Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament superb cu 2 camere I Freidorf
5

Apartament superb cu 2 camere I Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere si finisaje premium situat in Freidorf, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale precum Lidl, Mega Image, Penny. Blocul dispune de lift iar apartamentul este pozitionat la mansarda ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Teren 6024 mp Timisoara / Strada Ion Slavici, nr. 38-40
4
1

Teren 6024 mp Timisoara / Strada Ion Slavici, nr. 38-40

Teren intravilan situat în Timișoara, str. Ion Slavici nr. 38–40, cu suprafață totală de 6024 mp, compus din două parcele învecinate de 2863 mp și 3161 mp. Pe fiecare parcelă se află edificată câte o construcție. Acces direct din drum asfaltat, toate utilitățile (apă, canalizare, gaz, curent). Pentru ...

6,024 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, 70 mp Lipovei
9

3 camere, 70 mp Lipovei

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc anvelopat, cu acoperiș refăcut integral recent, cu membrană și garanție de 10 ani. Apartamentul este decomandat și are o compartimentare practică: living 2 dormitoare bucătărie închisă 2 băi ...

2000 EUR/m2 | 64 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spațiu comercial 180 mp de închiriat zona Modern Simion Bărnuțiu nr 71
3

Spațiu comercial 180 mp de închiriat direct de la proprietari, open space, posibilitate de compartimentare, două intrări, una cu rampă de aprovizionare, front stradal, două vitrine mari foarte bune pentru vizibilitate și branding. Poziționare excelentă în interiorul cartierului, lîngă scări de bloc cu ...

180 m2

Timisoara, Timis

Promovat
 Garsoniera, 16mp utili, parter, zona UMT
6
11

Garsoniera, 16mp utili, parter, zona UMT

ID:P2265 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 16mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+5, anul constructiei 1974. Puncte forte: -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona ...

1812 EUR/m2 | 16 m2

UMT, Timisoara, Timis

S.A.D   zona Mehala | 663 mp utili | 1464 mp teren
9

S.A.D zona Mehala | 663 mp utili | 1464 mp teren

Proprietar ofer spre vânzare clădire S.A.D. destinată activităților comerciale și administrative, situată pe Moise Dobosan, cu 663 mp utili și teren de 1464 mp ce include locuri de parcare private. Imobilul este deja închiriat partial, se poate inchiria in totalitate foarte usor la un randament de 7.3% ...

Mehala, Timisoara, Timis

Proprietar unic vând casă în Timișoara
10
5

Proprietar unic vând casă în Timișoara

Ofer spre vânzare casa individuală in zona Dâmbovița, Timișoara Dispune de curte și grădină Teren 450 m2 Posibilitate de mansardare, extindere Zonă rezidențială, liniștită, aproape de mijloace de transport, centre comerciale, scolii, grădinițe.

1906 EUR/m2 | 139 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, Circumvalațiunii
10

Apartament cu 3 camere, Circumvalațiunii

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat într-o zonă excelentă și foarte căutată. Detalii principale: Suprafață: 67 mp Etaj: Parter (bloc izolat termic la exterior) Compartimentare: Semidecomandat Dotări și Finisaje: Confort termic: Centrală proprie ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1 2 Duplex in Șag, complet mobilat
7

1 2 Duplex in Șag, complet mobilat

Persoana fizică vând Apt la Duplex in Șag cartierul Mănăstire, zona liniștită Construcție 2020 Suprafata teren 307 mp2 Suprafața construita casa 94mp2 (inclusiv terasa) Anexa construită 2024 - 12 mp Se vinde complet mobilată si utilata cu electrocasnicele din gama premium. Următorul proprietar se ...

1596 EUR/m2 | 94 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament Torontalului
1

Proprietar vand apartament Torontalului

De vânzare apartament cu 2 camere spațiose și luminoase, 50mp, situat la et 4 din 4 cu hidroizolație nouă, mobilat și utilat. Localizare excelentă, într-o zonă foarte bună, pe Calea Torontalului, în apropiere de Vox, la 5 min de Iulius Mall, cu acces facil la toate punctele de interes: parcuri, benzinării, ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere | Zona Circumvalațiunii | Disponibil 15 Martie
10

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat într-o zonă excelentă și foarte căutată. Detalii principale: Suprafață: 67 mp Etaj: Parter (bloc izolat termic la exterior) Compartimentare: Semidecomandat Dotări și Finisaje: Confort termic: ...

67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar vand Duplex 5 camere zona Lipovei
12
9

Proprietar vand Duplex 5 camere zona Lipovei

De vânzare Jumătate de duplex spațios în Timișoara, zona Lipovei | Proprietar Preț: 239.000 Euro Fără comision Str. Ion Mincu Zona Lipovei, Timișoara 168 mp utili | 140 mp teren | P+E+M Construit în 2001 | Cărămidă + acoperiș din țiglă Front stradal: 6,5 m - 4 dormitoare - Living spațios - Bucătărie ...

1423 EUR/m2 | 168 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,et.3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
10
4

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupabil imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, parter Circumvalațiunii
15

Apartament cu 3 camere, parter Circumvalațiunii

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel
6
2

Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel

Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.

752 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
8

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10
3

De vanzare, in bloc nou, langa benzinaria ESO, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,2 mp utili, finisaje si dotari de cea mai buna calitate, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, aparat de aer conditionat, geamuri tripan cu rulouri electrice, parchet din lemn masiv, baie cu geam ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

In bloc nou. Langa Parcul Lidia Soarelui. Cu toate facilitatile pentru a te muta.
13

De inchiriat, apartament cu 2 camere, in bloc nou langa Parcul Lidia, zona Soarelui, spatios, cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, rulouri electrice la toate geamurile, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus in pret, 450 Euro luna. 0755793075

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2