Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !
10
1

Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !

Apartament penthouse complet mobilat, nu a fost locuit , mobila bucatarie la comanda, dotata utilata electrocasnice Samsung, alarma, terasa 50 mp(pregatita cu priza si antena TV) cu marchiza(cu telecomanda si senzor de vant) si dus, balcon 10 mp, 2 locuri de parcare subteran. Apartamentul are un living ...

3429 EUR/m2 | 70 m2

Aradului%2525252bEst, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament două camere-Piața Unirii.
18
1

Apartament două camere-Piața Unirii.

Se închiriază apartament cu doua camere pe două nivele. Compartimentarea este următoarea; pe primul nivel avem bucatariea si livingul open space si o baie iar la etaj dormitor si baie.Încălzirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Apartamentul este complet mobilat si utilat cu electrocasnice. Locația ...

50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar Lipovei 700 Lei
1

Proprietar Lipovei 700 Lei

pt una persoana mai multe detalii pe whatsapp Inchiriez in zona Lipovei garsoniera mobilata si utilata de 16 m2 masina de spalat,frigider Se plateste separat GAZU, CURENTU, APA Chirie 700 lei plus garantie 700 lei

16 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vand aparatment 2 camere Baba Dochia- 80000 Euro
4

Vand aparatment 2 camere Baba Dochia- 80000 Euro

Vand apartament 2 camere, decomandat, mobilat, utilat, etajul 3 din 4. Este situat pe artera principala str. Baba Dochia pret 80000 Euro. Tel.

1633 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament
8
5

vand apartament

vând apartament decomandat lângă spitalul de copii LUIS Țurcanu etajul 2 mobilat utilat, centrala proprie, balcon mare, debara, termopane, ușa metalică, clima, bloc din cărămida. Merită văzut.

2464 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

vand teren aeroport 2

vand teren aeroport

vand teren lângă pista aeroportului Timișoara, pe partea cu Giarmata, cu 2 fronturi stradale. Suprafața terenului este de un hectar.

10,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, inchiriez apartament cu 2 camere decomandat, zona Olimpia in Complex, Timisoara
10

Proprietar, inchiriez apartament cu 2 camere decomandat, 54 mp, complet utilat, inclusiv cu centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Este situat la etajul 5 intru-un bloc cu lift de 6 etaje, la doar 200 m de statia de tramvai Olimpia, langa parcul Karlsruhe, cu multiple posibilitati de parcare in ...

54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, parter , Circumvalațiunii
8

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vând duplex în Dumbrăvița
20

Vând duplex în Dumbrăvița

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Apartament ultracentral 75mp - P-ta Maria
10
2

Apartament ultracentral 75mp - P-ta Maria

Apartamentul este mobilat cu mobila antichizata si dotat cu electrocasnice noi : masina de spalat vase, plita inductie, hota, combina frigorifica, masina spalat rufe, etc. Se poate achizitiona si ca investitie deoarece functioneaza in regim hotelier si are clasificare de la Ministerul Turismului. Utilitati ...

Timisoara, Timis

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu
5
25

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu

Vand Casa Timisoara, zona Sagului, casa parter modesta, 3.camere mari + 3 wc, s.ctr. 100mp, necesita renovare integrala, front stradal 22ml, apa, gaz, canal, asfalt, garaj, locuri de parcare, s.teren 500mp, curti constructii si arabil, intravilan, vecinatati locuite, un perete comun de calcan, PUZ nu ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apwrtament 2

Vând apwrtament

Vând apartament la casa pe bv cetății 4 camere hol bucătărie baie spais pivniță magazie curte comuna 3 ap total

1389 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Vand teren Timisoara,Torontalului
3
1

Vand teren Timisoara,Torontalului

Super investiție pe termen scurt. In Octombrie demarează lucrarile la centura de vest ...Vand teren în 9.78ha in Timisoara,Calea Torontalului. Terenul se afla la 400m de strada principala ,DN 6,viitoarea centura de vest si parcul industrial si tehnologic Timisoara. După realizarea centurii statutul terenului ...

Timisoara, Timis

Duplex dumbravita de inchiriat sau vanzare
5
1

Duplex dumbravita de inchiriat sau vanzare

PROPRIETAR vând sau închiriez duplex premium în Dumbrăvița zona IKEA Str. Cellini colț cu Buenos Aires Vă propun spre vânzare sau închiriere un duplex construit la standarde superioare, cu accent pe calitatea construcției și confortul real al locuirii. Locuințele sunt despărțite prin ZID DUBLU cu ...

7 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Persoana fizica dau spre închiriere apartament cu o cameră zona M Basarab
4
2

Persoana fizica dau spre închiriere apartament cu o cameră zona M Basarab, 35 mp,etaj 3 4 ,mobilat, utilat,clima,balcon, căldură centralizată. Se cere garanție. Au prioritate cuplu de români ( ea și el), nefumători și fără animale. Doresc seriozitate. Tel

35 m2

Matei%2bBasarab, Timisoara, Timis

apartament zona lipovei
8
1

apartament zona lipovei

Apartament spatios de 61 mp la etajul 4 cu 3 camere,2 balcoane si boxa de depozitare, mobilat si utilat in care te poti muta imediat , fara investitii suplimentare. La cativa pasi de Scoala Generala Nr. 7, cresa si gradinita, in imediata apropiere de Iulius Mall, statii de transport, parcuri si numeroase ...

1803 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Proprietar ofer spre închiriere spațiu comercial la artera principală
8
2

Proprietar ofer spre închiriere spațiu comercial ,in cladire noua,la artera principală,150 mp,cu locuri de parcare,clădire supravegheata video,2 wc pt barbati si femei,preț 1100 euro

150 m2

Timisoara, Timis

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
12

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

teren extravilan freidorf
1
1

teren extravilan freidorf

Vand teren extravilan peste drum de buteli, zona freidorf, 10000mp, cu front de 30 ml.

Timisoara, Timis

Inchiriez spatiu comercial ultracentral Timisoara
1
5

Inchiriez spatiu comercial ultracentral Timisoara

Inchiriez spatiu comercial in Piata Libertatii Timisoara. Suprafata utila 100 m2. Nu se accepta horeca, pariuri. . Pret chirie luna 4500 euro+tva. Va rog fara agentii.

100 m2