Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vanzare apartament 2 camere Braytim
9
3

De vanzare apartament 2 camere Braytim

Apartament la mansarda in Braytim cu doua camere decomandat. Apartamentul este format din living, dormitor, hol, baie, bucatarie, balcon si pod cu acces din living. Supra Fara utila 50mp. Suprafata totala 55 mp complet mobilat si dotat cu clima. Un loc de parcare in Cf.

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Ap in zona  Complexul studentesc Olimpia Stadion
7
10

Ap in zona Complexul studentesc Olimpia Stadion

Spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Olimpia Stadion Complex studentesc Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living -bucatarie -dressing -dormitor, -baie -balcon -loc de parcare Pentru ...

60 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar inchiriez apartament cu o camera, Timisoara, Zona Girocului
8
6

Complet utilat, 40 mp utili Caut persoana serioasa

40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament decomandat cu două camere!
5
7

Apartament decomandat cu două camere!

Proprietar, persoană fizică, vând apartament cu două camere, decomandat, 47,68 mp,etaj 6 din 10, zona Dâmbovița, renovat complet, absolut totul nou. Prețul este 86500 euro.

1814 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Apartament  cu 3 camere in zona Lipovei complex DENYA FOREST 5
9

Apartament cu 3 camere in zona Lipovei complex DENYA FOREST 5

Proprietar va propun spre inchiriere un apartament open space cu 3 camere in zona Lipovei in complexul Denya Forest 5. Compartimentare : - living open space cu bucataria - balcon de 13 mp - dormitor matrimonial cu baie(dus) proprie - baie cu cada - dormitor 2 Apartamentul are 1 loc de parcare inclus ...

72 m2

Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez apartament 2 camere in zona Sagului
6

Proprietar inchiriez apartament 2 camere in zona Sagului

Proprietar ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort1, cu bucatarie mare, etaj 4 (din 4), acoperis din tigla, langa Piata Doina (Calea Sagului). Apartamentul este proaspat renovat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, aer conditionat, balcon inchis cu termopan. Pret ...

54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, Piata Maria, 108mp, 229000 euro
10
5

Vând apartament cu 3 camere (modificat din 4 camere), locat în Piața Maria, în cladire istorică, în suprafață de 110mp, dispus astfel: living, 2 dormitoare mari, bucatarie generoasă si loc de luat masa, cămară de alimente și depozitare, două băi, balcon spre stradă, terasă spre curtea interioară, etaj ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului
10
4

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului

Proprietar, vand apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 67 mp, situat în zonă Calea Șagului, str. Fraternitatii, la doar câteva minute de Shopping City (5 minute de mers pe jos). Apartamentul este la etajul 3 din 5, într-un bloc dotat cu lift, și este foarte bine întreținut, fiind ideal ...

1776 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casă individuală modernă, complet mobilată   Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIE
5
7

Casă individuală modernă, complet mobilată Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIE

Casă individuală modernă, complet mobilată Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIETAR Vă propunem spre vânzare o casă individuală, construită în 2008 și renovată integral în 2020, situată în oraș, într-o zonă liniștită și bine conectată din zona Buziașului. Caracteristici ...

2148 EUR/m2 | 135 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381
10
93

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381

Garsoniera Fraidorf Et 1 cu.centrala proprie 180 chirie+ 300 garantie

1186 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Garaj Medicina Timisoara
4
29

Garaj Medicina Timisoara

Vand garaj in zona Facultatii de Medicina din Timisoara, str. Paciurea Intrarea Predeal. Suprafata este de aprox. 16,5 metri patrati. Groapa de serviciu, posibilitate curent electric. Nu se afla in concesiune, Teren in folosinta. CF

Timisoara, Timis

Vând teren intravilan în sat Ianova comuna Remetea Mare.
4
6

Vând teren intravilan în sat Ianova comuna Remetea Mare.

Vând teren intravilan în sat Ianova comuna Remetea Mare. Mărimea terenul este de 1636 mp pe CF-ul vechi, iar după ultimele măsurători executate de cei de la cadastru au reieșit 1725. Frontul stradal este de 21 metri, iar numărul de casă este 340. Terenul este situat în vatra veche a satului, iar ca ...

Timisoara, Timis

Vand Garsoniera
5
6

Vand Garsoniera

Vand garsoniera de 12 metri patrati in zona centrala se afla la 5 minute de Faculatatea de medicina si farmacie. Garsoniera are toaleta (are 2 toalete) si dus la comun. Se afla la etajul 3.Taxele de intretinere sunt mici, 160 de lei iarna si 100 de lei vara. Pret de vanzare 19.000

12 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, apartament premium tip duplex, 99.43 mp utili (CF), baroc, la intrare in Dumbravita-Eso
10
4

Direct proprietar ofer spre vânzare un apartament de excepție, dispus pe două niveluri cu scară interioară, situat la intrarea în Dumbrăvița (zona ESO).Locuința face parte dintr-un complex rezidențial exclusivist (doar 3 unități per imobil) și reprezintă o proprietate unică în zonă, adresată unui cumpărător ...

1860 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1
13

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, bloc nou, etajul 1, loc de parcare, încălzire centrală termică prin pardoseala, mobilat, utilat, clima, ocupabil imediat. Zona Giroc sat. Preț : 380 euro + garanție + comisionul agenție

50 m2

Timisoara, Timis

Vând duplex în Dumbrăvița
20

Vând duplex în Dumbrăvița

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, parter Circumvalațiunii
15

Apartament cu 3 camere, parter Circumvalațiunii

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2