Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament superb cu 3 camere | Aradului
13

Apartament superb cu 3 camere | Aradului

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament superb cu 3 camere, situat în Aradului. In apropiere se gasesc mini-marketuri, magazine alimentare, restaurante locale si cafenele. Apartamentul este situat la etajul 1 si se desfasoara pe o suprafata utila de 74 mp. Compartimentarea este ...

74 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera zona take ionescu
4
128

De inchiriat garsoniera zona take ionescu

Inchiriez garsoniera, situata la parterul unui bloc de 4 etaje, este semidecomandat și este perfect pentru o persoană singură sau un cuplu. Dispune de mașină de spălat haine, frigider, cuptor, aragaz, aer condiționat. Compartimentarea este astfel: o bucătărie, baie si o cameră

20 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
etaj intreg de casa+ garaj
13
33

etaj intreg de casa+ garaj

Se vinde etajul 1 al unei case de caramida din zona Traian ( aproape de Kaufland) compus din 3 camere, baie, bucatarie, terasa,debara( cu acces in pod), 2 balcoane. Casa este P+1 cu 2 apartamente, unul la parter si unul la etaj, cu intrari separate.Accesul la parter este in dreapta casei, iar la etaj ...

1150 EUR/m2 | 100 m2

Simion%2525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu Comercial de Închiriat – Bulevardul Simion Bărnuțiu | 183 mp |
10

NEO IMOBILIARE vă propune spre închiriere un spațiu comercial (SAD) amplu, luminos și modern, situat într-o zonă vizibilă și intens circulată din municipiu – Bulevardul Simion Bărnuțiu Suprafață utilă: 183 mp Etaj: 1 Compartimentare: open space + anexe Dotări: centrală termică proprie 2 băi moderne 2 ...

183 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere în centru
10
1

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere în centru

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere decomandat în centrul Timișoarei. Apartament este nou renovat, mobilat și utilat complet ca și în poze. Preț 500 ușor negociabil. Telefon 0733056373

50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero
12
2

Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero

Vand apartament cu 2 camere în zona Lipovei, în Bloc nou, cu un loc de parcare și pod înscris în CF. Suprafața apartamentului este de 45.83 mp, suprafața balcon este 4.75mp, iar suprafața podului este de 56.54mp. Apartamentul are centrala termica, 2 clime și se vinde mobilat și utilat ca și în poze. ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez casa Cazare muncitori proprietar
9
6

Inchiriez casa Cazare muncitori proprietar

Proprietar inchiriez casă în zona Șagului lângă Turist, strada Chisodei, pentru 10 persoane, bucătărie două băi. Preț 28 lei de persoana pe zi cheltuieli incluse. telefon 0733056373

100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament în centru Timișoarei
8
12

Vand apartament în centru Timișoarei

Comision zero, vând apartament 4 camere în centru Timișoarei 130mp, bucătărie, 2 bai. Loc de parcare. Imobilul are 2 cf și se poate împărți în 2 apartamente. Preț 380 000 euro. Telefon 0733056373

2923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament in Zona Steaua comision zero
19
2

Vand apartament in Zona Steaua comision zero

Comision zero. Vând apartament cu 3 camere în zona Steaua, cea mai faină strada din zona, intrarea Peru. Apartamentul are 3 camere decomandate, bucătărie și bai moderne. Se vinde mobilat și utilat cu plita pe gaz, cuptor electric, cuptor cu microunde. Are 2 balcoane și este amplasat într-un loc unde ...

1707 EUR/m2 | 75 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial
8
2

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial

Vand in zona Iozefin spatiu comercial, la etajul 2, cu suprafata de 350mp. Acoperisul tip terasa se afla in proprietate si are o camera tehnica de 30mp. Pret 419500 euro.

1199 EUR/m2 | 350 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 3 camere în centru
2
1

Inchiriez apartament cu 3 camere în centru

Închiriez apartament cu trei camere în centru, langa magazinul Orange, utilat cu mașina de spălat, aragaz frigider, mobilat modern, exact ca și în poze preț 550 euro Nr de telefon 0733056373

70 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez Cazare muncitori pretentiosi
6
7

Proprietar închiriez Cazare muncitori pretentiosi

Proprietar, inchiriez în zona Girocului vizavi de Județean apartament cu două camere, decomandat, bucătărie, baie, centrală termică. Se închiriază pentru 5 persoane. Pret 25 lei pe zi cu cheltuieli incluse. Telefon 0733056373

50 m2

Timisoara, Timis

Cazare Muncitori în zona Bălcescu
7
4

Cazare Muncitori în zona Bălcescu

Inchiriez apartament cu 3 camere în zona Bălcescu, decomandat, centrala termica, pentru 6 persoane. Prețul este 30 lei pe zi de persoana. Telefon 0733056373

75 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie
10
4

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie

Vând in zona Aradului, piața Verde, apartament cu 2 dormitoare și living cu bucatarie, baie cu gea, centrala proprie, clima, mobilat și utilat ca și în poze. Apartamentul este la mansarda, bloc izolat termic, suprafața utila de 50mp. Preț 75000 euro. Telefon 0733056373

1500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Brancoveanu, apartament deosebit cu o camera parter
7
1

Brancoveanu, apartament deosebit cu o camera parter

Situat pe Str Tolstoi, intr-o zona de case cu mult spatiu verde, la parterul unui bloc de caramida cu trei etaje, apartamentul are suprafata de 33.4 mp. Pretul este de 69 000 euro, pentru detalii si vizionare sunati

2091 EUR/m2 | 33 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Ultracentral, 3 camere decomandat, prima inchiriere
9

Ultracentral, 3 camere decomandat, prima inchiriere

Ap 3 camere decomnadat situat langa Spitalul Clinicile Noi cu vedere spre Piata Unirii et 4 din 10 cu lift, recent renovat, prima inchiriere, centrala proprie, clima, frigider, masina de spalat, este in curs de mobilare si se poate personaliza in functie de nevoile dvs, 2 bai, 2 balcoane, 2 dormitoare ...

70 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Ultracentral, 2 camere decomandat
6

Ultracentral, 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat, centrala proprie, clima, utilat si mobilat, et 6 din 10 cu lift, situat pe Bd. Take Ionescu langa facultatea de Stomatologie, cu vedere superba spre fantana cu puntele cardinale, . Pret 500 Euro luna + garantie si comisionul agentiei. Pentru vizionare va rugam sunati ...

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Casă modernă P+1 de vânzare – Calea Urseni | Construcție 2023–2024 | Mobilată și utilată
12
2

Vă prezentăm o casă modernă, construită în perioada 2023–2024, situată în zona Calea Urseni, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și o locuință gata de mutare. Imobilul dispune de 80 mp utili (fără terase și pod) și este amplasat pe un teren de 200 mp, oferind spațiu exterior plăcut ...

1936 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Timișoara (limită Ghiroda) | Casă P+E | 140 mp utili | Teren 360 mp | Zonă liniștită