Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
pațiu pentru panou publicitar   zonă cu trafic intens, Timișoara, vizibilitate 24 7
1

pațiu pentru panou publicitar zonă cu trafic intens, Timișoara, vizibilitate 24 7

Ofer spre închiriere spațiu ideal pentru amplasarea unui panou publicitar, situat în Timișoara, pe Calea Girocului Str. Mareșal Alexandru Averescu. Dimensiuni spațiu: Lățime: 7 m Adâncime: 4 m Înălțime: 0,7 m Avantaje: Zonă cu trafic auto și pietonal intens Vizibilitate excelentă inclusiv pe timp de ...

28 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Etaj 1. Bloc Nou. Timisoara. DECOMANDAT. Bucatarie inchisa
17
20

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, ETAJ 1, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 54 mp + TERASA 5 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând duplex în Dumbrăvița
20

Vând duplex în Dumbrăvița

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, Circumvalațiunii
10
1

Apartament cu 3 camere, Circumvalațiunii

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat într-o zonă excelentă și foarte căutată. Detalii principale: Suprafață: 67 mp Etaj: Parter (bloc izolat termic la exterior) Compartimentare: Semidecomandat Dotări și Finisaje: Confort termic: Centrală proprie ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi
1
1

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi

Vand 10 ha teren industrial, FS- 261 m, frontul strada este la DN 987 care face legătura dintre Timișoara și Dudestii Noi. Pret : 8 euro mp

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren , S.A.D , Mosnita Veche ,langa centura ( aproape de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S-1355 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, lanaga centura , vis-a-vis de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

DIRECT PRORPIETAR Vand apartament Central,cu 2 camere, zona Dacia (in spatele BD Gheorghe Lazar)
9
1

DIRECT PROPRIETAR, FARA COMISION!! Se ofera spre vanzare apartament in zona centrala Dacia, in spatele Bulevardului Gheorghe Lazar, strada Dropiei, la etajul 4 al unui bloc cu ACOPERIS! Imobilul se afla in apropiere de IULIUS MALL, scoli( Generala nr 18 si nr24), gradinita, parcuri, piata, supermarket-uri ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vand duplex in Sag - Manastire
20
1

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
2

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf
9

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf

Propriatar, Vand ap 3 cam decomandat, et 3 , bloc termoizolat ,in zona Freidorf. centrala, aer conditionat,hota,72mp ,mobilat si utilat.Zona linistita.Lidl,Suprmarketuri si 3 parcuri aproape. E3 si E7 pt acces in centrul orasului..etc pret negociabil

1418 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului
5
2

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 53 mp Calea Aradului est Dormitor Living Bucătărie Spatiu depozitare Dresing Baie 2 holuri Balcon închis cu termopan Instalația electrică și sanitară este schimbată Se vinde mobilat și utilat Etaj 4 Clima.frigider, plită pe inducție,cuptor,mașină de spălat ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

inchiriez ap 1 camera, circumvalatiuni langa mac donald
5
1

inchiriez ap 1 camera, circumvalatiuni langa mac donald

propun spre inchiriere apartament 1 camera model mare 30 m2 etaj 5 din 9 cu lift dulap mare si pat 140cm saltea noua situat chiar langa macdonald si gymone incalzire termoficare, climatizare bucatarie va fi inlocuita in curand