Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa individuala,izolata termic, 5 camere, curte proprie,2 bai, Ronat.
13
2

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, casa individuala anvelopata, 5 camere, centrala proprie, curte proprie, situata in Ronat. Acest imobil cu o suprafata de 200 mpU dispune de urmatoarele facilitati si este compartimentata astfel: PARTER: - Bucatarie spatioasa, complet utilata, cu loc de luat masa ...

1200 EUR/m2 | 200 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere bloc nou
10
2

Apartament 3 camere bloc nou

Un apartament frumos, cu 3 camere, situat in Calea Aradului, face parte dintr-un complex rezidential nou, finalizat in anul 2019. Complet mobilat si utilat, in suprafata utila de 65mp. Apartamentul este alcatuit din 2 dormitoare, living si bucatarie open-space, hol, baie cu cada si un balcon ...

60 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Locuiești sau investești – tu alegi
20
1

Locuiești sau investești – tu alegi

Imobil în Complexul Studențesc – spațiul care se adaptează planurilor tale. Fie că îți dorești o locuință elegantă, fie că vrei să dezvolți un business într-o zonă cu trafic și vizibilitate excelente, această proprietate îți oferă exact acel avantaj: flexibilitate totală într-o locație strategică. Casa, ...

2235 EUR/m2 | 255 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean
7
1

Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean

Apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Spitalului Județean, o zonă căutată și apreciată a orașului. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 + M, într-un bloc izolat termic, oferind confort și eficiență energetică. Suprafață utilă: 34 mp Încălzirea se realizează prin intermediul termoficării, ...

2118 EUR/m2 | 34 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar! Închiriez apartament cu 2 camere  Zona Girocului
7

Proprietar! Închiriez apartament cu 2 camere Zona Girocului

Proprietar închiriez apartament cu 2 camere Zona Girocului aproape de Piata Agroalimentară, Liceul Azur , Școala Gen25 si grădinița. Apartamentul este complet utilat si este structurat in 2 camere, bucatarie ,baie , balcon inchis si are o suprafață de 45 mp. Este conectat la toate utilitățile si încălzirea ...

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin
10
9

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin

Sufragerie cu semineu pe lemne, centrala, demisol amenajat, pod, curte 35 mp, nou renovata, situata la 200 m de statia de tramvai, 800 m fata de piata Iosefin. Contact dupa ora 16:00.

1712 EUR/m2 | 73 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
10

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

vand garsoniera  Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).
5
2

vand garsoniera Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, aproape de Shopping City. Este renovata recent. Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).Se vinde cu electrocasnice. Plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp. Preț: 33500euro negociabil.

21 m2

Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez apartament 2 camere in zona Sagului
6

Proprietar inchiriez apartament 2 camere in zona Sagului

Proprietar ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort1, cu bucatarie mare, etaj 4 (din 4), acoperis din tigla, langa Piata Doina (Calea Sagului). Apartamentul este proaspat renovat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, aer conditionat, balcon inchis cu termopan. Pret ...

54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Proprietar, vând garsonieră
5

Proprietar, vând garsonieră

PROPRIETAR, vând urgent garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, ...

2545 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Proprietar- Apartament tip studio, 60 mp
6
41

Proprietar- Apartament tip studio, 60 mp

Proprietar inchiriez apartament tip studio situat la etaj 3 mansarda. Apartamentul eate complet utilat si are cca. 60 mp. clima portabila, masina spalat, frigider etc. apartamentul este nou Situat in zona Girocului Hotel IQ. Direct proprietar.

60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la parter 34

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la etaj 1, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat, suprafata utila 50 mp, baie cu geam ,bucatarie, balcon inchis ,centrala pe gaz. Pret: 99000 Euro Negociabil

1980 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat
10

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat

Proprietar vand casa noua de 105 m construiti si utili 90de m pe un teren de 700 m constructie 2023,zona Ronat str Liliacului.3 camere baie bucatarie hol de acces, totul decomandat,Gazul este pe strada

1978 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Proprietar închiriez garsonieră zona centrală ISHO Facultatea de Medicină
3
2

Închiriez garsonieră în calitate de proprietar în aproprierea complexului ISHO Facultății de Medicină (strada Alexandru Martha). Cheltuieli de întreținere mici. Apartamentul este situat la etajul 3 4. Baia comună. Apartamentul cuprinde următoarele: - mașină de spălat - plită - frigider - canapea - ...

10 m2

Timisoara, Timis

Brancoveanu, apartament deosebit cu o camera parter
7
1

Brancoveanu, apartament deosebit cu o camera parter

Situat pe Str Tolstoi, intr-o zona de case cu mult spatiu verde, la parterul unui bloc de caramida cu trei etaje, apartamentul are suprafata de 33.4 mp. Pretul este de 69 000 euro, pentru detalii si vizionare sunati

2091 EUR/m2 | 33 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Ultracentral, 3 camere decomandat, prima inchiriere
10

Ultracentral, 3 camere decomandat, prima inchiriere

Ap 3 camere decomnadat situat langa Spitalul Clinicile Noi cu vedere spre Piata Unirii et 4 din 10 cu lift, recent renovat, prima inchiriere, centrala proprie, clima, frigider, masina de spalat, este in curs de mobilare si se poate personaliza in functie de nevoile dvs, 2 bai, 2 balcoane, 2 dormitoare ...

70 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Ultracentral, 2 camere decomandat
6

Ultracentral, 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat, centrala proprie, clima, utilat si mobilat, et 6 din 10 cu lift, situat pe Bd. Take Ionescu langa facultatea de Stomatologie, cu vedere superba spre fantana cu puntele cardinale, . Pret 500 Euro luna + garantie si comisionul agentiei. Pentru vizionare va rugam sunati ...

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

apartament cu 3 camere in timisoara
5
1

apartament cu 3 camere in timisoara

inchiriez apartament cu 3 camere zona ana ipatescu timisoara complet mobilat si utilat cu centrala!

77 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare
2
26

Casa de vanzare

Vand casa cu 2 apartamente ,90 mp fiecare, decomandate. Curte betonata 115 mp ,cu toate utilitatile pe fiecare apartament, poate fi locuita de 2 famili si afacere. Pret 150 000E , telefon , in Freidorf pe str. Muncii 27.Raspund doar la telefon.

1304 EUR/m2 | 115 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan zona industriala Fraidorf
1
5

Teren intravilan zona industriala Fraidorf

Teren Intravilan 4982 mp lângă NeferProd Timișoara Zona industriala Fraidorf strada Ioan Slavici FS 24m ,urbanism emis în data de 10.04.2024 PRET:50 EURO MP mai multe detalii la telefon

4,982 m2