Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
COMISION 0% | Apartament 3 camere decomandat-Renovat-Zona Sagului
10
1

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în zona Șagului, într-un bloc recent anvelopat. COMISION 0% pentru cumparator! Apartamentul a fost renovat complet recent, fiind înlocuite instalațiile electrice și sanitare, iar finisajele sunt noi: parchet, gresie ...

1815 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Construim apartamente cu 2 si 3 camere in Com Giroc jud Timis
9
3

Apartamente noi cu 2 și 3 camere în Giroc Str. Platanilor, jud. Timiș Construim un ansamblu rezidențial modern în comuna Giroc, pe strada Platanilor, format din apartamente cu 2 și 3 camere, având suprafețe utile între 53 și 81 mp. Proiectul este conceput pentru a oferi confort, eficiență și flexibilitate ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, semidecomandat, 52mp - zona Sagului
10

Apartament 3 camere, semidecomandat, 52mp - zona Sagului

ID:P2042 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 52mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1970. Apartamentul dispune de balcoane de 4mp. Puncte forte: -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1269 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 3 camere decomandate – 73 mp utili, etaj 2
10
1

De vânzare apartament cu 3 camere decomandate, confort 1, situat într-un bloc solid construit în 1979, la etajul 2 din 5. Cu o suprafață utilă de 73 mp, locuința este perfect compartimentată pentru confort și funcționalitate: -3 camere luminoase -2 băi -2 balcoane închise -bucătărie generoasă -hol spațios Confortul ...

1616 EUR/m2 | 73 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Olimpia Stadion
4
4

Garsoniera de inchiriat in zona Olimpia Stadion

Garsoniera decomandat la etajul 1, situata in zona Olimpia Stadion. Acesta garsoniera dispune de o suprafata de 33 mp. Acces rapid la diverse puncte de interes din zona: - Statii de transport in comun - la 2-5 minute de mers pe jos. - Market (Carrefour, Profi, magazin de colt). - Farmacii. - 15-20 ...

33 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Torontalului
4
4

Apartament cu o camera de vanzare in zona Torontalului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, bucatarie spatioasa, aer conditionat, 36mp, etajul 1, in zona Torontal. In vecinatatea este gradinita, parc, clinica medicala, statie de troleibuz si magazin Carrefour in spatele blocului

1583 EUR/m2 | 36 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Medicina- Take Ionescu,  23500 euro
4

Garsoniera zona Medicina- Take Ionescu, 23500 euro

De vanzare garsoniera zona Medicina- Take Ionescu, etaj 3, 12 mp mobilată, 23500 euro

1958 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

apartament 2 camere in Calea Sagului
7

apartament 2 camere in Calea Sagului

Vand apartament 2 camere in Calea Sagului aproape de policlinica Regina Maria . Apartamentul este semidecomandat , are 50 mp ,etaj 4 10. Apartamentul are centrala termica pe gaz . Este compus din : baie , bucatarie , sufragerie , dormitor si boxa la subsol. Blocul este izolat termic si are lift.

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Spitalului Judetean
4
74

Ofer spre inchiriere apartament o camera zona Spitalului Judetean pe str Marius Ciopec , complet mobilat si utilat. Este situat la etajul 2 din 5 , suprafata 35 mp.

35 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei
3
19

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Lipovei, strada Silistra, langa pizzeria Thalia. Apartamentul este decoamndat, mobilat si utilat complet, se afla la etajul 3, avand o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie.

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera| Complexul Studentesc| renovat recent| apartament frumos}
9

Iulius Imobiliare va ofera inspre inchiriere un apartament cu 2 camere: 1 dormitor 1 baie, bucatarie. Incalzirea se face de la colterm, in lunile de iarna costurile ajung la 300-350 lei. Pentru apa calda este boiler, 200 lei la curent pe luna - depinde cat se consuma. Chiria 330 euro plus o garantie ...

40 m2

Timisoara, Timis

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor
5

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Modern
3
25

Garsoniera de inchiriat in zona Modern

Inchiriez garsoniera la etajul 3 cu o suprafata de 23 mp, utilata si mobilata complet

23 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
2

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Se vinde un apartament cu o camera in zona Aradului, aproape de Iulius Mall si la 7min pe jos de mijloace de transport in comun. Mobilat si utilat ca in poze, are o suprafata utila de 37mp si este la etajul 2. Bun si pentru investii. Pentru vizionari sunati la numarul afisat.

1730 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura
7

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, su 68 mp, situat la etajul 2, în spatele Prefecturii, centrală termică, calorifere, acoperiș refăcut, bucătăria, baia și dormitorul cu mobilier nou, geam termopan mare, camere luminoase. Toate geamurile sunt dotate cu plasă și rulouri electrice, iar la demisol există ...

2868 EUR/m2 | 68 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Complex Studentesc
3
22

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Complex Studentesc, langa Euro Hotel. Este complet utilat si mobilat, avand o suprafata de 27 mp, fiind situata la parter. Apartamentul este disponibil imediat!

27 m2