Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament două camere-Piața Unirii.
18
1

Apartament două camere-Piața Unirii.

Se închiriază apartament cu doua camere pe două nivele. Compartimentarea este următoarea; pe primul nivel avem bucatariea si livingul open space si o baie iar la etaj dormitor si baie.Încălzirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Apartamentul este complet mobilat si utilat cu electrocasnice. Locația ...

50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare teren (Curti Constructii) -  Calea Urseni
5
8

Vanzare teren (Curti Constructii) - Calea Urseni

Proprietar, vând parcelă teren intravilan Timișoara, categorie Curți Construcții, pentru construcție imobil rezidențial, pretabil construcție bloc, duplexuri, suprafață de 1000mp, front stradal 40 m, curent electric , construcții învecinate. Strada Măghiranului; Regim maxim de înălțime pentru construcții ...

1,000 m2

Calea%2525252525252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui
5
2

Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui

Unic proprietar, vând apartament cu o cameră semidecomandat, 27 mp utili, etaj 4 din 5,în zona Soarelui, intr-un bloc izolat exterior cu mansarda. Compartimentare: - Hol intrare cu debara (care poate fi sparta sau păstrată pt. depozitare) - Baie mare cu vană, suficient de încăpătoare pt.masina de ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar inchiriez apartament doua camere zona dacia
10
3

Proprietar inchiriez apartament doua camere zona dacia

Proprietar,inchiriez apartament 2 camere zona Dacia,etaj 3,complet mobilat si utilat. Aproape de statii de tramvai, troleibuz, Iulius Mall. Percep si garantie chiria pe o luna. Pret 300E.Tel.

45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Spatiu Mansarda de Inchiriat Birouri   Cabinet
5

Spatiu Mansarda de Inchiriat Birouri Cabinet

Proprietar, închiriez spațiu la mansardă în zona Lipovei, Timisoara,153mp. Spatiul are hol de acces, 3 incaperi, bucatarie, baie, balcon. Este utilat cu 3 clime, centrala proprie pe gaz, dus, spatiu depozitare. Dispune de loc de parcare. Este pretabil pentru birouri, cabinet, yoga, cursuri, sedinte. (Mansarda ...

153 m2

Timisoara, Timis

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro 1

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro

garsoniera Timișoara zona fraidorf metri pătrați 27 + balcon de 6 1.5 lățime centrala termopane bucătărie baie sun separate de camera cheltuieli mici sau varianta casa la tara maxim 30 km Timișoara la garsoniera mai sunt 9 metri pătrați beciul și balcon ideal investiție sau locuinta preț negociabil ...

1600 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Spațiu pentru birouri comercial, 170 mp de la proprietar
10
1

Spațiu pentru birouri comercial, 170 mp de la proprietar

Proprietar, vă propun spre închiriere un spațiu de birouri comercial potrivit pentru o varietate de activități, situat in zona Șagului. Suprafata utilă este de 170 mp (parter si mansardă) + curte. Confortul termic este realizat de la centrala proprie, prin calorifere, + aer condiționat. Compartimentare: ...

170 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere decomandat etaj 3 5 situat in Calea Aradului Vest
10
4

Proprietare: Vand apartament 3 camere decomandat etaj 3 5 situat in Calea Aradului Vest, in apropiere de Piata Verde si Iulius Mall intr-o zona linistita. Blocul este din anul 1985 reabilitat termic. Are centrala proprie pe gaz, clima, internet, interfon, cablu, parchet, gresie, geamuri termopan si ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Ap 2 camere foarte aproape de Julius Mall
8

Ap 2 camere foarte aproape de Julius Mall

Închiriez apartament 2 camere în bloc nou,total mobilat si echipat,AC,încălzire în pardoseala și loc de parcare în curtea imobilului.Zona liniștită și aproape de mijloacele de transport,la 500m de Julius Mall.

48 m2

Aradului+Vest, Timisoara, Timis

Etaj 1. Disponibil imediat. Terasa 11 mp. Decomandat. Bloc nou
6
25

Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spațiu-subsol pentru depozitare, birouri, arhivă.
4

Spațiu-subsol pentru depozitare, birouri, arhivă.

spre inchiriere sau vanzare spatiu- subsol, cu suprafața utilă de 75 mp, situat pe strada Simion Bărnuțiu, într-o clădire de birouri, într-o zonă cu trafic pietonal și auto intens, ce oferă vizibilitate foarte bună. Caracteristici: Spațiul nu este renovat, oferind libertate totală de amenajare ...

75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1
13

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, bloc nou, etajul 1, loc de parcare, încălzire centrală termică prin pardoseala, mobilat, utilat, clima, ocupabil imediat. Zona Giroc sat. Preț : 380 euro + garanție + comisionul agenție

50 m2

Timisoara, Timis

Vând duplex în Dumbrăvița
20

Vând duplex în Dumbrăvița

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, parter Circumvalațiunii
15

Apartament cu 3 camere, parter Circumvalațiunii

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...