Promovat
Central Complex Studentesc Teren 759mp S+P+7E+R | POT 50% CUT 2.4
3

Renaissance Estate va ofera spre vanzare, in exclusivitate, un teren intravilan cu suprafata de 759 mp, situat in Timisoara, in inima Complexului Studentesc, langa BRD – una dintre cele mai cautate si circulate zone din oras.
Amplasamentul beneficiaza de vizibilitate excelenta, acces facil si potrivit ...

759 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Timișoara centru
5
4

Casă de vânzare în Timișoara centru

Descoperă noua ta oază de liniște în inima orașului! Situată în zona Elisabetin, la doar 1 km de centrul orașului, această casă recent renovată este ca o casă nouă, oferind confort și stil în fiecare detaliu. Cu un teren de 144 mp, în primăvara și vara, zona se transformă într-un colț verde și plin de ...

3158 EUR/m2 | 38 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere - Zona Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili - 97.000 euro
9

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - DECOMANDAT - finisaje premium - Bloc tip VILA
9
7

Apartament cu 2 camere decomandate, situat într-un imobil nou tip vilă, într-o zonă superbă, aproape de mijloacele de transport și de artera principală. Acest apartament elegant beneficiază de un design deosebit, cu finisaje de calitate superioară, inclusiv piatră naturală de travertin, ce adaugă un ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Casa noua - 3 dormitoare + living + birou - 100 mp - Calea Urseni - 155.000 euro
12
2

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou - lift - parcare inclusa
5

Apartament 2 camere - bloc nou - lift - parcare inclusa

Apartament cu 2 camere, situat la granita dintre Giroc si Timisoara, intr-o zona linistita, aproape de mijloacele de transport in comun si de artera principala. Toate facilitatile de infrastructura sunt accesibile in doar cateva minute de mers pe jos: magazine, hipermarketuri, gradinita, scoala si statii ...

1979 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro
10

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc. Beneficiaza de toate facilitățile necesare în apropiere: transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Este compus din 2 camere, model open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei, baie, balcon ( cu iesire ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

2 camere - bloc nou - lift - 53mp - parcare inclusa
6
1

2 camere - bloc nou - lift - 53mp - parcare inclusa

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona cu acces rapid la transport in comun, hipermarketuri, unitati de invatamant si alte facilitati urbane. Configuratia include doua camere in regim open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei. Proprietatea ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala - Sagului - teren 300mp - 4 camere - 152.000 Euro
13
18

Vă propunem spre vânzare o casă individuală situată în zona Sagului. Caracteristici: Suprafață utilă: 110 mp Teren: 300 mp An construcție: 1973 (îmbunătățită în 2012) Structură: Solidă, izolație cu polieter Compartimentare: 3 dormitoare, hol, living, bucătărie, baie, beci, garaj Facilități: Casa este ...

1382 EUR/m2 | 110 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa in triplex-3 dormitoare+living+birou-100 mp-Calea Urseni,langa Zone Cafe-155.000 euro(TVA incl)
17
1

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu doua camere
5
3

Vand apartament cu doua camere

Vand apartament cu doua camere si trei balcoane in zona Garii de Nord in Timisoara complet mobilat si utilat etaj 4 10 pentru mai multe detali la telefon

1552 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 cam - bloc nou (constructie finalizata) - 85.000 Euro
5
3

Ap.2 cam - bloc nou (constructie finalizata) - 85.000 Euro

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Casa noua Giroc - 108mp utili - 4 camere - 195.000 Euro
17
3

Casa noua Giroc - 108mp utili - 4 camere - 195.000 Euro

OOportunitate de a achiziționa o casă modernă și eficientă energetic în Giroc. Situată într-o zonă liniștită, proprietatea oferă 108 mp utili și 276 mp teren. Caracteristici: Compartimentare practică: - Parter: living cu acces la terasă acoperită, bucătărie închisă, debara, baie, camera tehnica. - ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Timisoara, Timis

Casa Giroc - 4 camere - constructie noua - 195.000  Euro
18
1

Casa Giroc - 4 camere - constructie noua - 195.000 Euro

Oportunitate de a achiziționa o casă modernă în localitatea Giroc. Situată într-o zonă liniștită, proprietatea oferă 108 mp utili și 276 mp teren. Unitate separata prin camera tehnica, fara pereti comuni. Caracteristici: Compartimentare practică: - Parter: living cu acces la terasă acoperită, bucătărie ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 camere zona Bălcescu
11

Inchiriez apartament 2 camere zona Bălcescu

Apartament complect mobilat și utilat situat la parter în suprafață de 50mp cu terasă 20mp zonă liniștită cu centrala termica proprie și AC în apropiere fac de Mecanică, Electro, Construcții și Universitate. Detalii

50 m2

Timisoara, Timis

Ap.2 camere - 53mp utili - decomandat - bloc nou - 85.000 Euro (tva inclus)
6
6

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, intr-o zona linistita, aproape de scoala. Apartamentul este compartimentat astfel: - hol spatios, - bucatarie inchisa, cu acces in balcon, - living luminos, cu iesire in balcon, - dormitor, - baie moderna. Suprafata utila este de ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Apartament spatios 3 camere, etaj 1
10
6

Apartament spatios 3 camere, etaj 1

Persoana juridica, vand apartament cu trei camere, nedecomandat, preferabil firme. Apartamentul este spatios, cu o suprafata utila de 79 m2, camere inalte, centrala proprie pe gaz, cladire istorica. Apartamentul nu necesita renovare. Pretul apartamentului este de 140 000 euro. Detalii la tel.

1772 EUR/m2 | 79 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Casă nouă, eficientă energetic, Giroc - 108 mp utili, 276 mp teren -185.000 Euro
15
7

Oportunitate de a achiziționa o casă modernă și eficientă energetic în Giroc. Situată într-o zonă liniștită, proprietatea oferă 108 mp utili și 276 mp teren. Caracteristici: Compartimentare practică: - Parter: living cu acces la terasă acoperită, bucătărie închisă, debara, baie, camera tehnica. - Etaj: ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - 47mp - bloc nou - 85.000 Euro
7

Apartament 2 camere - 47mp - bloc nou - 85.000 Euro

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan in Ianova
1

Vand teren intravilan in Ianova

Proprietar , Vand teren intravilan 933 mp , in Ianova - Remetea Mare, Front stradal 14.50ml, in centrul satului, intre case, pozitie excelenta. Terenul este imprejmuit si ingrijit. Utilitati : curent , gaz , apa . Pret 45 euro mp. Tel.

934 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou - 85.000 Euro
6
2

Apartament 2 camere - bloc nou - 85.000 Euro

1809 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou (finalizat) - 53mp - 89.000 Euro
19
2

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, cu acces rapid catre oras si toate facilitatile necesare in apropiere: transport in comun, hipermarketuri, gradinita si scoala. Apartamentul are o suprafata utila de 53 mp si este compartimentat astfel: living ...

1679 EUR/m2 | 53 m2