Promovat
Apartament 2 camere,str.Gradinarilor
8

Apartament 2 camere,str.Gradinarilor

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat pe str.Gradinarilor , la etajul 4 . Suprafata total 52 mp . Apartamentul este liber, si necesita renovare totala . PRET 43000 EURO, negociabil Va asteptam la vizionare !

878 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL
18
3

ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat ULTRACENTRAL, în imediata apropiere a Falezei Dunării, Pieței Civice, precum și a magazinelor, a farmaciilor și a stațiilor de autobuz. +++ Vedere către Dunăre Apartamentul este amplasat la etajul 2 și are o suprafață de 49 mp, ...

1367 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
1

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor
9
5

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor

Teren de vânzare în Tulcea, Valea Nucărilor, 2.6ha, lângă lacul Razim, arabil, împărțit în 3 loturi, 2 de 10.000mp și unul de 6000mp. Deschiderea la drum este de 17m, respectiv 22m. propietar numărul cadastral 31725, 9400 euro ha DIRECT PROPRIETAR maps.app.goo.gl Ecg41iKo51XLm5k1A

Valea Nucarilor, Tulcea

Vand apartament 3 camere- Str. Babadag
9

Vand apartament 3 camere- Str. Babadag

Vând apartament 3 camere  situat la etajul  4 + posibilitate mansardă (4 5) , situat pe strada Babadag , deasupra băncii ING. mobilat și utilat. Necesită renovări. Compartimentare: 2 dormitoare cu vedere pe spate liniște și intimitate 2 băi Sufragerie + bucătărie cu vedere către strada Babadag. Aer ...

1377 EUR/m2 | 69 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan 1100 mp, IC Bratianu
1
4

Teren intravilan 1100 mp, IC Bratianu

Vand teren intravilan in localitatea IC Btratianu, Judetul Tulcea. Terenul are 1100 mp, aproximativ 48 x 24m, cu latura mare la strada (poate fi impartit usor in 2 loturi mai mici). Pe teren nu este nici o constructie si utilitatile sunt la limita proprietatii (apa si curent). Terenul este intabulat ...

I.C. Bratianu, Tulcea

Vand teren agricol extravilan
3

Vand teren agricol extravilan

Vand teren agricol extravilan,1 ha, in comuna Văcăreni, judetul Tulcea.

10,000 m2

Vacareni, Tulcea

Casa de vanzare - 4 camere, pivnita - 120mp - teren 2000 mp - M. Kogalniceanu - Tulcea - 86.000 Euro
10
1

Casa are o arhitectură inteligentă, cu spații foarte generoase si o suprafata de 120 mp. Este situată intr-o zonă linistită si foarte accesibilă. Casa este proiectată pentru a oferi un echilibru perfect între estetică și funcționalitate. Casa este compusa din: 4 camere luminoase si spatioase, bucatarie ...

717 EUR/m2 | 120 m2

Mihail Kogalniceanu, Tulcea

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea
8

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea

EXCLUSIVITATE! Europa Imobiliare va ofera spre vanzare, apartament cu 2 camere, zona 23 August Tulcea, disponibil la etajul 3 din 4 avand suprafata totala de 35,76 mp. Apartamentul este semidecomandat si beneficiaza de urmatoarea compartimentare: living, dormitor, hol, baie, bucatarie. Imobilul ...

1333 EUR/m2 | 36 m2

23 august, Tulcea, Tulcea

Oportunitate de investiție!
3
2

Oportunitate de investiție!

De vânzare teren intravilan cu o suprafață de 2200 mp, deschidere 55 m la strada principală și 40 m la strada secundară, în Valea Nucarilor județul Tulcea. Preț 16.000 E, negociabil!

2,200 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Teren zona 9 mai Tulcea
3
1

Teren zona 9 mai Tulcea

Se oferă spre vânzare un teren intravilan în suprafață totală de 1.187 mp, situat în cartierul 9 Mai Tulcea, pe o stradă liniștită, cu acces facil către oraș și cu potențial rezidențial ridicat. Acte complete și actualizate: Certificat de urbanism emis în anul 2025 Cadastru și intabulare finalizate ...

Tulcea, Tulcea

Vanzare teren Somova, Tulcea
3
3

Vanzare teren Somova, Tulcea

Persoana fizica, proprietar vand teren intravilan, 600mp, ingrădit, încadrat vecini case, cu toate utilitatile la poarta, toate actele la zi, construibil, pretabil constructii casa vacanta. Pret vânzare 14700Eur

600 m2

Somova, Tulcea

TULCEA chirie apartament 2 camere decomandat
7

TULCEA chirie apartament 2 camere decomandat

TULCEA chirie apartament 2 camere decomandat Pentru detalii rog sa imi scrieti email pe adresa: d88pop @ gmail . com -Pret fix 11OO Lei, doresc in avans pe 3 luni =33OO Lei; fara alta garantie Dupa mutare nu o sa platiti primele 3 luni deoarece ati platit in avans Doresc asa sa fiu sigur ...

