Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Aradului
4
60

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Aradului

Dam pentru dumneavoastra spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Aradului, pe Str. Linistei, la etajul 2 dispunand de o suprafata utila 34mp. Apartamentul are centrala proprie si AC. Cei care doresc isi pot aduce si animalul de companie. Sunati la numarul de telefon afisat.

34 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala, POTENTIAL COMERCIAL RIDICAT Comision ZERO%
10

Apostu Estate va propune spre vanzare o casa individuala cu POTENTIAL COMERCIAL RIDICAT Comision Zero de la Cumparator – Calea Buziasului, vizavi de noul stadion Se ofera spre vanzare casa individuala cu 4 camere, situata intr-o zona strategica din Timisoara – Calea Buziasului, vizavi de noul stadion, ...

3125 EUR/m2 | 72 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial 128 mp Circumvalatiunii - Piata Dacia
4
2

Spatiu comercial 128 mp Circumvalatiunii - Piata Dacia

Proprietar, ofer spre inchiriere spatiu comercial situat la parter, in suprafata de 128 mp Zona Circumvalatiunii, Piata Dacia vad excelent, zonă cu trafic pietonal si auto intens, pretabil pt orice activitate inclusiv cabinet medical. Vitrina cu geam termopan, climatizare, centrala termica, curent trifazic, ...

128 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Soarelui
5
41

De inchiriat apartament 2 camere in zona Soarelui

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat in zona Soarelui, foarte aprope de mijloacele de transport in comun, apartamentul are o suprafata utila de 50 mp, fiind situat la etajul 3. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0 | Teren intravilan cu autorizație| 1.300 mp |Zona Freidorf
1
1

COMISION 0% pentru cumpărător! DE VÂNZARE TEREN INTRAVILAN CU AUTORIZAȚIE | 31 APARTAMENTE | TIMIȘOARA – FREIDORF Se vinde teren intravilan cu autorizație de construire, ideal pentru dezvoltare imobiliară, situat într-o zonă premium a Timișoarei, în imediata apropiere a Liceului Auto, în cartierul Freidorf. Localizare ...

1,300 m2

freidorf, Timisoara, Timis

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Teren intravilan | 1.259 mp | Zona Freidorf
1
3

COMISION 0 | Teren intravilan | 1.259 mp | Zona Freidorf

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un teren intravilan cu utilități disponibile în zonă, în cartierul Freidorf din Timișoara — una dintre cele mai dezvoltate zone pentru terenuri rezidențiale și mixte, cu potențial atât pentru locuințe moderne, cât și pentru proiecte cu utilitate mai ...

1,259 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Olimpia
3
7

Garsoniera de inchiriat in zona Olimpia

Va prezentam spre inchiriere garsoniera in zona Olipmia,la etajul 3,avand o suprafata de 29 mp,se inchiriaza utilata si mobilata conform pozelor. Garsoniera se afla situata in apropiere de Complexul studentesc,facultati,magazine,terase,restaurante,etc. Ideal pentru studenti,se face contract pe minim ...

29 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
5

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
5

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

882 EUR/m2 | 17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Apartamente 3 și 4 camere | Zona Metro 2
20

COMISION 0 | Apartamente 3 și 4 camere | Zona Metro 2

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare mai multe apartamente moderne cu 3 și 4 camere, situate în zona Metro 2, într-un imobil nou cu regim de înălțime Parter + 2 etaje, format din 2 scări și 12 apartamente în total. Locuințele sunt ideale atât pentru locuit, cât și pentru investiție, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

torontalului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
31

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Se ofera spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Dacia. Etaj: 1 Suprafata: 30 mp. Proximitati: Lidl, Centru, Transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | 72 mp | Zona Plopi
14
2

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | 72 mp | Zona Plopi

Comision 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Plopi, situat la etajul 2 unui bloc nou. Apartament cu 3 camere, 72 mp utili – imobil nou, Zona Plopi, Timișoara ZONA – Zona Plopi, TIMIȘOARA Localizare excelentă, cu acces rapid către puncte importante ale orașului: Centre ...

1611 EUR/m2 | 72 m2

plopi, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Apartament o camera - zona Balcescu
3
1

Apartament o camera - zona Balcescu

Va ofer spre inchiriere apartament o camera zona Balcescu , suprafata 25 mp , parter. Apartamentul este complet mobilat si utilat fiind foarte aproape de mijloace de transport in comun . Pentru mai multe informatii ma puteti contacta telefonic!

Balcescu, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Take Ionescu
3
2

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Take Ionescu

Apartament de inchiriat cu o camera zona Take Ionescu aproape de Facultatea de Medicina. In apropiere aveti si mijloc de transport in comun. Disponibila imediat pentru inchiriere. Are o suprafata de 30mp si este la etajul 1. Sunati pentru vizionare.

30 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului
4
7

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului

Vand apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului, etaj 3 5 intr-un bloc izolat termic cu o suprafata de 50 mp. Este la o distanta de 10 minute de mall , piata , mijloace in transport , gradinita etc. Apartamentul este compartimentat astfel: -bucatarie -living -dormitor -baie

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2