Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Sagului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere, etaj 9/10 Calea Sagului, 70 mp, lift COMISION 0%
8
1

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios, situat în zona Calea Șagului, la etajul 9 din 10, într-un imobil dotat cu lift. Locuința are o suprafață utilă de 65,3 mp, la care se adaugă 2 balcoane, rezultând o suprafață totală de aproximativ 70 mp. Apartamentul a fost recent ...

1501 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera de inchiriat zona Sagului
3
58

apartament cu o camera de inchiriat zona Sagului

Inchiriez apartament cu o camera cu o suprafata de 32 mp in zona Sagului aproape de Shopping City, apartamentul se afla la etajul 3. Este complet utilat cu masina de spalat, plita electrica, microunda, frigider, etc..

32 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Sagului
3
23

Garsoniera de inchiriat in zona Sagului

Va dam spre inchiriere o garsoniera in zona Sagului, pe Str. Gavril Musicescu. In proximitati se afla magazine (Unicarm, Profi), mijloace de transport, scoli, gradinite. Garsoniera dispune de o suprafata utila de 28mp si este la etaju 3. Zona linisita, se cauta chiriasi pe termen lung. Sunati pentru ...

28 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament cu o camera zona Sagului
3
104

De inchiriat apartament cu o camera zona Sagului

De inchiriat apartament o camera str Muzicescu , fara centrala , cu clima geamuri termopan etc. Suprafata 27 mp

27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 1 camera de inchiriat in zona Calea Sagului
3
294

apartament 1 camera de inchiriat in zona Calea Sagului

Inchiriere apartament 1 camera in zona Calea Sagului la 5 minute de fast food Antalya. Mobilat, utilat cu toate utilitatile. Detalii doar la telefon. Imobilul este situat la etajul 1 si se desfasoara pe o suprafata de 30 mp.

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 2 camere de inchiriat in zona Sagului
4
270

apartament 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere zona Sagului pe termen lung . Nu se accepta animale de companie .Imobilul se inchiriaza mobilat si utilat . Suprafata utila este de 47 mp , etaj 2.

47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Blv. Liviu Rebreanu
2
3

Apartament o camera de vanzare Blv. Liviu Rebreanu

Vand apartament cu 1 camera, etaj 1 intr-un bloc anvelopat. Apartamentul are suprafata de 29 mp este decomandat si dispune de parchet laminat, gresie, faianta, usi interioare schimbate, geamuri termopan, usa intrare metalica. Este structurat astfel: hol intrare, bucatarie, baie cu geam, camera. Exista ...

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Sagului
5
165

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Sagului

Apartamentul este amplasat la etajul 2 si dispune de o suprafata utila de 85 mp. Compartimentarea este semidecomandata, fiind organizata astfel: 2 camera, 1 bucatarie, 2 baie si 1 living. Apartamentul beneficiaza de incalzire prin centrala termica proprie.Apartamentul este recent renovat si se ofera ...

85 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Sagului
4
2

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Sagului

inchiriez apartament cu 2 camere Sagului Incalzirea se face prin centrala proprie pe gaz. Format din 2 camere, baie, bucatarie, hol Dispune de aer conditionat Suprafata utila 45 mp , etaj 2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Sagului
4
1

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 2 camere de inchiriat zona Sagului
4
145

apartament cu 2 camere de inchiriat zona Sagului

45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera de inchiriat zona Sagului
3
58

apartament cu o camera de inchiriat zona Sagului

32 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
5

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Sagului, la etajul 2 din 4,cu o suprafata de 48 mp,renovat si utilat. Inchirierea se face pe o perioada lunga de timp,pe minim 6 luni. Este situat intr-o zona accesibila la mijloace de transport in comun si diverse centre comerciale. Persoanele ...

48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere semidecomandat Sagului
4
1

apartament cu 2 camere semidecomandat Sagului

Inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat, cu o suprafata de 30 mp, la etajul 3, utilat si mobilat

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Calea Sagului
3
25

De inchiriat apartament cu o camera in zona Calea Sagului

Închiriem un apartament cu 1 camera, decomandat, confort 1, situat in zona Șagului, pe intrarea Aleea Gornistilor, disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 35 de metri patrati utili. Blocul este izolat termic, dispune de interfon si cartela la intrare fiind situat langa Scoala 27 cu parcare mare ...

35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu doua camere in zona Sagului
4
23

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Sagului

va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere, o suprafata utila de 54 mp, cu centrala termica proprie situat in zona Sagului, in proximitatea Noul Mall, Shopping City. Este pozitionat la etajul 1 al unui bloc anvelopat. Dispune de mobilier si electrocasnice: aragaz, frigider, masina de spalat, ...

54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera zona Sagului
5

Apartament 1 camera zona Sagului

Se inchiriaza apartament 1 camera mobilat si utilat, usa metalica, gresie, faianta, termopane, gaz, cheltuieli foarte mici, izolat, etajul 3 din 4, acoperis nou, zona Sagului, str Musicescu, zona Turist. Aproape de gradinita, scoala, Piata Doina. Zona linistita, bloc izolat suprafata de 32 mp2.

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere  in Calea Sagului
5
17

De inchiriat apartament 2 camere in Calea Sagului

Ofer spre inchiriere apartament cu doua camere. Apartamentul este la prima inchiriere , complet utilat , este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 nivele in zona foarte buna , acces rapid la mijloace de transport , supermaketuri , banci , farmacii etc. Suprafata utila este 47 mp.

47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in Calea Sagului
6
7

De inchiriat apartament 1 camera in Calea Sagului

Va oferim spre inchiriere un apartament decomandat cu o camera, situat la etajul 3 4, cu lift situat in zona Calea Sagului. Acest apartament dispune de o suprafata de 30 mp si este compartimentat astfel: Apartamentul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului
4
123

De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului

Apartament 2 camere decomandat , doua dormitoare , baie si bucatarie , suprafata 49 mp , etaj 3 in zona Sagului . Complet mobilat si utilat , centrala proprie

49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat 2 camere Sagului
4

Apartament de inchiriat 2 camere Sagului

Apartamentul se afla in Calea Sagului. Este compus din doua camere, bucatarie, baie, balcon, complet utilat. Imobilul este situat la parter si se desfasoara pe o suprafata de 48 mp.

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat zona Sagului
3

Apartament cu o camera de inchiriat zona Sagului