Imobiliare Timisoara Soarelui Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Soarelui Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat  2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui
7
1

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui

Apartament cu 3 camere, decomandat confort 1, mobilat si utilat ,aer conditionat, cu posibilitate de centrala proprie, 2 băii ,1 bucătărie, 1, debara, 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,su: 75 mp, garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă, bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj. Disponibil imediat, ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui
5

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, situat la etajul 3, suprafata de 51 mp,este complet utilat si mobilat,in apropiere se afla mijloacele de transport in comun,precum si piete,magazine,etc. Nu ezitati sa sunati la numarul de telefon pentru alte informatii.

51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui
3
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

Avem de inchiriat o garsoniera pentru dumneavoastra!! Garsoniera se situeaza in zona Soarelui, aproape de mijloace de transport in comun, magazine, lidl. Dispune de o suprafata utila de 27mp, complet mobilata si utilata, chiar la parter. Se pot accepta animale de companie, fumatori, muncitori. Daca ...

27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere decomandat Soarelui langa Spitalul Judetean
10

Vând apartament 3 camere decomandat,in 64 mp situat în zona Soarelui,la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș din țiglă ceramică și este compartimentat în living, două dormitoare, două băi(o baie de serviciu si o baie mare cu vana si aerisire naturala), bucătărie cu balcon închis și debara pentru depozitare.Locuința ...

1836 EUR/m2 | 64 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Parcul Padurice   Zona Soarelui   Apartament 3 Camere
11

Parcul Padurice Zona Soarelui Apartament 3 Camere

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 1, situat in zona Soarelui, disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 64,3 mp. Pret : 104 000 Euro.Negociabil ! De vanzare - Apartament cu 3 camere, situat chiar langa Parcul Padurice. Apartamentul se afla la ...

1600 EUR/m2 | 65 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etaj 4 zona Soarelui
14
3

Apartament cu 2 camere decomandat etaj 4 zona Soarelui

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat in zona Soarelui. Pret : 78 000 euro Desi in acte este trecut ca apartament cu 2 camere,sufrageria a fost impartita in doua camere cu intrari separate. oferind astfel un plus de utilitate si confort pentru o familie sau pentru investitie. Cu ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera Renovata Soarelui
7
38

Garsoniera Renovata Soarelui

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera zona Soarelui situata pe strada Cerna la etajul 3, amenajata,utilata, mobilata, in suprafata de 22 mp, renovata in urma cu 1 an, garsoniera are si debara. Bloc linistit, cheltuieli de intretinere mici, se lasa cu tot cu mobila si electrocasnice.Pretul solicitat ...

1895 EUR/m2 | 22 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Totul NOU zona Soarelui
10

Totul NOU zona Soarelui

YouPro.ro va ofera spre inchiriere garsoniera cu totul NOU situata in zona Soarelui. Garsoniera dispune de mobilier bucatarie NOU, masina de spalata automata NOUA, plita cu inductie NOUA, mobilier dulap, birou, canapea extensibila, frigider, toate NOI.Cheltuielile de intretinere sunt extrem de mici atat ...

18 m2

soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Soarelui decomandat etaj 3 amenajat
8

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat,vedere pe doua parti,situat in zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80) si acoperis tigla. Apartamentul este compus din 3 camere,2 bai(o baie de serviciu si o baie mare cu vana ), o bucatarie generoasa, ...

1997 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui
3
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui

Apartmanet oferit spre inchiriere in zona Soarelui. Apartamentul dispune de o singura camera cu baie si bucatarie, separate fiind decomandat. Are o suprafata utila de 32mp si este la etajul 2 al blocului. Inchirierea se face prin contract. Va asteptam la o vizionare.

32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

inchiriere o garsoniera in zona Soarelui
6
1

inchiriere o garsoniera in zona Soarelui

Ofer spre inchiriere o garsoniera in zona Soarelui situata la etaju 3, cu o suprafata de 17 mp, dispune de toate utilitatile, mobilata si utilata complet cu bucatarie open space !

