Imobiliare Timisoara Soarelui Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Soarelui Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, bloc nou, zona Soarelui, Timisoara
6
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, luminos, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 1, intr-un bloc nou cu lift si are o suprafata de 61 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Living open space cu bucataria - ...

2462 EUR/m2 | 69 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandate | parter | renovat | acces facil | zona Soarelui
15

Daca iti doresti un apartament decomandat, spatios si accesibil, aceasta proprietate de 2 camere, situata la parter și cu 50 mp, te asteapta intr-o zona linistita si bine conectata. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil renovat, ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui
3
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Soarelui

Apartmanet oferit spre inchiriere in zona Soarelui. Apartamentul dispune de o singura camera cu baie si bucatarie, separate fiind decomandat. Are o suprafata utila de 32mp si este la etajul 2 al blocului. Inchirierea se face prin contract. Va asteptam la o vizionare.

32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apt zona Liviu Rebreanu Soarelui
5
6

Apt zona Liviu Rebreanu Soarelui

Spre inchiriere apartament cu 3 camere zona Liviu Rebreanu Soarelui Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -2 dormitoare, -2 bai -balcon -loc de parcare Pentru alte ...

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei 1985, structura de beton, material ...

1969 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

inchiriere o garsoniera in zona Soarelui
6
1

inchiriere o garsoniera in zona Soarelui

Ofer spre inchiriere o garsoniera in zona Soarelui situata la etaju 3, cu o suprafata de 17 mp, dispune de toate utilitatile, mobilata si utilata complet cu bucatarie open space !

17 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

apartament 2 camere decomandat - zona Soarelui
4

apartament 2 camere decomandat - zona Soarelui

Oferim spre inchiriere apartament 2 camere decomandat , zona Soarelui , langa spitalul Judetean complet mobilat si utilat , etaj 2 , suprafata 58 mp.

58 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Soarelui
10

Apartament 3 camere zona Soarelui

Apartament 3 camere semidecomandat 70 mp utili Zona Soarelui Vând apartament de 3 camere semidecomandat, 70 mp utili, etaj 1, apartament pe colț, situat în zona Soarelui, balcon închis, 2 bai, vedere pe doua părți și boxa spațioasă chiar la intrarea în subsol. Necesita mici renovari iar Baia mica ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui
6
1

3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 68 mp, 2 bai, balcon, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, situat la etajul 2, zona Soarelui. Pret: 125000 euro Tel: o736170308

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Saguaro BLOC NOU 1 cam centrala amenajat loc de parcare
10

Saguaro BLOC NOU 1 cam centrala amenajat loc de parcare

Va propunem spre inchiriere apartament cu 1 camera situat in zona Soarelui str Venus (Saguaro) intr-un imobil construit in anul 2008 confort 1 semidecomandat etaj 4 din 6 cu o suprafata utila de 33 mp balcon. Este mobilat si utilat.are centrala proprie AC masina spalat rufe frigider TV microunde. Loc ...

33 m2

soarelui, Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui, o camera bloc izolat!
10

Zona Soarelui, o camera bloc izolat!

Apartament cu o camera in zona Soarelui; Este situat la etajul 4 din 5, intr-un bloc izolat termic; Detalii: - model semidecomandat - suprafata de 27 mp - un balcon inchis - baie cu vana - bucatarie inchisa Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui
19
3

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui

De inchiriat apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat, 2 bai, centrala proprie, situat la parter cu balcon, in zona Soarelui. Pret: 490 euro,negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Bucatarie separata | Bloc nou | Zona Sorelui
8

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Soarelui, în apropiere de Sud Plaza, Parcul Pădurice, Școala Generală 30 și Liceul Waldorf, într-o zonă liniștită și foarte bine conectată. Apartamentul este situat la parter, într-un imobil construit în anul ...

2191 EUR/m2 | 47 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat spatiu pentru restaurant, bar, 100 mp interior, 130 mp terasa, zona Soarelui
5

De inchiriat spatiu pentru restaurant bar, suprafata de 100 mp in interior si terasa in suprafata de 130 mp, acoperis retractabil cu posibilitate deschidere si usi armonice, aparatura, bar utilat, mese, scaune, frigidere, depozit mobilat si utilat pentru organizare evenimente, incalzire cu pompe de caldura ...