Imobiliare Timisoara Sagului Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Sagului Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etaj 4/5 - Sagului
8
1

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 4/5 - Sagului

ID: P2324 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 66,80 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+M, anul constructie 1989. Apartamentul dispunede 2 balcoane inchise de 6.5 mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, ...

1676 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA Comision. BLOC NOU in ORAS. Bucatarie inchisa. TERASA 10 mp
17
8

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 48 mp + terasa 10 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle, usa intrare din metal, usi interior ...

2104 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului
4
213

De inchiriat apartament 2 camere in zona Sagului

Inchiriez aparament cu 2 camere 48 mp, etaj 2 in zona Sagului , pe strada Dumitru Kiriac Apartamentul este format din 2 camere spatioase, in dormitor fiind pat mare de 2 persoane.Incalzirea se face prin centrala proprie pe gaz, astfel cheltuielile fiind mici iar temperatura poate fi setata dupa propriul ...

48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 2 camere, parter cu balcon si centrala gaz, Elisabetin-Kiriac-Sagul
9

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Elisabetin -Sagului- Kiriac la parter cu balcon, model confort 1 semidecomandat, 53 mp utili, incalzirea si apa calda este deservita de centrala proprie pe gaz, se vinde partial mobilat. Pret solicitat de proprietar de 93000 euro. Se ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam spatios etaj 2  CENTRALA  CLIMA Sagului - Dambovita
11
1

2 cam spatios etaj 2 CENTRALA CLIMA Sagului - Dambovita

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat in zona Sagului- Dambovita intr-un imobil construit in anul 1982 model confort 1 semidecomandat la etajul 2 din 4 bloc izolat termic cu o suprafata utila de 52 mp cu geam la baie si 1 balcon. Dispune de centrala proprie si clima. Apartamentul ...

52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
1

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6
13
7

3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat la pret de 2 camere situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 58 mp utili, 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului
15

Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj3, zona Sagului in apropiere de Scoala Genrala 27. Apartamentul necesita amenajari. Suprafata utila 50mp. Pret 80000euroneg. Tel.0723155002

1600 EUR/m2 | 50 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Sagului-Resitei etaj 1 , centrala proprie
6

3 cam Sagului-Resitei etaj 1 , centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament 3 camere, confort 2, semidecomandat, zona centrala , Sagului-Iuliu Maniu, Kaufland, etaj 1, centrala proprie, amenajari decente. Pret 350 euro /luna, garantie.Se percepe comision.

55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
SAD la parter. Apartament cu 3 camere la Etaj si Mansarda!
13

SAD la parter. Apartament cu 3 camere la Etaj si Mansarda!

Casa individuala in zona Sagului, cu regim de inaltime Parter + Etaj+ Mansarda, finalizata in 2025, cu interior la ROSU Parterul este SAD si se poate compartimenta dupa preferinte, in finctie de activitatea dorita! - suprafata utila de 130 mp. - teren de 210 mp, cu front stradal de 9 m. - detalii ...

130 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Constructie noua! Finisaje premium! Bucatarie mobilata si utilata!
10
1