Promovat
Bucovinei, 2 camere decomandat, centrala proprie
16

Bucovinei, 2 camere decomandat, centrala proprie

Estate Group va prezinta spre inchiriere apartament doua camere, decomandat cu suprafata utila de 55 m, situat la etajul 3 intr-un imobil cu 4 etaje, in Timisoara, zona Bucovinei. Apartamentul este compartimentat astfel: – hol; – bucatarie; – dormitor - living; – baie. Dotari: – gresie, parchet, faianta; – ...

55 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia
5
2

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Dacia. Zona semicentrala, aveti in apropiere atat scoli gradinite cat si mijloace de transport in comun, magazine. Apartamentul are o suprafata utila de 51mp si este la etajul 3. Sunati pentru a stabili o vizionare sau pentru alte informatii. ...

51 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA
10
1

Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 54 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, ...

1907 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat  garsoniera in zona Take Ionescu cu centrala proprie
3
300

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu cu centrala proprie

Inchiriez garsonierazona situata la parter, mobilat, izolat termic, usa metalica, incalzire centralizata cu o suprafata de 25 mp

25 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2509 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2509 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
 Garsoniera
3
1

Garsoniera

Propietar vând garsonieră 12 mp ,parter pe Bulevardul 16 Decembrie,preț 26 000 euro.

2167 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
6

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

proprietar
5

proprietar

Ap are 50mp ,complet mobilat si utilat , in apropiere este lidl,kaufland școală , magazine , spitalul județean la 5 minute de mers pe jos , apartamentul este din bca +rigips ( pereti exteruori sunt din bca + nu se aude zgomot de la vecini este foarte bine izolat este la mansarda + clasa energetica ...

1320 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Brancoveanu, apartament deosebit cu o camera parter
7
1

Brancoveanu, apartament deosebit cu o camera parter

Situat pe Str Tolstoi, intr-o zona de case cu mult spatiu verde, la parterul unui bloc de caramida cu trei etaje, apartamentul are suprafata de 33.4 mp. Pretul este de 69 000 euro, pentru detalii si vizionare sunati

2091 EUR/m2 | 33 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Ultracentral, 3 camere decomandat, prima inchiriere
10

Ultracentral, 3 camere decomandat, prima inchiriere

Ap 3 camere decomnadat situat langa Spitalul Clinicile Noi cu vedere spre Piata Unirii et 4 din 10 cu lift, recent renovat, prima inchiriere, centrala proprie, clima, frigider, masina de spalat, este in curs de mobilare si se poate personaliza in functie de nevoile dvs, 2 bai, 2 balcoane, 2 dormitoare ...

70 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Ultracentral, 2 camere decomandat
6

Ultracentral, 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat, centrala proprie, clima, utilat si mobilat, et 6 din 10 cu lift, situat pe Bd. Take Ionescu langa facultatea de Stomatologie, cu vedere superba spre fantana cu puntele cardinale, . Pret 500 Euro luna + garantie si comisionul agentiei. Pentru vizionare va rugam sunati ...

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou în Timișoara  finisat la cheie– Investiție premium
11

Apartament nou în Timișoara finisat la cheie– Investiție premium

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 2 camere, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai ambițioase și moderne ansambluri rezidențiale din Timișoara – un proiect care setează un nou standard de locuire urbană în vestul României. Pentru informații suplimentare, disponibilitate și programare ...

2813 EUR/m2 | 45 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere finisat  la cheie  – 71 mp + parcare subterană
10

3 camere finisat la cheie – 71 mp + parcare subterană

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 3 camere, excelent compartimentat, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai apreciate și moderne ansambluri rezidențiale din Timișoara. Un proiect emblematic, gândit pentru un stil de viață urban premium și pentru investiții imobiliare sigure. Apartamentul ...

2393 EUR/m2 | 71 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament premium 3 camere în Timișoara cu  parcare subterană inclusă
9

Apartament premium 3 camere în Timișoara cu parcare subterană inclusă

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 3 camere, spațios și eficient compartimentat, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai moderne și bine poziționate ansambluri rezidențiale din Timișoara. Un proiect reper pentru locuirea urbană contemporană, cu accent pe confort, sustenabilitate și valoare ...

