Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Piata Unirii 4 Camere | 180mp Etaj 2/3 | Palatul Bruck - renovat
11
1

RENAISSANCE ESTATE va ofera spre vanzare un apartament exclusiv, cu 4 camere, situat la etajul 2 din 3 al Palatului Bruck, una dintre cele mai emblematice clădiri istorice din Piața Unirii, Timișoara. Imobilul a fost recent renovat în totalitate, atât la exterior, cât și la interior (casa scării), cu ...

2680 EUR/m2 | 175 m2

Timisoara, Timis

Promovat
vanzare 2 camere bloc de 15 ani
7
4

vanzare 2 camere bloc de 15 ani

oferim spre vanzare apartament 2 camere decomandat ,etajul 1,bloc din 2010,gradina,disponibil ,zona mehala.pretul este 97000 euro negociabil.

1764 EUR/m2 | 55 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Complex Studentesc
3
2

Va oferim spre inchiriere un apartament cu o camera aproape de facultati, in Complex Studentesc. Apartamentul este intr o zona buna, cautata de catre studenti, fiind aproape atat de magazine, mijloace de transport cat si de centru sau parcuri. Dispune de o suprafata utila de 35mp si este la etajul 1. ...

35 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc nou - parcare inclusa - 84.000 Euro
8
3

Apartament cu 2 camere situat la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă excelentă, cu acces rapid către toate punctele de interes ale orașului. Detalii apartament: Compartimentare: hol de intrare, dormitor, baie, living cu bucătărie open space și balcon Finisaje moderne și elegante, acordând ...

1826 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Apartament 3 camere | Zona Girocului   Pădurice
12

Apartament 3 camere | Zona Girocului Pădurice

Apartament cu 3 camere, confort 2, nedecomandat, cu o suprafață de 60 mp, situat în zona Girocului, în imediata apropiere a parcului Pădurice. Imobilul dispune de centrală termică proprie, este liber și necesită modernizare. Poziționarea permite utilizarea atât ca locuință, cât și pentru activități ...

1600 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, clasă energetică A, etaj 4 5   Lipovei
11

Apartament 2 camere, semidecomandat, clasă energetică A, etaj 4 5 Lipovei

Propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 5 al unui bloc mansardat, în zona Lipovei. Aproape de artera principală, cu acces rapid la stația de transport în comun și cu posibilitatea găsirii locurilor de parcare în zonă. Apartamentul este izolat atât la interior, ...

1575 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat   ultracentral, aproape de  Hotel Continental și Fac. de Medicinia
9
4

Apartament 2 camere, decomandat ultracentral, aproape de Hotel Continental și Fac. de Medicinia

De vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 dintr-un bloc recent anvelopat, cu o suprafață utilă de 45 mp. - Bloc anvelopat termic - Geamuri termopan - Pardoseli laminate -Poziționare excelentă Intercontinental și Facultatea de Medicină la câțiva pași Preț: 95.000 euro Închirierea ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | Zona Bucovina | 2 balcoane | Etaj 3 | Mobilat  2.
12

Apartament 2 camere decomandat | Zona Bucovina | 2 balcoane | Etaj 3 | Mobilat 2.

COBALT Imobiliare oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3, în zona Bucovina, cu acces rapid către VOX, Iulius Town și Circumvalațiunii. Apartamentul este renovat, complet mobilat și utilat, amenajat modern. Compartimentare: living dormitor bucătărie mobilată ...

53 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat | Calea Șagului   bulevard
9

Apartament 2 camere semidecomandat | Calea Șagului bulevard

COBALT Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 7 din 10, într-un imobil solid. Suprafață utilă: 51,5 mp Living spațios Dormitor luminos Bucătărie separată Baie cu geam Balcon închis Clasă energetică: B Confort: centrală termică proprie aer condiționat izolație ...

1667 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

 Imobil Central de Închiriat, Ideal pentru Afacerea Ta!
6

Imobil Central de Închiriat, Ideal pentru Afacerea Ta!

Descoperă o proprietate deosebită de închiriat, situată într-o locație premium, aproape de Facultatea de Economie, Facultatea de Chimie și Televiziunea Română! Acest imobil renovat recent în 2024 și mobilat în mare parte pentru a deveni o pensiune cu 15 camere, oferă oportunități vaste pentru dezvoltarea ...

