Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Sagului Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament de vânzare calea Sagului
9
2

Apartament de vânzare calea Sagului

Proprietar Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 55mp cu centrala proprie pe gaz cu condensare situat la parter zona sagului, terasa nora, lidl in apropiere Nu colaborez cu agenții, accept si credit imobiliar

1909 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
19

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere Timisoara
10
7

Vand apartament 2 camere Timisoara

Proprietar ofer spre vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1. Este situat in zona Piata Doina, Calea Sagului in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun (33, 9). Disponibil imediat. Informatii la

2000 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Spațiu pentru birouri comercial, 170 mp de la proprietar
10

Spațiu pentru birouri comercial, 170 mp de la proprietar

Proprietar, vă propun spre închiriere un spațiu de birouri comercial potrivit pentru o varietate de activități, situat in zona Șagului. Suprafata utilă este de 170 mp (parter si mansardă) + curte. Confortul termic este realizat de la centrala proprie, prin calorifere, + aer condiționat. Compartimentare: ...

170 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar. COMISION 0%. Nou. CF Timisoara. Bucatarie inchisa. LIFT.
10
5

Proprietar, Comision 0%, vand apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT in comun. Suprafata utila 51 mp + terasa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane. Loc de parcare inscris ...

2049 EUR/m2 | 51 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Fara comision. nou in oras. lift.
9
5

Fara comision. nou in oras. lift.

Ofer spre vanzare FARA COMISION, apartament cu 2 camere, aproape de Shopping City si de LIDL, in bloc nou, CF de Timisoara, model bine compartimentat, lift, incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, loc de parcare inclus in pret, baie cu geam, zidarie complet caramida. Disponibil imediat. Pret ...

1970 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

vand apartament in Timisoara 1

vand apartament in Timisoara

vând apartament cu 3 camere în Timișoara calea Sagului

1250 EUR/m2 | 68 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera. Zona  Elisabetin Sagului
6
14

Apartament cu 1 camera. Zona Elisabetin Sagului

Suprafața utilă: 20m Compus dintr-o cameră, bucătărie boxa Strada Rusu Sirianu, Timișoara la casă Pod mansardabil Grădină: 150 m liniște în curtea, 3 vecini liniștiți totul nou: apă, gaz, canalizare, curent

2200 EUR/m2 | 20 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Închiriez apartament cu 3 camere,Calea Șagului,Timișoara
7

Închiriez apartament cu 3 camere,Calea Șagului,Timișoara

Închiriez apartament cu 3 camere decomandate situat la etajul 1, compartimentat astfel : Bucatarie , living, 2 dormitoare,2 băi din care cea mica cu masina de spalat recent achizitionata si baia mare este cu cada ,2 balcone,debara depozitare . Vizazi de parcul Clăbucet,în calea Șagului la 5 minute ...

75 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsonieră de Vânzare
2
2

Garsonieră de Vânzare

Proprietar vând garsonieră et 3 bloc cu patru etaje .21 mp .in zona Sagului , lângă Sdm .31000 euro urgent negociabil

280 EUR/m2 | 21 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez apartament 3 camere, 2 balcoane
10
5

Proprietar Inchiriez apartament 3 camere, 2 balcoane

Direct de la proprietar, fara alte comisioane, închiriez apartament cu 3 camere, 2 balcoane inchise, vedere pe 2 parti, recent renovat complet si utilat, Mobila noua, geamuri termopane, calorifere noi, baie cu geam. Bloc renovat, se afla la etajul 2 din 4 etaje. Aproape de Shopping City Timisoara. Statia ...

60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand 2 ha in calea Sagului
2
2

Vand 2 ha in calea Sagului

Vand 2 ha in calea Sagului, vis-a-vis de Metro, dupa halele Incontro, la cca 100 m de utilitati si drum betonat, front de 100 m la drum de exploatare, CF de comuna Giroc (Timis), 20 /mp., suprafata totala: 20000, Front stradal: 100

20,000 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Inchiriere spatiu comercial 160mp  cu SAD, pe Calea Sagului,Timisoara
7
5

Inchiriere spatiu comercial 160mp cu SAD, pe Calea Sagului,Timisoara

Proprietar, ofer spre inchiriere spatiu , 160 mp cu SAD,parter, pretabil ca spatiu comercial, showroom, clinica medicala, banca,salon de infrumusetare, fitness, birouri, servicii sau oricare alta activitate, avand vitrine mari. Spatiul este in Timisoara situat pe artera principala cu trafic ...

160 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere la 5 minute de Shopping City Timisoara
10
5

Prețul este negociabil la 115.000 euro pentru plată integrală imediată, fără credit bancar. Apartament de vanzare cu 3 camere(65mp), decomandat si mobilat complet plus Boxa generoasa cu acces facil, se afla intr o zona linistita intr un bloc ferit de galagia masinilor, in zona Sagului strada Florilor ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Comision 0%-apartament 2 camere Calea Sagului
9
7

Comision 0%-apartament 2 camere Calea Sagului

Comision 0%-apartament 2 camere etaj 2,complet renovat,mobilat si utilat nou,geamuri termopan,apartament pe mijloc,S=33 mp.Calea Sagului-str.Muzicescu(langa scoala,gradinita,piata).

2121 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand casa in Timisoara ;Calea Sagului
1
1

Vand casa in Timisoara ;Calea Sagului

Aceasta casa 445 m 2 in zona Calea Sagului,situata in interiorul curti cu doua intrari . Intrare principala si intrare prin garaj . Garj cu groapa pentru masina si beci. Casa este din caramida,cu geamuri termopane, izolata pe exterior,spatioasa si luminoasa cu,4 dormitoare de 4 4 m,un living mare de ...

1600 EUR/m2 | 200 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Zona Sagului
5
37

Zona Sagului

Vand apartament cu 2 camere confort 2 spatios 42 mp zona Sagului Piata Doina situat la etajul 3 posibilitate centrala pe gaz mijloace de transport amenajari gresie faianta termopane mobilat si utilat pret 78000 euro negociabil

1714 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament decomandat 3 camere
5

Proprietar vând apartament decomandat 3 camere

Proprietar vând apartament decomandat 3 camere Apartament spațios 3 camere, decomandat 60 mp mobilat complet | Etaj 3 4 | Locație excelentă! Preț: 120000 euro* Ce îți oferă această locuință: - 3 camere decomandate, ideale pentru familie, birou sau relaxare - Balcon generos pe două camere loc ...

2000 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat cu centrala proprie la parter, etajul 1 sau 2, in zona Calea Sagului

1900 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere 5

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere, nedecomandat, 40 mp, parter, recent renovat, centrala pe gaz, Calea Sagului aproape de City Mall.

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament
10

Vând apartament

Apartament, 3 camere decomandat, circular, balcon, 2holuri,1bucatarie,1baie,1boxa la bucătărie, 1boxa de interior, 1boxa la subsol, 65mp, etaj 4 din 4,vis-a-vis de piață Doina, Calea Sagului.

1846 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere + boxa inclusa in CF
10
2

Vand apartament cu 2 camere + boxa inclusa in CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1851 EUR/m2 | 47 m2