Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere in Dumbravita
7

Apartament 3 camere in Dumbravita

Se ofera apartament cu 3 camere,complet utilat si mobilat cu loc de parcare in Daumbravita. Apartamentul are o suprafata de 55 mp, 2 dormitoare cu baie proprie si un living generos open space.Mijloace de transport in comun.

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa exceptionala - Braytim - Timisoara
12

Casa exceptionala - Braytim - Timisoara

Florian Estate vă propune spre vanzare o proprietate rezidențială de lux, solidă și bine proporționată, situată în zona Braytim, apreciată pentru liniște, acces facil și vecinătăți de calitate. Construită în anul 2006, casa se remarcă printr-un proiect arhitectural echilibrat, compartimentare eficientă ...

1374 EUR/m2 | 273 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, cu vedere panoramica, parcare inclusa - zona Lipovei
20

Locuinta este situata in zona Lipovei, langa Padurea Verde, cu vedere spre oras, la etajul 7/11 si are urmatoarea compartimentare: - hol acces - living room + loc de luat masa - bucatarie - dormitor - baie - balcon, Apartamentul este potrivit atât pentru locuire, cât și pentru investiție, oferind ...

2245 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvoltator: Duplex pe Parter cu Master Bedroom in Remetea Mare
15
28

-De ce să alegi Alpha City Residence? Pentru că reprezintă echilibrul perfect între confort, accesibilitate și investiție sigură. Alpha City este un ansamblu privat de case, aflat într-o zonă aflată în plină dezvoltare Remetea Mare, comuna cu cel mai mare potențial din județul Timiș. Situat la doar ...

1433 EUR/m2 | 75 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
4
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Se inchiriaza un apartament cu o camera in zona Girocului. Apartament decomandat, dispune de o suprafata utila de 35mp si este la etajul 3. Zona este una linistita, aproape de magazine, Spitalul Judetean, mijloace de transport in comun. Mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0| Apartamente 2 camere| Etaj 1 | 48/52 mp+balcon 6 mp|Plopi
14

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare două apartamente cu 2 camere în zona Plopi, situate la etajul 1 al unui bloc nou, cu regim de înălțime Parter + 2 etaje. Apartamente cu 2 camere – imobil nou, Zona Plopi, Timișoara APARTAMENT 1 – 52 mp utili + balcon 6 mp DETALII PROPRIETATE Apartamentul ...

1771 EUR/m2 | 48 m2

plopi, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Spitalului Judetean
5
4

Apartament de 2 camere in zona Spitalul Judetean,58 mp,etaj 1 4,compartimentare decomandata,bloc construit in anul 1990,apartamentul este situat la aproximativ 5 minute de mijloacele de transport in comun,aproape de Complexul Studentesc,Calea Martirilor si statiile liniilor 15,16 si E8.

1534 EUR/m2 | 58 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Comision 0 | Apartament 3 Camere | Complex Campeador | Etaj 1
7

Comision 0 pentru cumparator! Apartament 3 camere modern + parcare subterană – Zona Torontalului, Compiador Detalii generale Suprafață utilă: 60 mp Compartimentare: 3 camere Etaj: 1 Zonă: Torontalului – Campeador (drumul spre Metro 2) Loc de parcare subteran inclus Bloc modern, dotat cu 2 lifturi ...

1933 EUR/m2 | 60 m2

torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0%| Apartamente 3 Camere| Parter, Etaj 1 | 80 mp| Zona Plopi
20

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare două apartamente cu 3 camere în zona Plopi, situate într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+2. Apartamente cu 3 camere, 80 mp utili – imobil nou, Zona Plopi, Timișoara ZONA – Zona Plopi, TIMIȘOARA Localizare excelentă, cu acces rapid către puncte ...

1687 EUR/m2 | 80 m2

plopi, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartamente 2 Camere | Etaj 2 | 50, 56 mp | Zona Plopi
17

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare două apartamente cu 2 camere în zona Plopi, situate într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+2. Apartamente cu 2 camere – imobil nou, Zona Plopi, Timișoara ZONA – Zona Plopi, TIMIȘOARA Localizare excelentă, cu acces rapid către puncte importante ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

plopi, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 4 Camere | Etaj 1 | 110 mp | Zona Plopi
20
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat la etajul 1 al unui imobil nou, ideal pentru o familie care își dorește spațiu, confort și o compartimentare eficientă. Apartament cu 4 camere, 110 mp utili + 3 balcoane (30 mp total) – imobil nou Localizare – Zona ...

1409 EUR/m2 | 110 m2

plopi, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 cameră | 24 mp | Zona Ciarda Rosie
6
5

GARSONIERĂ de vânzare – Ciarda Roșie | Etaj 4 din 4 | 24 mp | COMISION 0% COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare o garsonieră mobilată și utilată complet, situată la etajul 4 al unui bloc de garsoniere, în zona Ciarda Roșie din Timișoara — un cartier situat în zona de sud-est a orașului, ...

1375 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui
6
1

3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 68 mp, 2 bai, balcon, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, situat la etajul 2, zona Soarelui. Pret: 125000 euro Tel: o736170308

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament de 65 mp la curte, zona Iosefin
9
2

Apartament de 65 mp la curte, zona Iosefin

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iosefin. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, stil vagon, situat in localitatea Timisoara, zona Iosefin, aflat la etajul P intr-o casa cu regim de inaltime pe Parter + 1 Etaje. Anul constructiei 1920, structura caramida, material ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
de inchiriat apartament 2 camere zona Girocului
4
57

de inchiriat apartament 2 camere zona Girocului

Dam spre inchiriere in zona Girocului un apartament cu 2 camere. Apartamentul se da in chirie complet mobilat si utilat. Are o suprafata utila de 42mp si este la etajul 3. Zona linistita si aproape de mijloace de transport. Se accepta animale de companie. Sunati la numarul afisat!

42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera  in zona Buziasului
3
9

De inchiriat apartament cu o camera in zona Buziasului

Inchiriez apartament cu 1 camera la etajul 2 cu o suprafata de 24 mp, utilat si mobilat complet

24 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat  garsoniera in zona centrala
4
18

De inchiriat garsoniera in zona centrala

Dam spre inchiriere o garsoniera de 35mp, in zona centrala. Disponibila imediat. Etaj 3. Se accepta si animale de companie. Aproape de mijloace de transport in comun si alte puncte de interes. Sunati la numarul de telefon.

35 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2
5

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2

De vanzare apartament 2 camere, zona Aradului, etaj 2, confort 1 semidecomandat, amenajari clasice. Preț: 88.000 Eurousor neg

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o cameră in zona Buziasului
3
19

De inchiriat apartament cu o cameră in zona Buziasului

Va prezentam un apartament cu o cameră, decomandat, în zona Buziasului, aproape de centre comerciale şi mijloace de transport în comun, o zona bună uşor accesibilă cu deschidere spre întreg oraşul. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4, o suprafata utila de 28 mp. Fiind compus din: 1 hol, 1 bucătărie, ...

28 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Complex Studentesc
4
2