56 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Teren construibil com.Mahmudia  la 500m de Dunare
3

Teren construibil com.Mahmudia la 500m de Dunare

Teren Construibil com. MAHMUDIA jud Tulcea Fa-ti timp si pentru sufletul tau ! Alege sa-ti petreti timpul intr-o zona turistica, la nici 500mp de DUNARE, sa te relaxezi si sa ai propia ta casuta ! Noi iti oferim TERENUL TU CONSTRUIESTI ! ai teren 1200mp teren cu iesire la drum asfaltat si drum ...

Mahmudia, Tulcea

Spatiu de inchiriat str isaccei
2

Spatiu de inchiriat str isaccei

Inchiriem spatiu comercial (fost magazin haine) In suprafata totala de 68.65mp Situat in apropiere de toate punctele e interes. La doi pasi de PIATA si FALEZA . PRET 800 EURO

68 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere (spatiu   salon ) str ISACCEI
10

Apartament 3 camere (spatiu salon ) str ISACCEI

Te-ai gandit sa ai propiul SALON de INFRUMUSETARE ? Noi iti oferim un APARTAMENT ce-ti ofera tot confortul pentru a-ti deschide propia afacere. Imobilul este situat pe str Isaccei CU VAD, cu ieșire stradala, in apropiere de Sala de Sport POHARIU. Apartamentul dispune de 3 camere, ce pot fi ...

1281 EUR/m2 | 57 m2

Vest, Tulcea, Tulcea

Teren intravilan in Delta -loc BALTENII DE JOS
17

Teren intravilan in Delta -loc BALTENII DE JOS

Teren -Baltenii de Jos | iesire la DUNARE 1032Mp |com. BESTEPE jud Tulcea CEL MAI IEFTIN TEREN din Delta Dunarii ! Zona exceptionala pentru pescuit! Locatie superba pentru o minivacanta ! Vindem, teren intravilan in inima Deltei, situat in Loc. Baltenii de Jos, com. Bestepe, jud. Tulcea. Locatie ...

Baltenii de Jos, Tulcea

Apartament ---4 camere E3 - -etajul 3-MOBILAT
15

Apartament ---4 camere E3 - -etajul 3-MOBILAT

APARTAMENT - 4 CAMERE |Etajul 3 Cartier E3 -Tulcea | 86Mp Vindem, apartament cu 4 camere situat in Tulcea, in CARTIER E3, etajul 3 din 4. Blocul este MIXT, si SITUAT in CEA MAI CAUTA ZONA DIN TULCEA, construit in anii 85-90, in totalitate din bca. Amplasarea blocului este in apropiere de : banci, ...

1453 EUR/m2 | 86 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Casa constructie  LA ROSU -BCA -2018-- NICULITEL
16

Casa constructie LA ROSU -BCA -2018-- NICULITEL

VANZARE : CASA CONSTRUCTIE BCA Constructie 2018 la ROSU ADRESA : Loc. NICULITEL jud Tulcea Pret : 65000 euro negociabil VIZIONARI Whatsapp : 0751.807.190 -suprafata teren 529 mp -suprafata construita 180 mp totali -suprafata construita pe amprenta 90 mp -imobil compus din parter si mansarda inalta Parter ...

361 EUR/m2 | 180 m2

Niculitel, Tulcea

INCHIRIEM SPATII | str ISACCEI (in cladire cu servicii medicale )
7

Agentie imobiliara va ofera spatii de INCHIRIAT cu destinatie SERVICII MEDICALE . Disponibile in cladire la etajul 1 si 2, compartimentat fiecare + cate un grup sanitar. Utilitatile se achita separat. Pret 12 euro mp sau (15 euro daca se inchiriaza partial ) Pentru mai multe detalii va rugam reveniti ...

110 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Lot de Casa str Livezilor
4

Lot de Casa str Livezilor

LOT DE CASA - str Livezilor cartier 9 MAI 500mp x 130E mp negociabil Mai multe detalii la telefon 0751 584 242

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere str FRASINULUI -86.5Mp
4

Apartament 4 camere str FRASINULUI -86.5Mp

4 CAMERE -86.50Mp str FRASINULUI Se vinde apartament cu 4 camere situat in cartier E3 la etajul 4 din 4. Intabulat cu o suprafata de 86mp Locuinta beneficiaza de 4 camere bucatarie 2 bai si un balcon Proprietatea necesita reconditionare de la zero. Pentru o vizionare sunati la 0751.584.242

1221 EUR/m2 | 86 m2

Tulcea, Tulcea

130  euro   mp   LOT  500mp -pentru CASA - cartier 9 MAI    AL. LIVEZILOR
6

130 euro mp LOT 500mp -pentru CASA - cartier 9 MAI AL. LIVEZILOR

Cauti de mult timp un TEREN pe care sa construiesti casa visurilor tale ? str LIVEZILOR Cartier 9MAI -Tulcea Noi iti oferim teren care sa-ti indeplinesca toate conditiile ! sunt 500mp intravilan cartierul este REZIDENTIAL lotul este drept ai toate utilitatile ...