Imobiliare Timisoara Sagului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Sagului Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului
4
52

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, living open space cu bucataria situat in zona Sagului,are o suprafata utila de 46 mp,situat la etajul 1,într-o zonă cu acces rapid spre supermarketuri,linii de autobuz și drumul principal care duce spre partea de sud a orașului. Locul este potrivit pentru ...

46 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, etaj intermediar, Sagului,Timisoara
6
2

Agentia imobiliara Apostu Estate vă oferă spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere, situat la etaj intermediar, la etajul 2 din 4 al unui bloc ce dispune de acoperis din tigla (in curs de anvelopare). Apartamentul se afla in zona Iosefin/Sagului, Timis, Timisoara. Se află la doar câteva ...

1895 EUR/m2 | 38 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Calea Sagului
4
40

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Calea Sagului

Va oferim un apartament cu 2 camere, etaj 3 5, avand o suprafata de 50 mp, pe strada linistita la 5 minute de mers pe jos de Kaufland, zona Calea Sagului. Apartamentul este la prima inchiriere, mobilat si utilat complet, se accepta animale de companie. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati la ...

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare et intermediar Sagului Timisoara
5
1

Apartament de vanzare et intermediar Sagului Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament superb, complet mobilat si utilat, situat pe o strada linistita, apropae de Calea Sagului si BD. Liviu rebreanu, cu loc de parcare in curte. Suprafata utila este de 63 mp, iar blocul a fost construit in 2011. Apartamentul a fost renovat complet si ...

2381 EUR/m2 | 63 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 !! Etajul 1...Una Camera...decomandat...Piata Doina
4

!! Etajul 1...Una Camera...decomandat...Piata Doina

Agentia imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera complet decomandat, la etajul 1 din 4, SU=31mp + balcon, in Calea Sagului in apropiere de Piata Doina, la 5 min de mers pe jos de scoli, gradinite, supermarket, 7 min Shopping city, mijloc de transport la 2min,etc. Locuinta se vinde mobilata ...

2097 EUR/m2 | 31 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Industraial - FS 130 ML - Leroy Merlin - E 70
6

Teren Industraial - FS 130 ML - Leroy Merlin - E 70

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare teren industrial, situat in Calea Sagului vis a vis de Leroy Merlin, cu acces direct la drumul principal E70. Suprafata terenului este de 10.000 mp si are un FS de 130 ml. Pret: 1.1 mil. Euro + TVA. Contact: 0732 608 477.

10,000 m2

sagului, Timisoara, Timis

Sagului,Libera Acum ,Cu Loc Parcare, Cu Centrala, 180 E +Garanție 100 E,De Vazut
6
9

AM ACUM DE INCHIRIAT IN ZONA SAGULUI-DAMBOVITA-MAGAZINUL PROFI-LA UN BLOC NOU GEN VILA, un apartament cu 1 camera, mobilat frumos, UTILAT COMPLET ,inclusiv cu Masina de spalat Automata ,cu Centrala Termica, MERITA VAZUT.Chiria lunara este 180 EUR LUNA, IAR TOATE CHELTUIELILE DE INTRETINERE, NETUL, CABLUL, ...

20 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat – Zona Dâmbovița / Calea Șagului
9

Voog Development va propune spre vânzare un apartament confortabil și bine compartimentat, situat într-o zonă foarte accesibilă – Dâmbovița / Calea Șagului. Ideal pentru familie sau investiție! Detalii principale: Etaj 4 din 10 (bloc cu lift) Suprafață utilă: 55 + balcon închis ❄️ Aer condiționat ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 cameră – Zona Șagului-etaj 2
5

Apartament 1 cameră – Zona Șagului-etaj 2

Voog Development va propune spre vanzare ,apartament 1 cameră – Zona Șagului-etaj 2 Preț: 48.000 € (negociabil) ✨ O oportunitate excelentă pentru investiție sau locuință personală, situat într-o zonă accesibilă și bine conectată – Șagului. Detalii principale: Etaj 2 Suprafață utilă: 20 mp Încălzire ...

2400 EUR/m2 | 20 m2

sagului, Timisoara, Timis

Teren intravilan, 8313mp, front stradal 39, zona Calea Sagului
1

Blitz Imobiliare Timisoara iti propune spre achizitie un teren intravilan de 8 313mp, front stradal 40 ml la Calea Sagului si un drum secundar. Utilitatile sunt la limita parcelei. Teren ideal pentru investitie - depozitare, productie nepoluanta, showroom. Cod ofertă / ID BLITZ: P144772

8,301 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament trei camere, 70 mp, zona Sagului
8

Apartament trei camere, 70 mp, zona Sagului

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Sagului, zona Musicescu, cu acces facil către mijloace de transport, magazine, piata Doina și alte puncte de interes, la cateva minute de mers pe jos pana la Shopping City. Apartamentul este la etajul 9/10 si se desfasoara pe o suprafata ...