17 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Soarelui
7
51

De vanzare apartament 2 camere in zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Cartier Soarelui. Strada Martir Vasile Balmus. An de constructie 1990. Etaj intermediar, etajul 1. Suprafata utila 45mp. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Zona linisita aproape de mijloace de transport in comun (statie de autobuz M22, M23, M24, 24, ...

1689 EUR/m2 | 45 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera  zona Soarelui
3
202

De inchiriat apartament cu o camera zona Soarelui

Inchiriez apartament cu o camera compus din : camera , hol , baie si bucatarie . Apartamentul este situat in zona Soarelui , aproape de AEM , Lidl , Auchan si mijloace de transport in comun . Este la etajul 1 si are o suprafata de 26 mp

26 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera in zona Spitalului Judetean
6
1

apartament cu o camera in zona Spitalului Judetean

Inchiriez un apartament cu o camera in zona Spitalului Judetean situata la etaju 1, cu o suprafata de 28 mp, dispune de toate utilitatile, mobilata si utilata complet cu bucatarie open space si balcon!

28 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

de inchiriat apartament cu  2 camere zona Soarelui
4
36

de inchiriat apartament cu 2 camere zona Soarelui

Inchiriere apartament cu 2 camere ,decomandat ,amenajat , utilat langa gen.30 , Soarelui la etajul 1 . Suprafata utila 47 mp

47 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
9

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

VANZARE APARTAMET SOARELUI. Numar de camere: 2. Proximitati: statii de autobuze la 5-7min de mers pe jos, scoli, magazine. Compartimentare: decomandat. Suprafata utila: 50mp. Etaj: 2 (parter+4 etaje). An constructie: 1990. Se accepta si credit. Va asteptam la o vizionare.

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
9

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

VANZARE APARTAMET SOARELUI. Numar de camere: 2. Proximitati: statii de autobuze la 5-7min de mers pe jos, scoli, magazine. Compartimentare: decomandat. Suprafata utila: 52mp. Etaj: 2 (parter+4 etaje). An constructie: 1990. Se accepta si credit. Va asteptam la o vizionare.

1692 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat cu 2 camere in zona Soarelui
5
28

Apartament de inchiriat cu 2 camere in zona Soarelui

Va oferim un apartament cu 2 camere in zona Soarelui, semidecomandat, suprafata utila 49 mp, compus din hol, bucatarie, dormitor si baie, etajul 3 4, centrala pe gaz. Apartamentul a fost renovat complet, schimbata instalatia electrica, parchet, termopane.

49 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala PROPPRIE ET 3 Zona Soarelui
5
1

Apartament cu 3 camere centrala PROPPRIE ET 3 Zona Soarelui

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere zona Soarelui, se află LA DOAR 1 MINUT de biserica, decomandat, centrala proprie, cu o suprafata de 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, situat la etajul 3, BLOC IZOLAT. Pret. 128000 euro Telefon. 0723674418

1829 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui
4

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui

DE INCHIRIAT IN ZONA SOARELUI UN APARTAMENT DECOMANDAT. Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere complet mobilate si utilate. Suprafata utila 51mp si este la etajul 3. Aproape de parc si mijloace de transport in comun. Se primesc si animale de companie, muncitori, straini. Mai multe informatii ...

51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu  3 Camere in zona Soarelui
5
28

De inchiriat apartament cu 3 Camere in zona Soarelui

Inchiriez apartament, cu 3 camere zona favorabila, mobilat si utilat complet 56 mp se afla la etajul 3.

56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere zona Soarelui
4
1

apartament cu 2 camere zona Soarelui

Inchiriez apartament cu 2 camere,bucatarie,70mp.Apartamentul este proaspat reconditionat si mobilat,este disponibil din luna Mai.

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
8

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2