Imobiliare Timisoara Ultracentral Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Ultracentral Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
9

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 67 mp, ultracentral, cladire istorica renovata
7

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 dormitor, baie, bucatarie si living open space, situat intr-o cladire istorica renovata, in zona ultracentrala a orasului. Apartamentul are o suprafata utila de 67 mp si este amplasat la mansarda (etaj 3), oferind un spatiu generos si ...

1925 EUR/m2 | 67 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare in Piata Victoriei, 87.000 euro
9
1

Apartament de vanzare in Piata Victoriei, 87.000 euro

Florian Estate va propune spre vânzare un apartament cu o cameră, open space, situat chiar în inima orașului, în zona Piața Victoriei. Proprietatea se remarcă prin poziționarea excepțională și priveliștea directă spre Piața Victoriei, fiind înconjurată de toate facilitățile necesare unui stil de viață ...

2636 EUR/m2 | 33 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Reședință statement în Piața Victoriei
14
3

Reședință statement în Piața Victoriei

Într-una dintre cele mai reprezentative clădiri istorice din Piața Victoriei, chiar vis-a-vis de Catedrala Mitropolitană, se află această proprietate de 200 mp, complet renovată, care îmbină autenticitatea arhitecturală cu confortul contemporan. Apartamentul impresionează prin proporții, tavane înalte ...

4950 EUR/m2 | 200 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona ultracentrala
7
3

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona ultracentrala

APARTAMENT DE INCHIRIAT ULTRACENTRAL. 2 camere, suprafata 50mp, etaj 3. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat. Zona este una cu deschidere catre mai multe puncte de interes: Centru, Iulius, magazine, mij de transport. Disponibilitate imediata. Sunati la numarul de telefon.

50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere Ultracentral etaj 2
8

Apartament 2 camere Ultracentral etaj 2

In zona Ultracentrala intr-o cladire istorica deosebita se vinde un apartament cu 2 camere cu o suprafata utila de 80 mp la etajul 2 din 2 confort 1 decomandat, cu CENTRALA PROPRIE camerele sunt spatioase inalte si luminoase. Apartamentul este foarte bun ca investitie atat pentru locuit cat si pentru ...

2688 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala
10

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE
19

3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 3 parti in zona ultracentrala situat intr-un bloc la etajul 5 cu lift foarte spatios renovat complet modificat cu autorizatie de construire totul nou inclusiv instalatia sanitara si electrica noua. Incalzirea se realizeaza cu CENTRALA PROPRIE. ...

5000 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere amenajat LUX zona centrala, boxa curte acces auto, 0 comision
20
6

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux, mobila Mobexpert model Italia, apartament cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam centrala proprie Parcul Botanic
6
17

3 cam centrala proprie Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp, 2 balcoane inchise, situat la etajul 7, bloc cu lit, bloc anvelopat, centrala proprie, aer conditionat, renovat, partial mobilat, boxă in subsolul blocului înscrisa în CF, zona Ultracentrala-Parcul Botanic-Iulius Mall. Pret: 149000 ...

2159 EUR/m2 | 69 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral. Parter inalt. Intrare separata. Teren 403 mp in proprietate.
8
13

Detalii RELEVANTE oferta : - Parter inalt / 2 + ACOPERIS - imbunatatiri : gresie si faianta, parchet lemn masiv - BOXA inscrisa in CF - Teren in suprafata de 403 mp in proprietate Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar este de 110.000 Eur, negociabil.

3137 EUR/m2 | 35 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Ultracentral
3
186

De inchiriat apartament 1 camera in zona Ultracentral

Inchiriez apartament o camera , zona buna , et 3 , 25 mp cu toate utilitatile , mobilat si utilat complet . Pentru mai multe informatii nu ezitati sa apelati!

25 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei
12
2

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei

De inchiriat, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, centrala proprie, mobilat si utilat, zona Ultracentrala-Piata Victoriei. Pret: 430 euro,neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat langa Bastion
4
42

Apartament cu 2 camere de inchiriat langa Bastion

Oferim spre inchiriere 2 camere amenajate LUX bucatarie open-space, 53 mp2, etaj 5 in zona ultracentrala langa bastion. Apartamentul este amenajat recent totul e LUX disponibil imediat.

53 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona ultracentrala
3
3

De inchiriat apartament 1 camera in zona ultracentrala

Inchiriez apartament o camera compus din hol , baie , bucatarie si camera avand toate dotarile necesare .Este situat langa parcul Botanic ,cheltuieli mici , bloc izolat etc. Suprafata 33 mp , etaj 2.

33 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Spatios Centru 104 mp
9
2

Spatios Centru 104 mp

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat ultracentral pe Bulevardul 16 decembrie. Apartamentul este structurat in 3 camere, baie, bucatarie, desfasurandu-se pe o suprafata de 104 mp conform schitei atasate. Apartamentul este amenajat modern. Este ideal ca investitie in vederea ...

2115 EUR/m2 | 104 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Punctelor Cardinale
3
4

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Punctelor Cardinale,la etajul 1,avand o suprafata de 29 mp,se inchiriaza complet utilat si mobilat. In apropierea sa se afla diverse puncte de interes precum zona de centru,Bega Shopping Center,zona de centru,acces la mijloace de transport in comun,magazine,farmacii,banci,etc. Apartamentul ...