Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Sagului Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat  garsoniera  in zona Calea Sagului
3
151

De inchiriat garsoniera in zona Calea Sagului

va propunem spre închiriere o garsoniera in Calea Sagului. Garsoniera se afla la etajul 2 4. Suprafața utila este de 30 mp.

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
20

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Sagului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, etaj 1, suprafata utila este de 50 mp, apartamentul vine mobilat complet, utilat cu toate cele necesare, se accepta animale de companie. Locatia este la 5 min de shopping city, la 5 min de piata Doina si Antalya, pietonal.

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, centrala proprie, City Mall
10

Apartament cu 2 camere, centrala proprie, City Mall

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere cochet in zona Sagului, aproape de Shopping City. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei termice pe gaz. Beneficiaza de finisaje moderne, spatiu verde in gradina din fata blocului. Disponibil la parterul unui bloc cu 4 nivele ...

2175 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou
14

Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou

Apartament cu 2 camere in bloc nou, in oras, bucatarie inchisa, spatios, 51.3 mpu, DECOMANDAT, etaj 2, terasa 6 mp, loc de parcare inclus, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Apartamentul se va preda complet finisat. 106.000 Eur. Tel 0750182615

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă individuală, 150 mp
8
3

Casă individuală, 150 mp

Blitz vă propune spre vânzare o casă individuală 150 mp , teren 370 mp, compusă din 3 dormitoare, bucatarie, living si baie. Imobilului îi este alipită o anexă. Are loc de parcare in fata casei. Cod ofertă / ID BLITZ: P162929

1233 EUR/m2 | 150 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere,in zona linistita,etaj 2
11
1

Apartament 3 camere,in zona linistita,etaj 2

Blitz,va propune un apartamrnt cu 3 camere,etaj 2 ,zona buna ,miloace de transport in apropiere,supermarchet. Cod ofertă / ID BLITZ: P159835

1635 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Mobilat/Utilat – 2 camere – Calea Sagului
8

Mobilat/Utilat – 2 camere – Calea Sagului

Mobilat/Utilat – 2 camere – Calea Sagului 360GRADE IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat în zona Calea Șagului – Shopping City Timișoara, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție! ✨ Situat la etajul 4 din 5 al unui imobil construit ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 2, mobilat si utilat - Sagului
7
1

ID: P2645 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 64 mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+mansarda, anul constructie 1980. Apartamentul dispune de balcon spatios si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 50 mp, Calea Sagului
8
1

Apartament 3 camere, 50 mp, Calea Sagului

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 din 4, având o suprafață utilă de 50 mp. Locuința dispune de centrală proprie, calorifere și aparat de aer condiționat, oferind confort pe tot parcursul anului. Balconul este închis, ideal pentru spațiu suplimentar de relaxare ...

1650 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere la 5 minute de Shopping City Timisoara
10
5

Prețul este negociabil la 115.000 euro pentru plată integrală imediată, fără credit bancar. Apartament de vanzare cu 3 camere(65mp), decomandat si mobilat complet plus Boxa generoasa cu acces facil, se afla intr o zona linistita intr un bloc ferit de galagia masinilor, in zona Sagului strada Florilor ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lift | Calea Sagului 62 mp | Etaj 3
15

Apartament 3 camere Lift | Calea Sagului 62 mp | Etaj 3

Un apartament complet mobilat, gata de mutare, situat intr-una dintre cele mai cautate zone din Calea Sagului – chiar langa complexul Turist. Ideal pentru locuire imediata sau investitie cu randament bun datorita pozitiei. Proprietatea ofera un echilibru excelent intre spatiu, compartimentare si accesibilitate, ...

1909 EUR/m2 | 62 m2

sagului, Timisoara, Timis

apartament 2 camere sagului liviu rebreanu
10

apartament 2 camere sagului liviu rebreanu

oferim spre inchirere apartament 2 camere semidecomantiei.dat ,partial mobilat ,centrala propie,zona liviu rebreanu sagului.chiria este 280 euro+ 280 garantie+comisionul agen

52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere
10

Vand apartament 3 camere

Proprietar Va ofer spre vânzare un apartament generos și luminos și spațios , situat la doar 5 minute de Shopping City într-una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din Timișoara. LOCALIZARE & AVANTAJE -Zona Sagului la 5 minute de Shopping City, Profi, Lidl , Kaufland , lângă Piața. ...

1917 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

 Apartement 2 camere, parter, 50mp utili - zona Sagului
10

Apartement 2 camere, parter, 50mp utili - zona Sagului

ID: p2620 WestHub Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, 50mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4. Apartamentul dispune de balcon de 2 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de ...

