 camere in bloc nou

Spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Sagului Liviu Rebreanu Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -dormitor, -baie -balcon -loc de parcare Pentru alte ...

57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ap in zona Sagului turist
7
6

Ap in zona Sagului turist

Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere, un apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat. Este compus din: Etajul 3 cu lift -living -bucatarie -dormitor -hol -baie -balcon Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este de : 400 euro+garantie+comisionul agentiei.

55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa de inchiriat Zona Sagului , str Rusu Sirianu.
15

Casa de inchiriat Zona Sagului , str Rusu Sirianu.

Casă de închiriat pe Rusu Șirianu 86 spațioasă, modernă, eficientă energetic Se închiriază o casă generoasă, situată pe Rusu Șirianu 86, cu o suprafață de 311 mp, ideală pentru o familie numeroasă sau activități de birou. Proprietatea dispune de 7 camere, 3 băi și 1 baie de serviciu, 2 bucătării ...

6 EUR/m2 | 315 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Casa+spatiu comercial 6

Casa+spatiu comercial

Închiriez casa+spatiu comercial,zona Calea Șagului,Spațiul com 105 m2, două camere+baie,65 m2, Etaj 180m2,trei camere mari ,hol mare,bucătărie, baie suprafața utila 450m2.Tel .

450 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 4 camere
8
1

Vand apartament 4 camere

Vand apartament 4 camere,bucatarie,2 holuri,2 bai,balcon,mobilat si utilat,centrala termica,90 mp suprafata utila,etaj 4 5,bloc izolat termic,cheltuieli mici! Pret 160.000 eur! Nu ma intereseaza sa fiu contactat de agenti imobiliari pt promovare!

1778 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar Sagului Kaufland
9
8

Proprietar Sagului Kaufland

Proprietar vand apartament cu 2 camere situat la etajul 3 in zona Sagului, in proximitatea Kaufland. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, prevazuta cu vana si geam de aerisire, living, dormitor si balcon. Dispune de usa metalica la intrare, gresie, faianta, parchet din lemn, geamuri ...

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 1 camera
9
4

Inchiriez apartament 1 camera

Inchiriez apartament apartament 1 camera,baie ,bucatarie ,hol ,terasa ,strada Drubeta,ideal pentru o persoana ;contact watsapp

35 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | RENOVAT TOTAL | Zona Sagului
10

Apartament 2 camere | RENOVAT TOTAL | Zona Sagului

Favorit Estate va propune spre vânzare, situat în zona Șagului, într-o zonă liniștită, cu acces facil la mijloacele de transport în comun și puncte de interes. Apartament cu 2 camere, amplasat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, având o suprafață utilă de 55 mp. Apartamentul a fost renovat ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

EXCLUSIVITATE COMISION 0% | Teren intravilan | Zona Sagului | Piata Aurora
7
7

De vânzare Teren cu autorizație de construcție Str. Lacului nr. 3, Timișoara lângă City Mall și Piața Flavia Caracteristici teren: Suprafață: 312 mp Deschidere: 10 ml Autorizație de construcție emisă în 2025 pentru imobil P+2, suprafață desfășurată: 339 mp Acces auto Toate utilitățile disponibile ...

312 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament la casa 3 camere
8
25

Apartament la casa 3 camere

De vanzare apartament cu 3 camere , la casa cu trei nivele zona Sagului Mures , in imobil locuiesc trei familii , fiecare pe cate un nivel , se vinde nivelul de la etajul intai , suprafata utila aproximativ 124 mp compus din doua dormitoare , living , bucatarie , baie cu vana si hol casa scarii., incalzire ...