Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 1 sau 2 camere in Complexul Studentesc

Apartament cu 1 sau 2 camere in Complexul Studentesc

Direct de la proprietar apartment cu 1 sau 2 camere, mobilat sau nemobilat in zona Complexul Studentesc. Suprafata intre 25 si 35mp. Geamuri termopan. Intre 250 si 350 pe luna.

25 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez ap 3 cam cu Centrala Proprie Lipovei
19
3

Inchiriez ap 3 cam cu Centrala Proprie Lipovei

Persoana fizica, inchiriez apartament cu 3 camere, str Holdelor langa Lid l ,zona Lipovei, 2 dormitoare, living, bucatarie, 2 bai, 3 balcoane. Unul din dormitoare se mobileaza la cerere, etaj 2, renovat recent. Pret: 400 Euro luna.Comision 0% Tel:

70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, inchiriez casa in Timisoara, zona Lipovei
10

Proprietar, inchiriez casa in Timisoara, zona Lipovei

Proprietar, inchiriez casa pe un nivel in Timisoara, zona Lipovei, Str. Ion Roata. Suprafata 130mp cu 330mp teren; compusa din living, 3 dormitoare, bucatarie si loc de luat masa, doua bai, camera tehnica, terasa, gradina. Casa este izolata, complet mobilata si utilata (masina de spalat, masina de spalat ...

130 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 180000 euro
6
6

Casa Giroc 180000 euro

Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament de inchiriat 2 camere decomandat Timisoara zona Iosefin
9

Proprieter, inchiriez apartament cu 2 camere, decomandat, in zona Iosefin din Timisoara, etaj 2, 50 m2 utili. Blocul este izolat termic, iar apartamentul este mobilat si utilat si dispune de lift, aer conditionat, masina de spalat, balcon. Nu se accepta animale de companie. Pret: 350 EUR luna + ga ...

50 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean
7

Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean

Apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Spitalului Județean, o zonă căutată și apreciată a orașului. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 + M, într-un bloc izolat termic, oferind confort și eficiență energetică. Suprafață utilă: 34 mp Încălzirea se realizează prin intermediul termoficării, ...

2118 EUR/m2 | 34 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare   Braytim   Giroc
6
6

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

proprietar, închiriez garsonieră UMT Pădurea Verde
6

proprietar, închiriez garsonieră UMT Pădurea Verde

închiriez garsonieră in zona UMT, pădurea Verde, aproape de Continental și TRW, bloc izolat termic, acoperiș cu țiglă, etaj 4. Dotări: -mașină de spălat -frigider - cadă baie - boiler De reținut este că închirierea se face pentru o singură persoană, (există un singur pat de o persoană) Garanție ...

18 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
8

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Promovat
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, parter , Circumvalațiunii
8

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vând că în zonă Freidorf
19

Vând că în zonă Freidorf

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc Girocului direct de la proprietar
7
1

Apartament 2 camere Giroc Girocului direct de la proprietar

Apartament cu 2 camere direct de la proprietar, situat la granita dintre Giroc si Timisoara in apropierea benzinariei ESO. Apartamentul este situat intr-un bloc construit in Decembrie 2017 si dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala. De-asemenea, locul de parcare este inclus in CF. Transport ...

2229 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Vând duplex în Dumbrăvița
20

Vând duplex în Dumbrăvița

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1
14

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, etajul 1

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, bloc nou, etajul 1, loc de parcare, încălzire centrală termică prin pardoseala, mobilat, utilat, clima, ocupabil imediat. Zona Giroc sat. Preț : 380 euro + garanție + comisionul agenție