Promovat
Casa versatila   P+E+M in zona  isorica Sinaia
20

Casa versatila P+E+M in zona isorica Sinaia

Prin Silvis Imobiliare vă propunem spre achiziție o proprietate versatilă, cu arhitectură distinctă, situată în zona istorică a orașului, beneficiind de acces auto facil și proximitate imediată față de centrul orașului, parc, restaurante, zone comerciale și principalele atracții turistice. Imobilul ...

1459 EUR/m2 | 418 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei
3
7

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere un apartament cu o cameră pe termen lung în zona Lipovei la 5 minute pietonal de Iulius Town. Apartamentul are o suprafață de 27 mp și este situat la etajul 2. Este decomandat, mobilat și utilat complet. Zona liniștită ,transport în comun și magazine aproape. Chiria este 240 e ...

27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si luminos, decomandat, confort 1 situat, in zona Dambovita. Apartamentul este situat la parterul inalt al unui bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 65 mp. Compartimentare: - Hol mare de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare teren de 440 mp, aparține de Timișoara după Mehala, autorizație și proiect inclus în preț
7

Agentia imobiliara Ralf Consulting-promovam teren cu autorizație și proiect de duplex inclus în preț suprafață de 440 mp, aparține de Mun Timișoara, după zona Mehala imediat ieșire pe dreapta, front 16,5 ml, ultima parcele de acesta dimensiune din tot puzul toate utilitatile: pret: 230 Euro mp, nu se ...

440 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 camere Central
5

Inchiriez apartament 2 camere Central

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere situat pe Bld. Revolutiei 1989 aflat in imediata apropiere a Universitatii de Medicina si la cateva minute de Piata Unirii si Piata Victoriei. Imobilul dispune de doua dormitoare , o baie spatioasa, bucatarie. Pretul inchirierii este de 280E luna, plus garantia ...

46 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului
7

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului

De vanzare, apartament cu 1 camera, decomandat, situat la parter inalt cu balcon inchis in termopan si unit cu camera. Apartamentul este proaspat renovat, cu termopane, gresie, faianta, parchet, rulouri la geam, instalatie electrica si sanitara shimbate, centrala proprie, aer conditionat. Apartamentul ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere zona Calea Sagului

Apartament 2 camere zona Calea Sagului

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere -semidecomandat, etaj 6 din 10 cu lift -stare impecabila -zona Calea Sagului, colt cu Bd. Liviu Rebreanu -complet mobilat si ultilat, stil modern.

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Soarelui
4
8

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Soarelui

Apartament cu 1 cameră de închiriat, 29 mp, etajul 2. Se află aproape de Facultatea de Automatică și Calculatoare, ideal pentru studenți care doresc acces rapid la cursuri și transport public. Zona oferă și magazine, farmacii și spații de relaxare. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați ...

29 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Spital Judetean
6
20

De inchiriat apartament 2 camere in zona Spital Judetean

Închiriez apartament cu 2 camere în zona Spitalul Județean, foarte aproape de stații RATBV, farmacii și supermarketuri. Suprafață 48 mp, situat la etajul 1 4, semidecomandat, mobilat complet și utilat (inclusiv cuptor, mașină de spălat, AC). Pentru informații suplimentare, sunați cu încredere.

48 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat etaj 1 amenajat boxa zona Complex Studentesc
16
2

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, su 55 mp plus balcon 6,74 mp, +boxa 4, 35 mp, in CF, etaj 1, amenajat, renovat,mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, 119000 euro. Pret: 119000 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1919 EUR/m2 | 62 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall
16

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, ideal investitie, suprafata utila 38 mp, baie, bucatarie, debara, balcon, în zona sunt scoli, grădinițe, piata, supermarketuri și la 3 minute stația de autobuz, cabinete medicale nu se accepta credit bancar, pret 79000 Euro negociabil+comisionul ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Circumvala%25c8%259biunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Buziasului
3
15

De vanzare apartament cu o camera in zona Buziasului

Se vinde apartament cu o camera, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4. Fiind compus din: 1 hol, 1 bucatarie, 1 baie, 1 camera. Suprafata ...

1657 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrală Proprie Zona Bucovina Torontalului
9

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat și utilat, centrala proprie, 2 băi, parter înalt cu balcon, su: 70 mp. Disponibil imediat. Pret: 430 Euro negociabil Tel:

70 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Cetatii FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Cetatii, aflat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

2162 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc
8
1

Inchiriez apartament 1 camera decomandat situat la etajul 3 , 28 mp . Este mobilat si utilat . Se afla langa Facultatea de Drept.

28 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
8

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Sagului

Oferim spre închiriere un apartament cu 2 camere situat in Timisoara, pe strada Ana Ipatescu, in zona Calea Sagului. Apartamentul este situat la etajul 2 din 5 si blocul dispune de lift, are o suprafata de 48mp. Se afla la aproximativ 10 minute de mers pe jos de Shopping City Timisoara si este aproape ...

48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
5

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Modern
3
5

De inchiriat apartament 1 camera in zona Modern

Apartament cu 1 cameră de inchiriat in zona Modern are o suprafata de 30 mp, etaj 1, într-o zonă liniștită, aproape de Piața Badea Cârțan. Apartamentul este mobilat si utilat complet. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati la numarul afisat!

30 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in Piata Victoriei
4

Apartament cu 2 camere in Piata Victoriei

Inchiriez apartament cu 2 camere complet mobilat si modern mobilat in Piata Victoriei. Suprafata utila este de 45 mp , etaj 4.

Iosefin, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera in zona Buziasului
3

Inchiriez garsoniera in zona Buziasului

Inchiriem garsoniera zona Buziasului langa Profi . Garsoniera are 20 mp utili , etaj 1 . Se inchiriaza pe o perioada de minim 1 an ! Dotari:masina de spalat , frigider , TV etc.