Promovat
Apartament de vanzare cu o camera de vanzare Steaua
9

Apartament de vanzare cu o camera de vanzare Steaua

APOSTU ESTATe va propune spre vanzare, in exclusivitate un apartament cu o camera, situat la etajul 2, intrarea Peru din Steaua, cu acces facil la mijloacele de transport in comun. Compartimentare: -antreu; -bucatarie; -baie; -camera cu balcon mare, inchis in tamplarie PVC, cu geam termopan. Suprafata ...

2229 EUR/m2 | 35 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 1 camera de inchiriat in zona Calea Sagului
3
294

apartament 1 camera de inchiriat in zona Calea Sagului

Inchiriere apartament 1 camera in zona Calea Sagului la 5 minute de fast food Antalya. Mobilat, utilat cu toate utilitatile. Detalii doar la telefon. Imobilul este situat la etajul 1 si se desfasoara pe o suprafata de 30 mp.

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Centrala
4
34

De inchiriat apartament 1 camera in zona Centrala

Dam in inchiriere un apartament cu o camera in zona CENTRALA, langa centru!! Apartamentul este chiar pe Strada Proclamatia de la Timisoara. Se da in chirie complet mobilat si utilat. Are o suprafata de 37mp si este la etajul 1. Este vizavi de Bega Shopping Center, aproape de magazine, CENTRU, mijloace ...

37 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 67 mp, ultracentral, cladire istorica renovata
7

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 dormitor, baie, bucatarie si living open space, situat intr-o cladire istorica renovata, in zona ultracentrala a orasului. Apartamentul are o suprafata utila de 67 mp si este amplasat la mansarda (etaj 3), oferind un spatiu generos si ...

1925 EUR/m2 | 67 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament French Style cu centrala proprie noua
5
2

Apartament French Style cu centrala proprie noua

Apartment 2 camere in zona Balcescu cu Centrala proprie - complet renovat, spatios si generos ca spatiu, saltea memory noua, curat, spatiu deschis intr-un design modern cu French style- usi si ferestre. Prefer o persoana sau cuplu, fara animale. Totul e impecabil, curat, cheltuieli mici. Ofer ...

65 m2

Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez ap. 2 camere aproape de Complexul Studentesc
5

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, situat într-o zonă liniștită, în apropiere de Baza Sportivă Politehnica 2. Apartamentul este complet mobilat și utilat. Compartimentare: living, dormitor, bucătărie separată, baie Dotări: aer condiționat, încălzire Colterm, gaz, electrocasnice (frigider, ...

50 m2

STADION, Timisoara, Timis

Garsoniera de la proprietar
4
34

Garsoniera de la proprietar

Proprietar vând garsoniera confort 2 renovata complet cu materiale de calitate, aer condiționat geamuri termopan usa metalica. La 30 de metrii mini mall Lidl Jisk etc, loc mare de joaca pentru copii, stație de autobuz Nr 32 in fata blocului. .Str bujorilor nr 160,et 4.Zona cu construcții de blocuri ...

1679 EUR/m2 | 14 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o cameră
5
1

Apartament cu o cameră

Proprietar, vând apartament cu o cameră situat pe str. Ana Ipătescu la parter cu suprafață de 32mp. Apartamentul este dotat cu:ușa metalică, centrala proprie, termopane, gresie, parchet. Se vinde nemobilat.

32 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament decomandat 3 camere + pod cât toată suprafața apartamentului,BRAYTIM
9
1

Proprietar vând apartament mobilat si utilat ,3 camere decomandat +pod cât toată suprafața apartamentului la limita teritoriala dintre Timișoara și Giroc. Apartamentul face parte dintr-un complex rezidențial din Giroc an constructie 2020, iar accesul se face de pe Calea Urseni în apropiere de Zone cafe ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Ronat - Teren intravilan - S: 5876mp - Investitie PUZ
1

Ronat - Teren intravilan - S: 5876mp - Investitie PUZ

Va oferim spre vanzare un teren intravilan cu o suprafata de 5876mp pentru dezvoltarea unui PUZ. Utilitati in apropriere(apa, canalizare, curent, gaz, drumuri asfaltate, iluminat stradal) Pentru informatii si vizionare sunati la numarul afisat.

5,876 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Penthouse 3 camere, 2 bai zona Torontalului
10
2

Penthouse 3 camere, 2 bai zona Torontalului

Fara agentii!! Proprietar, vând apartament tip penthouse modern și spațios, situat la etaj retras, într-un bloc nou etaj 3 (P+2E+Er). Detalii apartament: Orientare: Nord-Est umbră după-amiaza Suprafață utilă: 70 mp Terasă generoasă: 30 mp 2 băi 2 dormitoare de aprox 16 mp si 12 mp Loc ...

