Imobiliare Timisoara Soarelui Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Soarelui Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament decomandat cu 5 camere si 2 bai, etaj 2 | Buziasului
16

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de-a dreptul deosebit, cu 5 camere, situat la etajul 2, într-o zonă de mare interes din Timișoara – Calea Buziașului. Localizarea reprezintă unul dintre marile avantaje ale proprietății. Apartamentul beneficiază de acces rapid către Complexul ...

2104 EUR/m2 | 95 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui
3
13

De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui

De inchiriat in zona Soarelui o garsoniera. Utilata si mobilata cu tot ce este necesar. Zona linistita, nu foarte aglomerat, nu este la strada principala. Disponibila imediat. Are o suprafata utila de 35mp si este la etajul 1. Se primesc si animale de companie. Sunati la numarul de telefon pentru a stabili ...

35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, de inchiriatcu curte , zona Soarelui, Timisoara
6
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, spatios si luminos, situat in zona Soarelui, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri,familii, sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil ...

56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
9

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Zona Soarelui- Prima închiriere, complet mobilat și utilat
18

Zona Soarelui- Prima închiriere, complet mobilat și utilat

Iulius Imobiliare oferă spre închiriere apartament 3 camere – Zona Soarelui, Timișoara Localizare: Zona Soarelui – zonă liniștită, cu acces facil către punctele de interes ale orașului Un apartament modern, aflat la prima închiriere, ideal pentru persoane sau familii care își doresc confort, liniște ...

55 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Bloc nou - 2 Camere - Parcare subterana - Soarelui| liber 1 iunie|
19

Iulius Imobiliare ofera inspre inchiriere un apartament intr-un bloc nou 2 camere, strada Venus, Timisoara -zona Soarelui. , Apartamentul are 2 camere + dressing, bloc nou, loc de parcare subteran ?i acces auto în incinta imobilului cu bariera (telecomanda), etaj 5 din 7: 2 lifturi Se închiriaza complet ...

60 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere| Soarelui-langa Uranus Plaza| centrala proprie| zona linistita|
15

Iulius Imobiliare va propune inspre inchiriere un apartament cu două camere, utilat, cu centrală proprie, situat la etaj 3, in Zona Soarelui, aproape de Uranus Plaza. Zona este ideala pentru a ajunge in toate punctele importante din Timisoara. Nu se doreste animale de companie DISPONIBIL IMEDIAT

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere| 2 bai| Zona Soarelui| centrala proprie| ideal pentru o familie|
18

Iulius Imobiliare ofera inspre inchiriere un apartament decomandat 3 camere: 2 dormitoare, 2 bai, living care se poate folosi tot ca dormitor-e inchis si separat, bucatarie, , etajul 3 din 4 situat in Timisoara, cu vedere spre curte interioara. Apartamentul prezinta acces facil la mijloace de transport ...

65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 camere| 2 bai| 80 mp| Soarelui| centrala proprie| ideal pentru familie|
11

Iulius Imobiliare ofera inspre inchiriere un apartament cu 3 camere decomandat, 2 dormitoare, 1 living spatios, 2 bai, centrala proprie. Compartimentarea este ideala pentru o familie, fiind decomandat. CHiria 500 euro plus o garantie de 500 euro Dispinibil imediat!

80 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
10

Apartament deosebit cu 3 camere decomandat, mobilat si utilata, su: 72 mp, cu cele doua balcoane, 2 bai, vedere pe 2 parti, apartamentul este izolat interior, incalzire prin pardoseala, etajul 3 din 4, într-un imobil liniștit, cu doar 2 apartamente pe etaj ideal pentru confort și intimitate. Locație ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartamet 3 Camere 2 Bai Full Decomandat Centrala Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
7
1

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, 2 bai, o baie fiind cu geam si cea de serviciu cu aerisire, centrala proprie, geamuri termopan cu rulouri, parchet de lemn masiv, su: 64, 26 mp, plus balcon de 3, 48mp, situat la etajul 2 din 4, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
6

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Totul Nou Zona Soarelui Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, 2 aparate de aer condiționat, totul nou, refăcut de la zero, cu materiale premium, su: 50 mp, situat la parter înalt, din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona.s. Apartamentul a fost renovat complet: instalatii ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrală Proprie Zona Soarelui
10
2

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat și utilat, centrală proprie, 2 aparate de aer condiționat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperi dublu izolat și țigla din ceramică și este compartimentat astfel: living, două dormitoare, două băi, bucătărie cu balcon închis și debara pentru depozitare. În apropiere ...

1836 EUR/m2 | 64 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat  2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui
6
1

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui

Apartament cu 3 camere, decomandat confort 1, mobilat si utilat ,aer conditionat, cu posibilitate de centrala proprie, 2 băii ,1 bucătărie, 1, debara, 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,su: 75 mp, garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă, bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj. Disponibil imediat, ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere in Timisoara | Zona Soarelui, Mobilat si Utilat
8
4

Un apartament luminos si bine intretinut, gata de mutare, ideal pentru confortul zilnic sau o investitie sigura intr-o zona foarte cautata din Timisoara! Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1990, ...

1553 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Închiriere apartament 2 camere
8
4

Închiriere apartament 2 camere

Proprietar, închiriez în Timișoara, zona Soarelui, apartament cu 2 camere, 50 mp, decomandat cu balcon, la parter, cu centrala termică proprie, internet, mobilat și utilat. Preț 370 euro lună.

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Casa De Vanzare Posibilitate Constructie Bloc Soarelui
14
1

COMISION 0% pentru cumparator! Teren cu casă existentă – Bulevardul Sudului, Zona Soarelui – potențial dezvoltare locuințe colective Vă propun spre vânzare o proprietate situată într-o zonă foarte bună a Timișoarei, pe Bulevardul Sudului, în imediata apropiere de sensul giratoriu de la AEM, în zona ...

1533 EUR/m2 | 150 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.
9
15

Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.

Vand apartament cu 1 camera, in zona Soarelui, aproape de parc si de fostul Stadion Dan Paltinisanu. Bloc intretinut cu acoperis nou, de tigla. Casa scarii este supravegheata video. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, usa metalica la intrare. Disponibil imediat. Pret 36.500 ...

1825 EUR/m2 | 20 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Soarelui decomandat
7

Apartament 2 camere Soarelui decomandat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Soarelui confort 1 decomandat etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 56 mp instalatie de aer conditionat posibilitate montare centrala termica. Pret informativ 78000. Detalii la telefon 0734879293. ID intern: 10817.

1258 EUR/m2 | 62 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera si balcon Soarelui
6

Apartament cu 1 camera si balcon Soarelui

Apartament cu 1 camera si balcon inchis ,situat in zona Soarelui, la etajul 4 din 5 . Suprafata apartamentului este de 27 mp Imobil anvelopat cu mansarda construita la etajul superior. Incalzire centralizata Colterm,dispune de aer conditionat. Se poate vinde mobilat nemobilat. Pret 58.000 eur. Comision ...

2148 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vând apartament în Timișoara str Nagy Eugen nr 10
8
7

Vând apartament în Timișoara str Nagy Eugen nr 10

Apartament 56 m pătrați,etj 4,acoperiș izolație termică exterioară,centrala prin condensare,aer condiționat,baie renovată recent,geamuri termopane,uși schimbate,bucătărie cu gresie,faianță și camere cu parchet laminat 90,000 preț fix

1554 EUR/m2 | 56 m2