Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Sagului, Timisoara, bloc de apartamente
4
2

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare o garsoniera, situata in Timis, Timisoara, zona Sagului. Imobilul este amplasat la etajul 4/5, intr-un bloc cu doar 2 apartamente pe nivel, si are o suprafata de 17 mp. Compartimentare: • Camera • Chicineta • Baie Caracteristici: • Plita ...

2141 EUR/m2 | 17 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dambovita
3
148

De inchiriat garsoniera in zona Dambovita

Inchiriez garsoniera de 28 mp, fiind situata la etajul 2, utilata si mobilata complet

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Torontalului-3 Camere-Disponibil Imediat
20
5

Torontalului-3 Camere-Disponibil Imediat

IMOMADAX vă prezintă spre vânzare direct de la dezvoltator apartamente cu 2-3 camere situate pe strada Augustin Coman nr 2 in complexul 109 Corner. Apartamentele beneficiază de centrală proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,aer condiționat,termostate de temperatura in fiecare camera,videointerfon,2 ...

2067 EUR/m2 | 67 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 2 camere Bucovina
4
1

apartament 2 camere Bucovina

Inchiriez apartament proaspat renovat 2 camere,mobilat si utilat nou,gaze cu o suprafata de 60 mp la etajul 2 . Nu se accepta cu animale de companie. Se inchiriaza pe termen lung.

60 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia
4
15

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia

De inchiriat in zona DACIA. Apartamentul este complet mobilat si utilat si chiar la etajul 3. Are de altfel si o suparafat utila de 55mp. Zona este una linistita si totusi aproape de Iulius Mall, Centru, mijloace de transport si complex comercial. Mai multe informatii la numarul de telefon afisa ...

55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan
3
72

De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan

Inchiriez garsoniera in zona Badea Cartan la 5 minute de Kaufland . Garsoniera este formata din bucatarie , dormitor si baie .In imprejurimi sunt magazine , farmacie etc. Suprafata utila este de 27 mp. Nu se accepta animale de companie ! Garsoniera este situata la etajul 1.

27 m2

Badea%252bCartan, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Complex Studentesc
4
1

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere,in zona Complexului Studentesc,la etajul 1,cu o suprafata de 54 mp,fiind utilat si mobilat complet exact cum se observa si in poze. Zona ofera acces la universitati si facultati,fiind ideală pentru studenți sau cadre universitare,iar in apropiere ...

54 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera  in zona Olimpia Stadion
3
18

De inchiriat garsoniera in zona Olimpia Stadion

Se inchiriaza garsoniera in zona Olimpia Stadion la etajul 2 cu o suprafata de 28 mp, cu bucatarie separata si cetrala proprie pe gaz, cu costuri de intretinere foarte mici si complet mobilata si utilata!

28 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
4

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc, la etajul 2, suprafata de 40 mp. Apartamnetul se afla in apropierea campusului universitar, facultatilor, scoli, gradinite, centre comerciale, farmacii. Apartamnetul are si loc de parcare. Pentru mai multe detalii va rugam ...

40 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia Stadion
3
131

De inchiriat apartament 1 camera in zona Olimpia Stadion

Inchiriez apartament cu o camera, se afla in apropierea complexului studentesc. Este renovat,izolat, incalzire proprie (convector pe gaz), aer conditionat, utilat cu cele necesare,are 1 camera, baie ,bucatarie.

25 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim
5
80

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim

Închiriez apartament 2 camere cu suprafata de 62 mp în bloc nou, finisaje moderne, compus din living,bucatarie , dormitor, baie. Apartamentul este situat la etajul 2 cu vedere la strada principala. Apartamentul dispune si de un loc de parcare. Este situat la etajul 2.

62 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Parter | 39 mp | Zona Girocului
8
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime Parter + 4 etaje, în zona Girocului din Timișoara — o zonă rezidențială bine poziționată în partea de vest-sud-vest a orașului, aproape de Calea Martirilor ...

1897 EUR/m2 | 39 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului
6
3

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului, mobilat si utilat complet, totul nou. Suprafata totala de 58mp, amplasat la etajul 4, Incalzirea se face cu centrala termica proprie. Apartamentul este foarte bine pozitionat la 2 minute de mijloacele de transport in comun, cu acces la magazine, ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui centrala proprie
4
4

Se inchiriaza in zona Soarelui un apartament cu 2 camere. Apartamentul este decomandat, are o suprafata utila de 52mp si este la etajul 3. Zona linistita, aproape de mijloace de transport, scoli, gradinite, magazine. Se accepta si animale de companie. Sunati pentru vizionare.

52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
4
8

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Se da spre inchiriere in zona Girocului un apartament cu o camera complet mobilat si utilat cu cele necesare (ca in poze). Se roaga seriozitate. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp si este la etajul 2. Zona linisita, aproape de parc, Spitalul Judetean, magazine si chiar si mijloace de transport. ...

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere pe strada Karl Kereny
4
71

De inchiriat apartament 2 camere pe strada Karl Kereny

Inchiriez apartament 2 camere, str. Karl Kereny, confort 1 , etaj 2, centrala, aer conditionat, termopane, mobilat si utilat. Acces rapid la mijloacele de transport in comun . Suprafata este de 54 mp . Pentru mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

54 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Piata Verde! 2 Cam! 53 mp! Et 3! Lift! 132.000 Euro!
7
1

Piata Verde! 2 Cam! 53 mp! Et 3! Lift! 132.000 Euro!

Clasa Energetica A; Oportunitate rară de investiție sau locuire într-un imobil de ultimă generație, finalizat în 2025, care redefinește standardele de confort și sustenabilitate. Situat în inima zonei Aradului, lângă Piața Verde, acest apartament este construit conform standardului european NZEB (Nearly ...

2491 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului
4
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Se inchiriaza in zona Sagului un apartament cu 2 camere semidecomandat. Inchiriere imediata. Are 50mp suprafata utila si este la etajul 4. Se accepta si animale de companie. Mai multe informatii la numaru l de telefon afisat.

50 m2