1860 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare casa in Timisoara,zona Sagului
14
2

De vanzare casa in Timisoara,zona Sagului

Va propunem spre vanzare casa in Timisoara,intr o zona cautata-la doi pasi de Piata Aurora si de cunoscutul Complex Turist Cu o suprafata construita de 160 mp,imobilul are un avantaj major pentru familii numeroase fiind impartit in apartament cu 3 camere si in prelungire inca un apartament cu o camera! 3 ...

1156 EUR/m2 | 160 m2

sagului, Timisoara, Timis

Teren industrial intravilan vis a vis de Auchan Sud Timisoara
4

ID: CP2719567 Oportunitate de investiție! Se vinde teren industrial vis-a-vis de Auchan Sud si Jumbo și în apropierea magazinului Leroy Merlin – o zonă în continuă dezvoltare industrială și comercială. Suprafață teren: 3708 mp; Front stradal mare de 79mp; Utilități: Apă, canalizare și gaz sunt disponibile ...

3,708 m2

sagului, Timisoara, Timis

Teren intravilan 2001 mp, vis-a vis de JUMBO Calea Sagului
3

Teren intravilan 2001 mp, vis-a vis de JUMBO Calea Sagului

ID: CP2953055 Golden Real Estate va propune spre vanzare un Teren intravilan 2001 mp cu PUZ aprobat| vis-a-vis de Jumbo – Calea Șagului Se oferă spre vânzare teren intravilan cu suprafața de 2001 mp, situat într-o zonă cu dezvoltare rapidă, vis-a-vis de Jumbo, în zona Calea Șagului, aproape de Leroy ...

2,001 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 camere 53mp/utili – Sagului – Parter – 93.000 Euro
7

2 camere 53mp/utili – Sagului – Parter – 93.000 Euro

2 camere 53mp/utili – Sagului – Parter – 93.000 Euro 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Șagului, Timișoara Pentru detalii și vizionări: Adrian – 0734 124 679 (disponibil inclusiv în weekend) ✨ Ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție! Apartamentul ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vânzare  la casa in curte comuna
8

Apartament cu 2 camere de vânzare la casa in curte comuna

Grand Mobilis Imobiliare va propune un apartament cu 2 camere, la casă în curte comună, situat în zona Pompieri – Bd. 16 Decembrie. Apartamentul este recent renovat și beneficiază de instalații electrice, termice și sanitare complet noi, acoperiș nou și izolație exterioară. Dispune de baie cu vană și ...

1143 EUR/m2 | 70 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare
5
3

Apartament 3 camere de vanzare

Spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 într-un bloc din beton, în zona Calea Șagului, orientat către Liviu Rebreanu. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 52 mp, dispune de două balcoane de 2.5 mp fiecare și o boxă la subsol în CF. Apartamentul are vedere pe ...

1287 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat – Zona Dâmbovița / Calea Șagului
9

Voog Development va propune spre vânzare un apartament confortabil și bine compartimentat, situat într-o zonă foarte accesibilă – Dâmbovița / Calea Șagului. Ideal pentru familie sau investiție! Detalii principale: Etaj 4 din 10 (bloc cu lift) Suprafață utilă: 55 + balcon închis ❄️ Aer condiționat ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 cameră – Zona Șagului-etaj 2
5

Apartament 1 cameră – Zona Șagului-etaj 2

Voog Development va propune spre vanzare ,apartament 1 cameră – Zona Șagului-etaj 2 Preț: 48.000 € (negociabil) ✨ O oportunitate excelentă pentru investiție sau locuință personală, situat într-o zonă accesibilă și bine conectată – Șagului. Detalii principale: Etaj 2 Suprafață utilă: 20 mp Încălzire ...

2400 EUR/m2 | 20 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament trei camere, 70 mp, zona Sagului
8

Apartament trei camere, 70 mp, zona Sagului

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Sagului, zona Musicescu, cu acces facil către mijloace de transport, magazine, piata Doina și alte puncte de interes, la cateva minute de mers pe jos pana la Shopping City. Apartamentul este la etajul 9/10 si se desfasoara pe o suprafata ...

1343 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare calea Sagului
9
2

Apartament de vânzare calea Sagului

Proprietar Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 55mp cu centrala proprie pe gaz cu condensare situat la parter zona sagului, terasa nora, lidl in apropiere Nu colaborez cu agenții, accept si credit imobiliar

1909 EUR/m2 | 55 m2