Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă de vânzare în Timișoara centru
5
3

Casă de vânzare în Timișoara centru

Descoperă noua ta oază de liniște în inima orașului! Situată în zona Elisabetin, la doar 1 km de centrul orașului, această casă recent renovată este ca o casă nouă, oferind confort și stil în fiecare detaliu. Cu un teren de 144 mp, în primăvara și vara, zona se transformă într-un colț verde și plin de ...

3158 EUR/m2 | 38 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez spatiu - zona centrale
6
1

Inchiriez spatiu - zona centrale

Spațiu de inchiriat în zona Iosefin O oportunitate de investiție într-o zonă cu istorie și potențial! Locație: Iosefin Suprafață: 55 mp Compartimentare: 3 camere + 1 baie Situație actuală: spațiul este liber din 1 mai 2026. Este inclusă şi o grădină de 200 mp. Euro 350,00 usor negociabil ...

55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
PROPRIETAR - inchiriez apartament 1 camera , langa Shopping City Mall - Sagului
5
6

Oferim spre închiriere un apartament cu 1 cameră, PARTER, într-o zonă liniștită de case, ideal pentru o persoană singură sau un cuplu. Localizare excelentă la câteva minute de Shopping City Mall Zonă verde și liniștită perfectă pentru relaxare Parcare în curte inclusă Apartament cochet, curat, ...

30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament renovat Nou, zona Circumvalatiunii in spate la MC Donald
20
15

Se închiriază apartament cu 3 camere, confort I, cu balcon, amenajat si renovat nou ,complet mobilat și utilat cu electrocasnice. Apartamentul se află la parter înalt cu vederea in spatele blocului către spațiul verde.Încazirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Locația apartamentului este in ...

70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar, inchiriez garsoniera langa Sp. Judetean
10
4

Proprietar, inchiriez garsoniera langa Sp. Judetean

Proprietatea este situata intre spitalul judetean, casa tineretului si complexul studentesc. Garsoniera se afla la etajul 3 al unui bloc nou dotat cu lift, videointerfon, acces controlat, supraveghere video, iluminat architectural exterior. Suprafata garsonierei este de 22 mp, este pretabila pentru ...

22 m2

Spitalul%252525252525252bJudetean, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

PET FRIENDLY Apartament Tipografilor Medicina Take Ionescu Vivalia ISHO Unirii Victoriei Iulius
7
7

Apartamentul este Pet Friendly si este situat in cartierul Tipografilor din Timisoara, in imediata proximitate a tuturor punctelor de interes mentionate in titlul anuntului, Dispunand compartimentarea a trei camere, regasita astfel in fotografiile spre prezentare atasate. Centrala termica & Climatizare ...

60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand jumatate de duplex in Giarmata Vii
10

Vand jumatate de duplex in Giarmata Vii

De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...

1652 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
3

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
12

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament Complex Studentesc Politehnica UVT Medicina Judetean Stadion Olimpia Vivalia Fabric
4
2

Apartamentul este situat pe Bulevardul Eroilor de la Tisa in Timisoara si dispune compartimentarea a 2 camere : Centrala termica Climatizare Ascensor Bucatarie utilata complet Amplasare facila fata de punctele de interes ale orasului Timisoara Loc de parcare privat Complexul rezidential ...

45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie
20

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, apa, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1
14

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1