Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez ap. 3 camere
10

Inchiriez ap. 3 camere

Închiriez Ap. 3 camere,zona C. Sagului vis a vis Cinema City Shopping City. Apartamentul este spațios cu centrala proprie, renovat în totalitate, mobilat și are toate electrocasnicele necesare.

80 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 56000
4
4

1 camera Dambovita 56000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro

1556 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ofer spre închiriere
10
1

Ofer spre închiriere

Apartament 2 camere, confort 1 ,etaj 3 , zona spital județean ( 7 minute pietonal). Aer condiționat, centrală proprie pe gaz.

52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap cu 3 camere zona Girocului
10
7

Ap cu 3 camere zona Girocului

Spre inchiriere apartament cu 3 camere in zona Girocului Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -bucatarie -living -2 dormitoare, -2 bai Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este ...

80 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

proprietar, închiriez garsonieră UMT Pădurea Verde
6

proprietar, închiriez garsonieră UMT Pădurea Verde

închiriez garsonieră in zona UMT, pădurea Verde, aproape de Continental și TRW, bloc izolat termic, acoperiș cu țiglă, etaj 4. Dotări: -mașină de spălat -frigider - cadă baie - boiler De reținut este că închirierea se face pentru o singură persoană, (există un singur pat de o persoană) Garanție ...

18 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
8

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Promovat
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, parter , Circumvalațiunii
8

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vând că în zonă Freidorf
19

Vând că în zonă Freidorf

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc Girocului direct de la proprietar
7
1

Apartament 2 camere Giroc Girocului direct de la proprietar

Apartament cu 2 camere direct de la proprietar, situat la granita dintre Giroc si Timisoara in apropierea benzinariei ESO. Apartamentul este situat intr-un bloc construit in Decembrie 2017 si dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala. De-asemenea, locul de parcare este inclus in CF. Transport ...

2229 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Vând duplex în Dumbrăvița
20

Vând duplex în Dumbrăvița

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1
14

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, bloc nou, etajul 1, loc de parcare, încălzire centrală termică prin pardoseala, mobilat, utilat, clima, ocupabil imediat. Zona Giroc sat. Preț : 380 euro + garanție + comisionul agenție