Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu Centrala Complex Studentesc Olimpia
15
14

Apartament cu Centrala Complex Studentesc Olimpia

YouPro.ro va ofera spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Olimpia, in apropiere de Complexul Studentesc din Timisoara. Apartamentul este structurat in living, 3 dormitoare, 2 bai si 2 balcoane. Dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici. Este pozitionat ideal ...

1318 EUR/m2 | 85 m2

olimpia-stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat Aradului   parter !!
7
2

Apartament 2 camere decomandat Aradului parter !!

COMISION 0% !! Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat si spatios in zona Aradului pe Strada Dej la parterul unui bloc tipologia P+4 compartimentat astfel : - 2 camere decomandate - bucatarie spatioasa - hol - debara - balcon deschis Au fost aduse ...

1868 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.
9
13

Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.

Vand apartament cu 1 camera, in zona Soarelui, aproape de parc si de fostul Stadion Dan Paltinisanu. Bloc intretinut cu acoperis nou, de tigla. Casa scarii este supravegheata video. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, usa metalica la intrare. Disponibil imediat. Pret 36.500 ...

1825 EUR/m2 | 20 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa noua-3 dormitoare+living+birou-100 mp- Calea Urseni,langa Zone Cafe 2- 155.000 euro(TVA inclus)
19
3

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% | Apartament 2 Camere|54 mp| Grădina proprie | Zona Plopi
11
3

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere în zona Plopi, situat la parterul unui bloc nou, cu regim de înălțime Parter + 2 etaje. Apartament cu 2 camere, 54 mp utili + grădină proprie 50 mp – imobil nou, Zona Plopi, Timișoara DETALII PROPRIETATE Apartamentul dispune ...

1666 EUR/m2 | 54 m2

plopi, Timisoara, Timis

Garsoniera - Zona  Buziasului
3
2

Garsoniera - Zona Buziasului

Ofer spre vanzare garsoniera 22 mp , complet mobilata si utilata , etaj 4 .Blocul este langa Profi , mijloace de transport in comun .

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere  in zona Complexul Studentesc
5
5

De inchiriat apartament 2 camere in zona Complexul Studentesc

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere in Complexul Studentesc, decomantat, confort 1, situat la etajul 1 , avand o suprafata de 54m2, situat intr-un bloc in spatele Spitalului de Dermatologie-Venerologie Timisoara, Profi peste drum, farmacie peste drum, la 2 min de Aleea Studentilor, la 3 min de Mega ...

54 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
3
18

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere garsoniera pe strada Sever Bocu in zona Lipovei, confort 1 avand o suprafata de 25 mp, se afla la parter. Mobilata si utilata complet.