600 m2

Timisoara, Timis

Proprietate premium de vânzare
1
1

Proprietate premium de vânzare

ideală pentru investiții comerciale sau dezvoltare hotelieră Preț: 1.250.000 euro COBALT Imobiliare vă prezintă un imobil deosebit, situat într-o zonă ultracentrală, în imediata apropiere de Facultatea de Economie, Facultatea de Chimie și Televiziunea Română. Proprietatea a fost renovată complet în ...

2083 EUR/m2 | 600 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan curs constructii Timis 1

Vand teren intravilan curs constructii Timis

Vand 5 ha teren intravilan - curs constructii cu utilitatiile (apa, gaz si curent) pe teren, in judetul Timis, la 35 km de Timisoara. Pret 14 euro mp negociabil. Pentru informatii suplimentare telefonic la nr de pe site sau ZERO SAPTE PATRU NOUA SAPTE CINCI UNU CINCI TREI SAPTE.

50,000 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% APARTAMENT 2 CAMERE, 2 BAI 79 MP MURES-BRAYTIM
10

COMISION 0% APARTAMENT 2 CAMERE, 2 BAI 79 MP MURES-BRAYTIM

LANDMARK ofera spre vanzare, COMISION 0%, apartament SPATIOS CU LIFT,nbsp; 2 camere, 2 bai, confort 1, decomandat,nbsp; in zona GIROCULUI - BRAYTIM , strada DEBUSSY CLAUDE, situat la etajul 1 din 3. Apartamentul are o suprafata utila de 78.79 mp si dispune de o zona open space pentru living si bucatarie, ...

Timisoara, Timis

3 camere decomandat | Zona Soarelui | 64 mp utili
6
1

3 camere decomandat | Zona Soarelui | 64 mp utili

Apartament 3 camere decomandat | Zona Soarelui | 64 mp + 2 balcoane | 120.000€ negociabil 360 Grade Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, complet mobilat și utilat, situat în zona Soarelui, pe strada Martir Vasile Balmus. Etaj 4/4 Bloc construit în 1990 Interfon ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

soarelui, Timisoara, Timis

2 Apartamente cu câte 3 camere și parcare, et. 1 și 2, Timișoara, Torontalului, exterior
17

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, două apartamente, decomandate, fiecare cu câte 3 camere, unul situat la etajul 1, celălalt situat la etajul 2, într-un bloc nou, cu 8 etaje, anvelopat termic. Blocul este situat într-o zonă liniștită, cu acces facil spre centrul municipiului ...

2164 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Agricol Cu Front Stradal Deta (Timis) 9,50 HA
1
1

Teren Agricol Cu Front Stradal Deta (Timis) 9,50 HA

Aveți acum oportunitatea de a achiziționa un teren agricol de 9.50 hectare în Deta, o locație cu un potențial vast. Acest teren impresionant are un front stradal de 100 de metri la DN59B, drumul care leagă Deta de Banloc, asigurând acces facil și vizibilitate excelentă. Amplasarea acestui teren lângă ...

90,500 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren Intravilan Industrial Calea Șagului 8.500 MP
1
1

Teren Intravilan Industrial Calea Șagului 8.500 MP

Aveți acum ocazia de a achiziționa un teren intravilan industrial de 8500 de metri pătrați pe Calea Sagului din Timișoara, cu un acces deosebit la drumul european Timișoara Moravița (E70). Acest teren oferă numeroase posibilități de dezvoltare într-o locație excelentă și beneficiază de utilități complete. ...

8,500 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 53 mp, zona Girocului
8

Apartament 2 camere, 53 mp, zona Girocului

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Girocului, cu acces facil către mijloace de transport, magazine și alte puncte de interes, la câteva minute de mers pe jos până la Gym One 2 și Kaufland. Apartamentul este la etajul 4/4, este izolat pe exterior și se desfășoară pe o ...

1526 EUR/m2 | 57 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 66 mp, 2 balcoane, zona Aradului
8

Apartament 3 camere, 66 mp, 2 balcoane, zona Aradului