2358 EUR/m2 | 82 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro
15

Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare casa pregatita pentru a fi transformata in pensiune. In prezent casa este formata din 2 apartamente/ 85 mp utili fiecare si un demisol de aproximativ 40-50 mp. Casa a fost recent renovata (2025), aree camere inalte de 3.8 m si beneficiaza de: centrala termica Vailant, ...

2619 EUR/m2 | 210 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - 650 euro - Complex Isho Zona Take Ionescu
7

NEO Imobiliare vă oferă spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, în suprafață de 48mp + balcon situat în complexul rezidențial Isho, zona Take Ionescu. Compartimentare: Living spațios cu bucătărie Dormitor Baie Balcon Localizare excelentă — în apropiere de centrul orașului, mijloace de ...

48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere - Aradului - Dumbravita - 70 Mp - 150.000 Euro
12
1

3 Camere - Aradului - Dumbravita - 70 Mp - 150.000 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Calea Aradului, la limita cu Dumbravita. Apartamentul are o vedere panoramica, se afla la etajul 6 si are o suprafata utila de 70 mp + 2 balcoane (8 mp). Compartimentare: -hol de acces, prevazut cu zona pentru depozitare; -living open ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu Garaj - 150 mp  + Terasa 20 mp  - 339 000 euro
20
5

Casa cu Garaj - 150 mp + Terasa 20 mp - 339 000 euro

Neo Imobiliare Oferim spre vanzare casa P+E situata in Dumbravita, in spate la IKEA. Suprafata casei este de 155 mp + 20 mp terasa, iar terenul pe care este aplasata casa este de 370 mp. Compartimentare: Parter: - hol de acces; - dormitor / birou; - living; - bucatarie; - spatiu depozitare; - baie; ...

2187 EUR/m2 | 155 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Hale Industriale - Productie - Servicii - Comert - Torontalului
3

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare Hale Industriale situate in Calea Torontalului. Halele au destinatie Mica Productie - Servicii si Comert, au suprafete de la 480 la 600 mp si beneficiaza de birouri, grupuri sanitare, zona de depozitare si 2 accese auto. Maeteriale folosite pentru executie: beton ...

1180 EUR/m2 | 500 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
NOU !!! In Curs De Mobilare - 370 euro
5
2

NOU !!! In Curs De Mobilare - 370 euro

NEO Imobiliare Oferim spre inchirere apartament cu 1 camera tip studio situat in Calea Torontalului Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 38 mp se afla la parter sau la etajul 2 si se preda complet mobilat. Beneficiaza de : -centrala termica; -incalzire in pardoseala; -clima; -parcare privata. Disponibil ...

38 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvolator - Predare Imediata -  Lift - 98 600 Euro
14
1

Direct Dezvolator - Predare Imediata - Lift - 98 600 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartamente cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele au o suprafata utila de 52 mp + balcon, se afla la etajul 1/2 si se pot preda imediat. Beneficiaza de : -centrala termica individuala; -incalzire in pardoseala; -usi Porta Doors; -termoizolatie ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Aparatament Braytim -Muzicescu 3 camere
10
1

Aparatament Braytim -Muzicescu 3 camere

Neo Imobiliare vă propune spre vanzare apartament situat în Giroc, zona Braytim- Muzicescu etajul 1: -3 camere cu 2 bai, suprafata utila 67,4 mp si terasa de 11,3 mp. + loc de parcare inclus in CF. Se vinde mobilat si utilat. Dotări: • incalzire in pardoseala cu termostate individuale pe camere • ...

2107 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Bloc 24 - 25 Apartamente - P+2E+ER
4

Teren Bloc 24 - 25 Apartamente - P+2E+ER

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 1650 mp teren cu PUZ aprobat pentru bloc cu regim de inaltime P+2E+ER. Terenul se afla in Calea Torontalului si are acces la toate utilitatile. Mentionam ca zona este in continua dezvoltarte si in vecinatate sunt mai multe santiere. Pret: 330.000 euro. Contact: ...

1,600 m2