2500 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere renovat complex studentesc
7

Apartament 3 camere renovat complex studentesc

Contact WhatsApp. Apartament renovat 74mp complexul studentesc, Aleea Minis. Renovat complet în 2025, gata de mutat. 3 camere, 2 bai, 1 bucătărie, 2 balcoane închise cu geamuri termopan. Centrala proprie. Cuptor electric, cuptor microunde, plita pe gaz, hota, masina spălat vase, frigider, masina ...

74 m2

Timisoara, Timis

Vând, inchiriez depozit,imobil subsol 2

Vând, inchiriez depozit,imobil subsol

Vând ,inchiriez subsol 75 mp util,Timisoara,Bd.Simion Barnutiu ,întrare separata,bloc birouri,parter-banca. Preț 695 eur mp

75 m2

Lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament birou ultracentral
5
11

Proprietar vand apartament birou ultracentral

Proprietar vand biroul ultracentral in Piata Victoriei, 33 mp, cladire cu lift, foarte luminos. Pentru mai multe informatii va rog sa sunati la numarul de telefon .

2879 EUR/m2 | 33 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

PROPRIETAR Vand apartament renovat 74mp complexul studentesc COMISON 0%
9
6

Vand apartament de 74 mp in Complexul Studentesc, Aleea Minis. Renovat complet în 2025, gata de mutat, fără stresul renovării. Ideal pentru locuit sau investiție (chirie garantată). 3 camere, 2 bai, 1 bucătărie, , 2 balcoane închise cu geamuri termopan. Centrala proprie. Tevile de la calorifere sunt ...

1620 EUR/m2 | 74 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere cu centrala+ boxa  zona Girocului langa Spitalul Judetean
11

Apartament cu 3 camere cu centrala+ boxa zona Girocului langa Spitalul Judetean

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, situat lângă Spitalul Județean și piață, la parterul blocului. Apartamentul sste alcatuit din: - 3 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol - 1 balcon Dispune de centrală termică proprie iar blocul este anvelopat Zona este foarte bine conectată, cu acces ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 5 camere GIROCULUI
10
17

Apartament cu 5 camere GIROCULUI

De vanzare apartament structurat pe 2 niveluri cu scara interioara (tip Penthouse) cu suprafata utila de 110 mp, 5 camere, 2 bai cu vana si geam, bucatarie, hol, spatii de depozitare la etaj, balcon de 5 mp, mobilat si utilat, in zona Girocului, etaj superior. Pereti din zidarie BCA, izolati termic ...

908 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere mobilat Girocului
8
4

2 camere mobilat Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere, cu balcon , zona Girocului, decomandat mobilat utilat ,suprafata utila 55 mp, Bucatarie mare , hol mare , mobila sufragerie si Bucatarie aproape nou cumparate de la staer si Momax....etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla izolat pe interior , apartament foarte calduros ...

1582 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim
3
2

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim

De vanzare apartament cu o camera 37 mp in Giroc. decomandat. Un loc de parcare este in pretul apartamentului. Finisaje de cea mai buna calitate Pret. 64.000 euro Telefon.0723674418

1730 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere Calea Urseni
8
2

2 camere Calea Urseni

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 2 din 3, suprafata 44 mp, balcon logie mare,cladire noua, an 2023, bucatarie închisa, centrala pe gaz, aer conditionat, încalzire în pardoseala, complet mobilat si utilat. Pret. 84999 euro negociabil . Telefon. 0723674418

1932 EUR/m2 | 44 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat  Giroc Braytim
5

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Braytim

De vanzare apartament tip studio (1 camera), 36 mp utili + 1 balcon (6mp), complet mobilat . Apartamentul este aproape de magazine (lidl, penny, profi, mega), stație de autobuz. loc de parcare trecut in CF. Pret. 68500 euro Telefon. 0723674418

1903 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
16
11

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 52 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 80000 euro Telefon. 0723674418

1538 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 mobilat si utilat Calea Urseni la cateva minute de Uzina de Apa
9
2

De vanzare apartament decomandat cu 2 camere, cu o suprafata de 47 mp, situat la etajul 1 din 3. Apartamentul este compartimentat, cu 1 dormitor living bucatarie inchisa baie hol terasa deschisa. Apartamentul se vinde complet utilat si mobilat si dispune de un loc de parcare. Apartamentul este ...

1979 EUR/m2 | 47 m2