Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului
3
15

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului

Prezentam un apartament cu o camera in zona Aradului pe o strada linistita in apropierea magazinelor, spitalului Regina Maria, statiei de autobuz, Vox, facultatea de Medicina Veterinara. Apartamentul este situat la etajul 3, avand o suprfata de 30 mp.

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Propietar vand apartament 2 camere zona Iulius Mall
9
2

Propietar vand apartament 2 camere zona Iulius Mall

De vânzare apartament situat la etajul 2 într-un imobil cu regim de înălțime P+2. Blocul este amplasat într-o zonă liniștită, la aproximativ 15 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Apartamentul beneficiază de loc de parcare inclus. Dotări și facilități: ușă metalică de intrare centrală termică proprie încălzire ...

2593 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern, 4 camere, 3 bai, 125 mp, Timișoara
20
1

Duplex modern, 4 camere, 3 bai, 125 mp, Timișoara

Vă propunem spre vânzare un duplex modern, cu regim de înălțime P+E, situat în cartierul Freidorf din Timișoara, în apropierea centrului comercial Alfa – o zonă urbanizată, cu acces facil către principalele puncte de interes. Proprietatea dispune de un teren de 250 mp pentru fiecare unitate, o suprafață ...

2152 EUR/m2 | 125 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere modern bloc nou zona Lipovei Timisoara
6
1

Apartament 2 camere modern bloc nou zona Lipovei Timisoara

Apostu ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, in zona Lipovei , Timisoara Jud. Timis, situat intr-un bloc nou, construit special pentru inchiriere, ideal pentru un stil de viata modern si confortabil. Apartamentul dispune de o suprafata generoasa, compartimentare eficienta si este ...

60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion
4
28

apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion

Inchiriez apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion cu o suprafata de 35mp situat la etajul 2 din 5, cu centrala proprie, complet utilat! Contract minim pe un an!

35 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Buziasului
3
7

De inchiriat apartament 1 camera in zona Buziasului

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Buziasului,in apropiere de mijloacele de transport. Apartamentul are o suprafata utila de 29mp,situat la etajul 3. Este complet mobilat si utilat !

29 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Modern
3
18

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Modern

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Modern,pe Strada Simion Barnutiu,etaj 3,suprafata de 28 mp,aproape de cente comerciale si de centru,fiind ideal pentru o familie sau un culu.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

28 m2

Modern, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia
4
15

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia

De inchiriat in zona DACIA. Apartamentul este complet mobilat si utilat si chiar la etajul 3. Are de altfel si o suparafat utila de 55mp. Zona este una linistita si totusi aproape de Iulius Mall, Centru, mijloace de transport si complex comercial. Mai multe informatii la numarul de telefon afisa ...

55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan
3
72

De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan

Inchiriez garsoniera in zona Badea Cartan la 5 minute de Kaufland . Garsoniera este formata din bucatarie , dormitor si baie .In imprejurimi sunt magazine , farmacie etc. Suprafata utila este de 27 mp. Nu se accepta animale de companie ! Garsoniera este situata la etajul 1.

27 m2

Badea%252bCartan, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Complex Studentesc
4
1

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere,in zona Complexului Studentesc,la etajul 1,cu o suprafata de 54 mp,fiind utilat si mobilat complet exact cum se observa si in poze. Zona ofera acces la universitati si facultati,fiind ideală pentru studenți sau cadre universitare,iar in apropiere ...

54 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera  in zona Olimpia Stadion
3
18

De inchiriat garsoniera in zona Olimpia Stadion

Se inchiriaza garsoniera in zona Olimpia Stadion la etajul 2 cu o suprafata de 28 mp, cu bucatarie separata si cetrala proprie pe gaz, cu costuri de intretinere foarte mici si complet mobilata si utilata!

28 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
4

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc, la etajul 2, suprafata de 40 mp. Apartamnetul se afla in apropierea campusului universitar, facultatilor, scoli, gradinite, centre comerciale, farmacii. Apartamnetul are si loc de parcare. Pentru mai multe detalii va rugam ...

40 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia Stadion
3
131

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia Stadion

Inchiriez apartament cu o camera, se afla in apropierea complexului studentesc. Este renovat,izolat, incalzire proprie (convector pe gaz), aer conditionat, utilat cu cele necesare,are 1 camera, baie ,bucatarie.

25 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim
5
80

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim

Închiriez apartament 2 camere cu suprafata de 62 mp în bloc nou, finisaje moderne, compus din living,bucatarie , dormitor, baie. Apartamentul este situat la etajul 2 cu vedere la strada principala. Apartamentul dispune si de un loc de parcare. Este situat la etajul 2.

62 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Parter | 39 mp | Zona Girocului
8
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime Parter + 4 etaje, în zona Girocului din Timișoara — o zonă rezidențială bine poziționată în partea de vest-sud-vest a orașului, aproape de Calea Martirilor ...

1897 EUR/m2 | 39 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului
6
3

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului, mobilat si utilat complet, totul nou. Suprafata totala de 58mp, amplasat la etajul 4, Incalzirea se face cu centrala termica proprie. Apartamentul este foarte bine pozitionat la 2 minute de mijloacele de transport in comun, cu acces la magazine, ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui centrala proprie
4
4