1400 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

SAGULUI - RENOVAT - ETAJ 3 - LIFT - 4 CAMERE - 2 BAI - 2 BALCOANE - CENTRALA PROPRIE
14

Agentia Primum Imobiliare are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament spatios cu 4 camere complet RENOVAT cu o suprafata utila de 78mp + 2 balcoane situat in zona SAGULUI la 10 minute de mers pana in centrul orasului. Apartamentul este situal la etajul 3 din 10 etaje, bloc cu LIFT, vedere ...

1858 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 2, 65mp, 2 bai - zona Sagului
14

ID: p1685 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 65mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+5, anul constructiei 1979. Apartamentul dispune de balcone de 8 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere,aproape de piata Doina
4
6

Apartament 2 camere,aproape de piata Doina

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere aproape de Piata Doina, in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4. Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces; - Living open space cu balconul inchis - Bucatarie - Dormitoar - 1 baie cu cada Confortul ...

1415 EUR/m2 | 41 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Sagului, Mobilat si Utilat
17
1

Apartament 3 camere Sagului, Mobilat si Utilat

Estate Group va prezinta spre inchiriere apartament 3 camere, cu suprafata utila de 64 mp plus balcon acoperit, situat la etajul 5 intr-un imobil cu 5 etaje, in Timisoara, zona Sagului, Intrarea Peru. Apartamentul este compartimentat astfel: - living; - bucatarie -2 dormitoare; - baie; - balcon acoperit. Dotari: - ...

64 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere calea Sagului langa generala 2
12
10

Apartament cu 2 camere calea Sagului langa generala 2

De vanzare apartament cu 2 camere situat în cal Sagului,lânga sc.generala 2,cresa,gradinita,Carrefour,aproape de linia de tramvai 8 la 10min.de mers pe jos la Shopping City ,zona linistita cu loc de parcare în fata blocului. Este renovat recent ,instalatia electrica schimbata complet ,cu tot cu prize ...

1458 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 48 mp, zona Sagului
10

Apartament 3 camere, 48 mp, zona Sagului

BLITZ îți propune dacă îți dorești un apartament cochet, într-o zonă liniștită, dar aproape de tot ce contează, acesta poate fi exact ce cauți! Situat în zona Șagului, într-o locație retrasă de la strada principală, apartamentul oferă liniște, intimitate și confort, fiind perfect atât pentru o familie, ...

1938 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etaj 4/5 - Sagului
8
1

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 4/5 - Sagului

ID: P2324 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 66,80 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+M, anul constructie 1989. Apartamentul dispunede 2 balcoane inchise de 6.5 mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, ...

1676 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere la casa cheltuieli incluse Sagului
7
45

2 camere la casa cheltuieli incluse Sagului

Inchiriez apartament cu 2 camera, bucatarie, dormitor si baie, mobilat si utilat. CHELTUIELILE DE INTRETINERE (APA, CURENT), SUNT INCLUSE IN PRETUL CHIRIEI. Zona Sagului-Fratelia la 3 minute de Turist. Pret: 1500 lei Telefon: 0723674418

44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere etaj intermediar 2 bai Calea Sagului Turist
8
10

3 camere etaj intermediar 2 bai Calea Sagului Turist

D e vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 10, bloccu lift, situat in Calea Salugului, la Turist. Apartamentul este decomnadat, nu are centrala proprie,are 2 băi, 65 metri patrati utili, 8 metri patrati balcon. Pret. 93000 euro negociabil Telefon. 0723674418

1431 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartamet de vanzare, cu 3 camere, 46 mp, zona Sagului-SHOPPING CITY
11
5

Blitz va propune un apartament cu 3 camere, bine poziționat, la doar câteva minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara Suprafață: 45.95 mp – ideal pentru familie sau cuplu ️ 3 camere – bine compartimentate, luminoase ️ Bucătărie separată 1 baie 1 balcon închis– pentru relaxare sau spațiu ...

1806 EUR/m2 | 46 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION%. BLOC NOU in ORAS. ETAJ intermediar. Langa Magazine si mijloace de transport.
9
4

Vand apartamentu cu 2 camere in zona Sagului-Dambovita, cu COMISION 0%. Intr-un complex rezidential no, cu parc, la asfalt, pozitie foarte buna, aproape de mijloacele de transport si magazine. Situat la etaj intermediar, cu lift, incalzire in pardoseala, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri ...

2063 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

WOW | 3 camere renovat complet | Calea Șagului | Comision 0%
11

Zero renovari. Zero comision. Zero stres. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara , zona Calea Sagului, intr-un imobil renovat, finalizat in anul 1985, construit din beton . Apartamentul se afla la etajul 1 din 10 si dispune de o suprafata utila de 65m², completata ...