Apartament 3 camere decomandat Soarelui langa Spitalul Judetean

117 500 EUR negociabil 1836 EUR/m2
Valabil din 5/15/2026 11:46:26 AM
Specificații
Suprafata utila
64 m2
Numar camere
3 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1984
Descriere
Vând apartament 3 camere decomandat,in 64 mp situat în zona Soarelui,la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș din țiglă ceramică și este compartimentat în living, două dormitoare, două băi(o baie de serviciu si o baie mare cu vana si aerisire naturala), bucătărie cu balcon închis și debara pentru depozitare.Locuința este dotată cu centrală termică proprie și două aparate de aer condiționat (în living și într-un dormitor) și se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Zona Soarelui este o zonă apreciată pentru liniște și accesul rapid la facilități. În apropiere se află Parcul Pădurice, Școala Gimnazială Nr. 30 precum și numeroase magazine și servicii precum Lidl, Carrefour, Auchan, Profi și Sud Plaza Shopping Center.În zonă există numeroase locuri de parcare disponibile (zonă albastră).Pret 117500 Euro negociabil.Tel-07 arata numarul 433 241

ID anunț: 1778835671

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.